Навигация
Реклама
Реклама

Сліди тварин на снігу, фото з назвами / Сибірський мисливець

 1. Сліди тварин на снігу, фото з назвами
 2. слід лося
 3. Ще фото слідів лося:
 4. слід зайця
 5. Ще фото заячих слідів:
 6. слід лисиці
 7. Ще фото слідів лисиці:
 8. сліди ведмедя
 9. Ще фото слідів ведмедя:
 10. сліди вовка
 11. Ще фото вовчих слідів:
 12. сліди росомахи
 13. сліди кабана
 14. Ще фото:
 15. слід козулі
 16. Ще фото слідів косуль:
 17. слід рисі
 18. Ще фото:
 19. соболиний слід
 20. Ще фото соболиних слідів:

Ця інформація, перш за все, буде цікава початківцям мисливцям. Якщо ви можете запропонувати більш якісні і інформативні знімки, а також додати фото зимових слідів тварин, яких немає в даній статті, публікуйте їх у відповідному розділі фотогалереї (вказавши назву тварини) і залишайте посилання тут. Докладні коментарі вітаються

Сліди тварин на снігу, фото з назвами

Нижче ви знайдете кілька фотографій слідів тварин на снігу, які додали користувачі сайту в розділ галереї «Слідопит» і схематичні зображення слідів зайця, вовка, лисиці, ведмедя, кабана та інших тварин.

слід лося

Досвідченому мисливцеві важко сплутати слід лося зі слідами інших тварин. Звичайно ж, вони дуже схожі на відбитки копит великої рогатої худоби і деяких диких побратимів лося, але за розмірами значно перевершують їх. Копита у самця лося нехай навіть середньої комплекції завжди більше копит найбільшого домашнього бика. Взагалі лось йде важко, в пухкому снігу тоне глибоко, до землі. Довжина кроку зазвичай становить близько 80 см. На ходу риссю крок ширше - до 150 см, а при русі галопом стрибки можуть досягати 3 метрів. Ширина відбитка без урахування бічних пальців близько 10 см у лосих і 14 см у биків, а довжина 14 см і 17 см у самок і самців відповідно.

Фото слідів лося на снігу додано користувачем ж.а.в.77. в 2017 році.

Ще фото слідів лося:

слід зайця

Зайці залишають два довгих сліду задніх лап спереду і два більш коротких відбитка передніх лап позаду себе. На снігу довжина сліду передніх лап близько 8 см при ширині 5 см, а довжина задніх до 17 см, при ширині близько 8 см. Завдяки своїй специфічності, сліди косого визначити не складно, як і напрямок його руху. Ховаючись від погоні заєць може здійснювати стрибки до 2 метрів, а в "спокійній обстановці" довжина стрибка близько 1,2 - 1,7 метра.

Фото слідів зайця на снігу додано користувачем Лайчатнік в 2015 році.

Ще фото заячих слідів:

слід лисиці

Сліди лисиці дозволяють досвідченому мисливцеві визначити характер її руху. Слід лисячій лапи, як правило, близько 6,5 см в довжину і 5 см в ширину. Довжина кроку становить від 30 до 40 см. Однак під час полювання або йдучи від переслідування, лисиця робить досить довгі (до 3 м) стрибки і кидки вперед, вправо або вліво - під прямим кутом до напрямку руху.

Фото слідів лисиці на снігу додано користувачем kubazoud в 2016 році.

Ще фото слідів лисиці:

сліди ведмедя

Сліди бурого ведмедя досить легко розпізнати серед слідів інших тварин. Цей важковаговик (в середньому його вага близько 350 кг) не може пройти по снігу і бруду непоміченим. Відбитки передніх лап звіра в довжину близько 25 см, в ширину до 17 см, а задніх в довжину близько 25-30 см і завширшки близько 15 см. Кігті на передніх лапах майже в два рази довше, ніж на задніх.

Фото слідів ведмедя на снігу додано користувачем willi в 2016 році.

Ще фото слідів ведмедя:

сліди вовка

Сліди вовків дуже схожі з відбитками лап великих собак. Однак є і відмінності. Передні пальці вовка більш висунуті вперед і віддалені від задніх на ширину сірника, в той час як у собак, пальці зібрані разом і такого зазору вже не спостерігається. Досвідчені мисливці по сліду можуть розрізнити, яким алюром пересувався звір кроком, риссю, галопом або кар'єром.

Фото слідів вовка на снігу додано користувачем Sibiriak в 2014 році.

Ще фото вовчих слідів:

сліди росомахи

Сліди росомахи сплутати з чиїмись або іншими складно. Передні і задні лапи мають п'ять пальців. Довжина відбитка передньої лапи близько 10 см, ширина 7-9 см. Задня лапа трохи менше. На снігу часто друкується п'ясткова мозоль в формі підкови і розташована прямо за нею зап'ястна мозоль. Перший найкоротший палець передніх і задніх лап може не друкуватися на снігу.

Фото слідів росомахи на снігу додано користувачем тундровікі в 2014 році.

сліди кабана

Відрізнити слід дорослого кабана від слідів інших копитних не складно, адже крім відбитка самого копита на снігу або грунті залишається слід пальців-пасинків, розташованих збоку. Цікаво, що у молодих поросят на перших місяцях життя ці пальці не є опорними, а значить і сліду не залишають.

Фото слідів кабана на снігу додано користувачем Hanter57 в 2014 році.

Ще фото:

слід козулі

По відбитку сліду козулі можна судити про швидкість її пересування. Під час бігу та стрибків копита розсуваються і поряд з передніми пальцями, опорою служать бічні. При русі тварини кроком відбиток виглядає інакше.

Фото слідів козулі на снігу додано користувачем Альбертович в 2016 році.

Ще фото слідів косуль:

слід рисі

Розмір сліду передніх лап дорослих особин близько 8 см в довжину і стільки ж в ширину, задніх лап трохи менше. Довжина розміреного кроку рисі близько 60 см у самців і 45 см у самок. У молодняку ​​крок коротше, але за матір'ю вони йдуть один за одним, намагаючись потрапити слід у слід.

Фото слідів рисі на снігу додано користувачем Саша_27 у 2012 році.

Ще фото:

соболиний слід

Сліди соболя на снігу зазвичай не чіткі, помітити і розпізнати їх може не всяких мисливець. За розміром відбитка вони не поступаються лисячим слідах, а при русі трехчеткой (3) за своїм характером нагадують заячі. В основному ж звір пересувається властивим всім куньим кроком - двухчеткой (1). На щільному снігу відбиток може становити від 7 до 10 см в довжину і до 6 см в ширину. При цьому довжина стрибка в середньому становить 45-75 см. На пухкому снігу парні відбитки найчастіше зливаються в одну ямку (2) і довжина стрибка становить не більше 30 см. Однак під час догляду від погоні або на полюванні, соболь може здійснювати стрибки до 2 м.

Фото слідів соболя на снігу додано користувачем Valdemar38 в 2017 році.

Ще фото соболиних слідів:

У коментарях ви можете поділитися посиланнями на свої фотографії зимових слідів, розміщені на сайті в галереї мисливських фото в рубриці "Слідопит".

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.