Навигация
Реклама
Реклама

Квартири подобово Чернігів: зняти квартиру в Чернігові подобово без посередників

 1. Зняти квартиру в Чернігові подобово: вибір району
 2. Як зняти апартаменти в Чернігові на кілька днів
 3. Що подивитися в місті

Будь-якому жителю України хочеться хоча б раз відвідати «найбільш екологічно чисте місто України», тому квартири подобово в Чернігові користуються великим попитом круглий рік. Крім того, Чернігів - одне з найстаріших міст нашої країни, на одному рівні з Києвом, і має велику кількість архітектурно-історичних пам'яток національного масштабу. Це найпівнічніший обласний центр України, що знаходиться в 40 км від Білорусі і в 70 км від Росії на правому березі річки Десна. Місто постійно відвідують з туристичними і діловими цілями, і всіх цікавить питання, де зняти квартиру подобово в Чернігові без посередників на кілька днів для вирішення своїх питань?

квартири подобово в Чернігові

Зняти квартиру в Чернігові подобово: вибір району

Адміністративно місто розділене на два райони:

 • Деснянський район (східна частина);
 • Новозаводський район (західна частина).

Лінія поділу проходить через все місто по проспекту Миру (трасі М-01).

Новозаводський район . Примітний тим, що тут розташований центральний ж / д вокзал за адресою пр.Перемоги, 1 (Вокзальна площа). Тут же і центральний автовокзал в сусідній будівлі по пр.Перемоги, 3. Тому охочим зняти подобову квартиру біля вокзалу в Чернігові слід шукати в цьому районі. У цьому районі немає ніяких визначних пам'яток. З місць для відпочинку тільки озера Монастирське, Прикол і Земснаряд (штучне).

Деснянський район . Можна сказати, що це центральний район міста, тому що в його склад входить історичний центр - Чернігівський дитинець (або Вал ). Розташований він у парку «Дитинець» майже на березі Десни. До парку веде 600 метрова алея Героїв, біля основи якої розташована Червона площа - центральна площа міста. Як правило, ті хто шукає квартири подобово в центрі Чернігова , Мають на увазі цю локацію і найближчі до неї вулиці. Все історичне і архітектурне багатство міста розташовано в цьому районі і входить до складу національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній». В районі велика кількість парків: Попудренка, Дитинець, Мар'їна Роща, Березовий Гай, сквер ім. Б.Хмельницького. І найпопулярніше місце для відпочинку туристів і жителів Чернігова - лісо-парк «Єловщина», розташований на березі притоки Стрижень. Добова оренда квартир в Деснянському районі найбільше підійде для паломницького туризму.

Як зняти апартаменти в Чернігові на кілька днів

Залежно від кількості кімнат і спальних місць, в Чернігові квартири подобово можна зняти:

Вибір варто робити виходячи з розміру компанії відпочиваючих. Зазвичай орієнтуються з розрахунку 1 кімната на 2 осіб.

Якщо для вас дуже важлива квартира з якимись особливими характеристиками, наприклад, наявністю Wi-Fi, кондиціонера, холодильника або гарячої води, то в нашому каталозі існує можливість вибору варіанта з цих та багатьма іншими критеріями.

Сортування за ціною стане в нагоді тим, хто планує зняти квартиру подобово в Чернігові недорого по вартості. Також можна відразу поставити прийнятний діапазон цін на ціновому повзунку.

Також можна відразу поставити прийнятний діапазон цін на ціновому повзунку

Що подивитися в місті

В першу чергу варто відвідати найголовнішу пам'ятка міста - Чернігівський дитинець. Це саме те місце, звідки розростався місто. Тут спочатку розташовувався замок князя, який згодом змінив смугу руху в Чернігівську фортецю.

Шанувальників паломницького туризму чекають:

 • Спасо-Преображенський собор;
 • Борисоглібський собор;
 • Катерининська церква;
 • П'ятницька церква;
 • Єлецький монастир;
 • Троїцько-Іллінський монастир і багато інших.

Шанувальникам неоготичному архітектури варто відвідати садибу Григорія Глібова, будинок пожежного спільноти і будинок Василя Тарновського.

Детальніше про всі пам'ятки Чернігова ви можете дізнатися в спеціальному розділі нашого сайту.

Місто постійно відвідують з туристичними і діловими цілями, і всіх цікавить питання, де зняти квартиру подобово в Чернігові без посередників на кілька днів для вирішення своїх питань?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.