Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Казахстан остаточно примирився з "Боратом"

"З виходом цього фільму кількість віз, які видаються Казахстаном, зросла в десять разів. І я вдячний" Борату "за те, що він допомагає залученню туризму в Казахстан

Скандально відомий фільм британського коміка Саші Барона Коена "Культурне пізнання Америки, для користі славного народу Казахстану" сприяв зростанню туристичного інтересу до країни, вважає міністр закордонних справ республіки Ержан Казиханов.

"З виходом цього фільму кількість віз, які видаються Казахстаном, зросла в десять разів. І я вдячний" Борату "за те, що він допомагає залученню туризму в Казахстан", - цитує "Інтерфакс" його висловлювання на урядовій годині в мажилісі (нижня палата парламенту) у понеділок.

Тим часом глава МЗС згадав про інцидент , Коли під час церемонії нагородження казахстанської спортсменки Марії Дмитрієнко, яка виграла вправу на чемпіонаті в Кувейті, прозвучала пісня з фільму "Культурне пізнання Америки, для користі славного народу Казахстану".

"Ми уважно вивчили ситуацію, пов'язану з проблемами, які виникли останнім часом. На жаль, в Кувейті у нас сьогодні немає дипломатичного представництва. Але всім нашим посольствам дані жорсткі доручення довести до всіх міністерств закордонних справ всі держсимволи Казахстану. Це робиться постійно, неодноразово , всякий раз, коли ми відкриваємо посольство або консульство, ми передаємо пакет атрибутів держави, які в подальшому використовуються ", - зазначив міністр.

"Може бути, складно говорити, що в цьому пряма вина Міністерства закордонних справ, але ми не знімаємо з себе відповідальність, і будемо працювати", - запевнив Казиханов.

Нагадаємо, фільм Саші Барона Коена був знятий кілька років тому. У ньому автор, використовуючи образ вигаданого казахстанського журналіста Бората Сагдієва, у неприємних ракурсах і оцінках розповів про країну, в якій ніколи не був.

У Казахстані фільм "Борат" офіційно не був заборонений. Але МЗС Казахстану пояснив компаніям-прокатникам, що вони повинні проявити відповідальність і не показувати фільм. Представник МЗС Мухтар Карібай в інтерв'ю радіо "Азаттик" називав актора Сашу Барона Коена психічно нездоровою людиною і погрожував йому "судовим розглядом". Тоді Коен, єврей за національністю, відповів у дусі свого екранного героя: "Я повністю підтримую мій уряд у вирішенні подати в суд на цього єврея".

Вигаданий герой Коена - казахський тележурналіст Борат Сагіев - навіть був офіційно визнаний Держдепартаментом США жертвою цензури з боку уряду Казахстану, коли в 2005 році уряд республіки визнало образливим зміст сатиричного сайту, що належить Саші Бароне Коену, і блокувала його в доменній зоні ".kz".

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.