Навигация
Реклама
Реклама

Королівська кобра вбила пітона і загинула сама - фото

Кобра і пітон загинули після жорсткого бою.

Фото: pixabay

Фотограф показав на знімку королівську кобру (найдовша отруйна змія в світі) і пітона, померлих після жорсткого бою. Фотографія, швидше за все, була зроблена в Південно-Східній Азії, а потім знайшла вірусну популярність в мережі Facebook.

Страждає від смертельної отрути пітон намагався захистити своє життя, стискаючи королівську кобру до смерті. Але ніхто з них так і не вижив.

"Це небезпечний світ, де для кожного знайдеться смертельний ворог", - говорить Коулман Шейхи з Флоридського Музею природної історії.

Фото: Reptile Hunter / facebook

Експерт стверджує, що смертельний конфлікт, ймовірно, сталося десь в Південно-Східній Азії, де мешкає два види змій.

"Вони намагалися вбити один одного, тому що не хочуть жити в цих брудних умовах", - дерзят користувачі мережі в коментарях, обговорюючи купи сміття навколо німої сцени.

Нагадаємо, катається на гігантському Пітоні хлопчика зняли на відео . Сім'я дитини протягом чотирьох років тримає змію в якості домашньої тварини. У день, коли було знято відео, в Тханьхоа йшов дощ: вода затопила подвір'я, куди пітона пустили "пограти і розслабитися".

Крім цього, ми писали, що в таїландському місті Крабі зняли на відео сутичку п'ятиметрової королівської кобри і півтораметрового пітона . За свідченнями очевидців, поєдинок тривав близько трьох годин. В результаті кобру вдалося вкусити противника, і пітон загинув.

Дивіться відео: а встралійка шваброю вигнала з дому двох розсерджених пітонів

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.