Навигация
Реклама
Реклама

«Синій птах» і «Останній богатир» випустять спільний проект

Навесні на каналі «Росія 1» стартує унікальний для російського телебачення проект «Синій птах - Останній богатир». Шоу об'єднає дві розважальні індустрії - кіно і телебачення. Учасники «Синього птаха» відправляться в казкову країну Білогір'я з фільму «Останній богатир» і познайомляться зі світом російських казок. Навесні на каналі «Росія 1» стартує унікальний для російського телебачення проект «Синій птах - Останній богатир»

«Синій птах» і «Останній богатир» випустять спільний проект

У спеціальному сезоні каналу «Росія 1» на глядачів чекають приємні сюрпризи. Юні учасники конкурсу «Синій птах» подружаться з героями фільму «Останній богатир» . На сцену разом з новими талантами вийдуть діти, які вже виступали в конкурсі. Склад журі поповнять зірки кіно: Народні артисти Росії Сергій Безруков і Олена Яковлєва , Яка зіграла у фільмі «Останній богатир» роль Баби Яги. У фіналі програми переможець отримає унікальний шанс взяти участь в зйомках продовження фільму-казки «Останній богатир».
Автор і ведуча проекту «Синій птах» Дар'я Златопольская:
Генеральний директор компанії Disney в Росії Марина Жигалова-Озкан:

«Останній богатир» вийшов в 2017 році і став найкасовішим вітчизняним фільмом минулого року, заробивши більше 1,7 мільярда рублів. Всеросійський конкурс юних талантів «Синій птах» - лауреат премії ТЕФІ ( «Краща розважальна програма російського телебачення»).
«Індустрія кіно» про «Останнього героя»

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.