Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Орландо Блум і Кеті Перрі влаштували романтичне побачення на яхті Абрамовича Eclipse

На французькому Лазурному березі в Каннах британський актор Орландо Блум і американська співачка Кеті Перрі помічені разом на моторній яхті Eclipse
Оренда яхти Абрамовича коштує 175 000 фунтів стерлінгів на добу. Незважаючи на ціну, на цій яхті часто бачать знаменитостей
Пара зустрічається вже близько чотирьох місяців і, за даними таблоїдів, справа йде до весілля

На французькому Лазурному березі в Каннах британський актор Орландо Блум і американська співачка Кеті Перрі помічені разом на моторній яхті Eclipse , Що належить російському олігархові Роману Абрамовичу, повідомляє видання The Daily Mail .

Блум і Перрі, як пише видання, насолоджувалися на борту яхти Абрамовича романтичним побаченням: вони цілувалися і обіймалися; до цього додається фотосвідетельства від папараці.

Пара зустрічається вже близько чотирьох місяців і, за даними таблоїдів, справа йде до весілля. За цей час вони познайомили один одного з батьками, з'їздили разом на Гаваї і в Малібу. Однак візит на Україну в квітні 2016 року Орландо Блум зробив без Перрі: він прибув туди в якості посла доброї волі ЮНІСЕФ (Дитячого фонду ООН) і відвідав Святогірськ, Слов'янськ і Краматорськ.

Оренда яхти Абрамовича коштує 175 000 фунтів стерлінгів на добу. Незважаючи на ціну, на цій яхті часто бачать знаменитостей. У травні на судні всю ніч провела модель Кендалл Дженнер, зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян". У минулому році на цій яхті біля узбережжя Іспанії відпочивала зі своїм бойфрендом Дейвом Кларком британська принцеса Беатріс, старша дочка принца Ендрю.

Яхта Eclipse була побудована на німецькій суднобудівної верфі Blohm & Voss в Гамбурзі в 2009 році спеціально на замовлення Романа Абрамовича. Її довжина перевищує 160 метрів, ширина дорівнює 22 метрам; утримання обходиться більш ніж в 70 мільйонів доларів на рік, причому обслуговуючий персонал нараховує близько 70 осіб.

Eclipse має два вертолітні майданчики, на ній розміщені чотири прогулянкові катери, 20 скутерів і міні-підводний човен на 12 місць. Площа головною каюти - 500 квадратних метрів, особиста палуба власника має довжину в 56 метрів, також на ній є винний льох і кінозал. Яхта обладнана куленепробивним склом, системою попередження про ракетний напад, а також спеціальними фотосенсором, що вловлюють і спотворюють сторонню фотозйомку.

Яхта Абрамовича вартістю півтора мільярда євро деякий час носила титул найбільшої в світі супер'яхти, поки рекорд в 2013 року не побила яхта Azzam президента ОАЕ шейха Халіфи ібн Зайда аль-Нахайяна.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.