Навигация
Реклама
Реклама

Найбагатші євреї Росії знову підуть топтати ізраїльські піски. У списку паломників - Фрідман, Хан, Мірілашвілі: Новини Накануне.RU

Найбагатші євреї Росії знову підуть топтати ізраїльські піски. У списку паломників - Фрідман, Хан, Мірілашвілі

Група з 15 відомих російських і зарубіжних бізнесменів єврейського походження зробить 21-24 березня піше паломництво через ізраїльську пустелю до Єрусалиму. Хода, яке організовує Російський єврейський конгрес, приурочене до єврейського свята Песах, що починається в цьому році 25 березня.

У паломництві візьмуть участь президент Російського єврейського конгресу Юрій Каннер, співвласник "Альфа-Груп" Михайло Фрідман, виконавчий директор "ТНК-ВР" Герман Хан, співвласник мережі "Вконтакте" Михайло Мірілашвілі і інші. Про це повідомили Накануне.RU в прес-службі конгресу.

Паломники почнуть свій шлях вранці 21 березня і будуть йти у напрямку до Єрусалиму. За чотири дні групі належить подолати кілька десятків кілометрів по пустелі Арава, розташованої на півдні Ізраїлю. Ця хода сходить до стародавньої єврейської традиції здійснювати на Песах паломництво в Єрусалимський Храм і символізує вихід євреїв з Єгипту, в честь якого і відзначається Песах.

Представники російської бізнес-еліти, багато з яких входять до списку Forbes, будуть одягнені, як стародавні іудеї, в білі лляні хітони і сандалі. Однак 4-денний запас води, їжі, як і самі намети, бізнесменам не потрібно нести на собі: цей вантаж вони повезуть на п'яти верблюдах, яких орендують на час ходи. В дорозі учасники переходу зустрінуть шаббат, а в заключний день, 24 березня, приготують кошерну мацу до Песаха.

В дорозі учасники переходу зустрінуть шаббат, а в заключний день, 24 березня, приготують кошерну мацу до Песаха

Нагадаємо, що Російський єврейський конгрес проводить подібну акцію вже другий рік поспіль.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.