Навигация
Реклама
Реклама

WikiZero - Моллі Блум

Wikipedia

open wikipedia design.

Моллі Блум ( англ. Molly Bloom) - літературний персонаж в романі Джеймса Джойса « Улісс ». Дружина головного героя, Леопольда Блума , Вона є «антиподом» Пенелопи в « Одіссеї ». Головна відмінність між Пенелопою і Моллі в тому, що перша залишилася вірною чоловікові, а остання немає.

Моллі, уроджена Маріон Твіді ( англ. Marion Tweedy), народилася в Гібралтарі 8 вересня 1870 року в родині ірландського офіцера майора Твіді і гібралтаркі іспансько - єврейського походження Луніти Ларедо. Моллі і Леопольд одружилися в 1888 році.

Вона є матір'ю Міллі Блум (р. 1893), яка у віці 15 років покинула будинок, щоб вивчати фотографію. Вона також мати Рубі Блума (р. 1894), який помер на 11-му дні життя. У Дубліні Моллі займається оперним співом, з цієї причини досить відома.

Остання глава «Улісса» є знаменитий солілоквій (Монолог, звернений до себе) Моллі, її оформлений практично без пунктуації потік свідомості , Поки вона лежить без сну поруч з чоловіком.

Прототипом Моллі Блум послужила власна дружина і муза Джеймса Джойса Нора Барнакл . День 16. червня 1904 р зараз відзначається як « Блумсдей »- день їх першого побачення.


This page is based on a Wikipedia article written by contributors ( read / edit ).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.