Навигация
Реклама
Реклама

Грімальді в списку найбагатших людей Європи

Найбагатші люди Європи - змішана категорія. Деякі з них мають станами, отриманими завдяки їх вікової династії, в той час як інші - сучасні підприємці, які можуть похвалитися досить скромним походженням, але великими капіталами.

У рейтингу є і мільярдери зі Східної Європи, що сколотили стану після краху Радянського Союзу, і підприємці зі Скандинавії з станами, отриманими від старої промисловості, і представники древніх королівських сімей із Західної Європи.

Business Insider визначив найбагатших людей Європи, грунтуючись на рейтингу видання Форбс. Серед 18 мільярдерів фігурує ім'я дружини Андреа Казірагі. Тетяна Санто-Домінго зайняла 17-е місце з власним капіталом в 2,3 млрд доларів.

Тетяна Санто-Домінго зайняла 17-е місце з власним капіталом в 2,3 млрд доларів

Спадкоємиця пивний імперії Тетяна - найбагатша мешканка Монако. 33-річна дружина Андреа Казірагі не потребує грошах чоловіка. Дівчина успадкувала велику частину свого стану після смерті її дідуся, який продав свій колумбійський пивоварний завод «Баварія» за мільярди в 2005 році.

Її чоловік Андреа Казірагі є четвертим в лінії успадкування престолу Монако. У 2013 році пара зіграла весілля в Княжому палаці Монако. Наречена на весіллі була в шикарній сукні від Missoni. Невістка принцеси Кароліни, Тетяна Санто-Домінго також є співзасновником бренду одягу Muzungu Sisters, який вона запустила в 2011 році.

Андреа і його дружина виховують трирічного сина Олександра і однорічну дочку Індію. У 2015 році дуже обережна Тетяна, яка рідко спілкується з пресою, дала інтерв'ю, під час якого вона зізналася, що материнство змінило її.

Крім представниці Грімальді, до списку найбагатших людей Європи увійшли: Америко Аморім з Португалії (4,6 млрд доларів), бельгійський мільярдер Альбер Фрер (4,6 млрд доларів), австрійський бізнесмен Дітріх Матешиц (15,8 млрд доларів), Ліліан Бетанкур (38,5 млрд доларів) і інші.

Перше місце в рейтингу зайняв іспанський магнат, засновник модної групи Inditex, Арманс Ортега. Гурт відомий перш за все мережею магазинів одягу Zara, а сам Арманс Ортега є другим найбагатшою людиною в світі з власним капіталом 71,1 млрд доларів.

Фото: businessinsider.com

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.