Навигация
Реклама
Реклама

Колишня дружина Орландо Блума зустрічається з найбагатшим австралійцем

Міранда Керр

Фото: Instagram.com

Західні ЗМІ вже писали про те, що 31-річна американська модель і актриса Міранда Керр зустрічається з найбагатшою людиною Австралії Джеймсом Пакер. Міранда в минулому році після 6 років шлюбу розлучилася із зіркою "Піратів Карибського моря" і "Вастеліна кілець" Орландо Блумом. Незабаром після оформлення розлучення зоряної пари з'явилися чутки, що модель завела заможного залицяльника.

І ось з'явилися докази роману Керр з багатим австралійцем. Журнал Woman's Day Australia опублікував фотографії, на яких пара зображена разом. На ексклюзивних фото, отриманих виданням, закохані сідають на розкішну яхту "Arctic P." в Іспанії. Вперше про роман моделі і спадкоємця 5-мільярдного статку (батько Пакера - власник медіаресурсів і казино) заговорили в грудні 2013 року. Тоді мільярдер пішов від дружини, у шлюбі з якою прожив 6 років. У той же час розпалася сім'я Керр і Блума.

Британське видання "Daily Telegraph" повідомляє, що Міранда і Джеймс знайомі вже кілька років, коли-то моделі довелося звертатися до успішному бізнесменові за діловою радою. Тоді Керр розробляла і запускала власну лінію косметики. Зараз ні модель, ні багатий спадкоємець не намагаються заперечувати інформацію про любовні стосунки. Цікаво ще те, що їхні колишні другі половинки, Орландо Блум і Еріка Пакер, теж розважаються разом. Так, нещодавно папараці бачили парочку розведених знаменитостей на острові Форментера, де вони відпочивали і відмінно проводили час удвох.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: ЕвроСМІ
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.