Навигация
Реклама
Реклама

Анатолій Бондаренко: чим оскандалився мер Черкас, ГПУ, новини України, Оглядач 5 жовтня

  1. "Темна" біографія
  2. Скандали і гроші повз бюджет
  3. Дивіться відео на тему

Одіозний мер Черкас Анатолій Бондаренко замішаний не в жодному корупційному скандалі. У четвер, 4 жовтня, чиновник отримав підозра від Генеральної прокуратури України. Причина - за час роботи міським головою обласного центру він спеціально створював проблеми для діяльності місцевої влади. З огляду на прямі звинувачення в махінаціях - крісло під ним не на жарт "захиталося".

Саме тому OBOZREVATEL вирішив згадати, чим запам'ятався поки ще чинний мер Анатолій Бондаренко.

"Темна" біографія

Перш ніж розглянути роботу глави Черкас, варто приділити увагу його минулого. раніше OBOZREVATEL вже розповідав, як сколотив свій статок політик. Справа в тому, що в період виборів Анатолій Бондаренко очолював партійний штаб "Батьківщини".

Правда, в цей час скарбниця партії істотно зменшилася. як заявила депутат черкаської міської ради 5 і 6 скликань Катерина Осипенко, саме в цей час Бондаренко розікрав партійні гроші, надіслані з Києва на розвиток регіону.

Дивом ухилившись від партійного скандалу, Бондаренко просто переписав все майно і бізнес на дружину Валерію. Виходячи з декларації мера за 2017 рік, у власності його сім'ї знаходяться: два великих будинки, площею 105 і 179 кв.м; два нежитлових приміщення 85 і 105 кв.м, земельні ділянки та квартира на 111 кв.м.

Більш того, в графі "об'єктів незавершеного будівництва" Бондаренко вказав значний особняк, площею 534 кв.м.

Одіозний мер Черкас Анатолій Бондаренко замішаний не в жодному корупційному скандалі

Елітний позашляховик Анатолія Бондаренка

При цьому пересувається по місту політик на елітному автомобілі Lexus RX 570 з номерним знаком СА0001МР, вартість якого сягає 3,5 млн гривень. У декларації мера вказано ще 6 автомобілів різної вартості.

Крім того, за інформацією місцевих депутатів, у нинішнього міського голови є плитковий завод. Продукція цього підприємства, "випадково" перемагає в більшості міських тендерів. При цьому, як писав раніше OBOZREVATEL , Жителі Черкас неодноразово скаржилися на якість плитки - вона тонше, ніж повинна бути.

При цьому, як писав раніше   OBOZREVATEL   , Жителі Черкас   неодноразово скаржилися   на якість плитки - вона тонше, ніж повинна бути

Анатолій Бондаренко

Яким чином Бондаренко заробив такі значні суми, залишається загадкою. До того ж нинішній мер Черкас навіть не має диплома про вищу освіту. Справа в тому, що в 2005 році, в рамках призначення на посаду глави Лісічянской районної державної адміністрації, Анатолій Бондаренко подав фальшивий диплом бакалавра. Цей факт місцева поліція виявила лише в 2010 році.

Скандали і гроші повз бюджет

Буквально кілька тижнів тому в Черкасах розгорівся черговий гучний скандал. Так, над містом нависла загроза втратити 27 мільйонів гривень державної субвенції на будівництво сучасної спортивної арени, про яку давно мріють жителі міста.

Справа в тому, що підконтрольний Бондаренко директор КП "Черкасиінвестбуд" Геннадій Шевченко заявив, що місто освоїти Субвенционная кошти не встигає . Причина, мовляв, в політичних іграх, які ведуться в місті. Саме тому він і запропонував Кабінету міністрів України просто забрати гроші до держбюджету. До слова, така позиція чиновника з мерської команди обурила багатьох жителів Черкас.

"Сходка" в Каневі

Зокрема, керівник партії Вільних демократів Олександр Згіблов впевнений, що подібні махінації обертаються через те, що черкаські члени "Батьківщини", які знаходяться на керівних посадах в міськраді, просто "поклали око" на 15 мільйонів, законсервованих в бюджеті міста для початку будівництва арени.

Не менш абсурдна ситуація сталася і місяцем раніше. За сприяння міського голови відбулася таємна позачергова сесія міської ради в Каневі. В ході зборів, депутати перерозподілили 230 мільйонів гривень з міського бюджету. На зустріч навіть не запросили представників ЗМІ та городян. за цими фактами черкаська прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Це ще не все. OBOZREVATEL раніше вже писав, що в кінці 2017 роки команда мера Бондаренко, а також його "правої руки" Геннадія Шевченка пробувала відібрати офіс у "Самооборони Майдану", де останнім часом діяв волонтерський пункт допомоги воїнам АТО.

Дивіться відео на тему

Апофеозом скандальної діяльності місцевої влади стала резонансна бійка в січні 2018 року. Так, 29 січня, кілька десятків представників "Національного корпусу" силоміць увірвалися на пленарне засідання Черкаської міської ради . На початку сесії в зал увійшла група молодчиків в сіро-чорних формах з написами "Національна дружина" і чорних формах зі значками, вони були замотані шарфами або були в балаклавах. Справа дійшла до бійки і провокацій.

"Активісти" з явними ознаками наявності зброї (зайшли з сумками, які призначені для прихованого носіння зброї) стали між рядами, а їхній лідер Дмитро Кухарчук і колишній заступник мера Анатолія Бондаренка - Геннадій Шевченко - разом з деякими АТОшнікамі заблокували трибуну.

Саме тоді народних обранців силою змусили голосувати за бюджет, який був розбалансований і містив ряд корупційних складових, а також залишав без уваги безліч нагальних проблем городян. Крім бюджету, на порядку денному стояло ще одне важливе питання - обрання нового виконкому, який також був проголосований на догоду меру.

З огляду на такий шлейф за спиною, стає очевидним, чому в ГПУ заявили, що нинішнє підозра для мера Черкас Анатолія Бондаренка не останнє.

Тисни! підписуйся ! Читай тільки краще!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.