Навигация
Реклама
Реклама

У Кувейті замість гімну Казахстану включили пісню про повій

Курйозний випадок стався в Кувейті на чемпіонаті світу зі стрільби. Організатори спортивного змагання замість державного гімну Казахстану включили пісню з фільму "Борат: культурне дослідження Америки на благо славного народу Казахстану". Курйозний випадок стався в Кувейті на чемпіонаті світу зі стрільби

Читайте: Coca-Cola заплуталася в кольорах українського прапора .

Причина цієї події залишається неізвестной.Следует відзначити, що фільм "Борат" в Кувейті, як і в деяких інших країнах, заборонений до показу в кінотеатрах, пише "Росбалт" . Крім того, представник міністерства закордонних справ Казахстану Мухтар Карібай в інтерв'ю радіо "Азаттик" назвав актора Сашу Барон Коена психічно нездоровою людиною, додає KM.RU .

Судячи з відео, яке вже з'явилося в інтернеті, інцидент стався на чемпіонаті світу зі стрільби, який проходить під егідою еміра Кувейту шейха Сабаха аль-Ахмада аль-Сабаха. У пісню, зокрема, співається про "найчистіших казахських повій" і "узбецьких тугодум".

також: На врученні нагороди Скобрева переплутали гімн і прапор .

До речі, на початку березня на відкритті лижного фестивалю в Костанайської області стався аналогічний інцидент, відзначає Tengrinews.kz . Після промови акима області Нуралієв Садуакасова був оголошений гімн Казахстану, але замість нього зазвучала пісня Рікі Мартіна Livin 'la vida loca. Після декількох секунд все ж заграв державний гімн.

Читайте найцікавіше в рубриці "Цікаві новини"

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.