Навигация
Реклама
Реклама

Посольство Казахстану зарахувало персонажа «Бората» до місцевих визначних пам'ятках

Постер фільму «Борат»

Герой фільму «Борат» на ім'я Біллі Секскрайм (Billy Sexcrime) випадково потрапив в путівник по Казахстану. Кольорове ілюстроване видання розповсюджувалося в рамках щорічного фестивалю Around the World Embassy Tour, проводиться щорічно посольством Казахстану в США. Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Washington City Paper.

Спостерігати персонажа комедійного фільму на сторінках книги про Казахстані могли представники більш ніж 50 дипломатичних місій Вашингтона.

Читайте також Президент Казахстану вимагає створити «рай для інвесторів»

Біллі Секскрайм - вигаданий персонаж, який не з'являвся у фільмі «Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан». Але його згадував в картині виконавець головної ролі Саша Барон Коен (Sacha Baron Cohen).

Яким чином Секскрайм потрапив в путівник, не повідомляється. Імовірно, це стало результатом помилки посольства Казахстану або жартом видавництва. Дипломатичне представництво країни ніяк не прокоментувало забавне пригода.

Читайте також У Росії заговорили про приєднання Східного Казахстану. Астана стурбована претензіями РФ

Варто відзначити, що привид «Бората" не вперше турбує Казахстан. Наприклад, в 2012 році в Кувейті на чемпіонаті світу зі стрільби організатори заходу переплутали гімн Казахстану з гімном, які лунали в фільмі «Борат: культурне дослідження Америки на благо славного народу Казахстану».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.