Навигация
Реклама
Реклама

Всією сім'єю в Сочі-Парк

Запрошуємо вас в «Сочі Парк» - перший тематичний парк, який об'єднує розваги для всієї родини з увлекательно- пізнавальним зануренням в світ культурних, історичних та наукових досягнень Росії

«Сочі Парк» розташований на березі Чорного моря в Імеретинській низовині Адлерского району міста Сочі, в безпосередній близькості від основних автомагістралей, аеропорту м Сочі і нової залізничної станції «Олімпійський парк». Вхід в «Сочі Парк» здійснюється за єдиним квитком, який дозволяє провести в міреволшебства і пригод весь день, катаючись на будь-яких атракціонах без обмеження.

Територія тематичного парку поділена на п'ять земель, кожна з яких оформлена у власному стилі. Тут є святкова «Алея Вогнів», де панує дух ярмаркових гулянь, і «Зачарований ліс», повний дивовижних чудес. У «краї богатирів» можна помірятися силушкой з Іллею Муромцем, в «Еко-селі» - навчитися споконвічно російським ремеслам, а в «краї науки і фантастики» - потрапити в павільйон аркадних ігор або зробити «Квантовий стрибок».

Запаморочливі екстремальні гірки, захоплюючі сімейні атракціони, дитячі каруселі та майданчики активних ігор - в «Сочі Парку» є розваги для дорослих і дітей. Приходьте в парк всією сім'єю, грайте, відпочивайте і зберігайте чарівні миті польоту за пером Жар-птиці, подорожі в космос або битви на булатних мечах з богатирем у вашій пам'яті на все життя.

Вартість відвідування Сочі Парку Вартість відвідування Сочі Парку

  • Дорослий 1750 рублів
  • Дитячий 1500 рублів

Вартість єдиного вхідного квитка для:

  • Гостей з інвалідністю старше 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій і багатодітних сімей становить 1200 рублів.
  • Для дітей 5-12 років в день народження, дітей до 5 років, дітей з інвалідністю до 12 років і гостей від 70 років - безкоштовно. ****

**** При пред'явленні відповідних документів.

У вартість квитка включено:

  • відвідування парку весь день
  • катання на атракціонах необмежену кількість разів
  • розважальні програми
  • відвідування дельфінарію

АКЦІЯ для проживаючих в готелі "Богатир" відвідування Сочі-Парку входить у вартість!

Детальніше про Сочі Парку

Світ чудес, казок, добрих героїв і дивовижних відкриттів чекає вас

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.