Навигация
Реклама
Реклама

Пасажирські перевезення, експрес Дніпро Бориспіль Київ. Мікроавтобус Спринтер - щодня.

  1. Регулярні спеціальні пасажирські перевезення, експрес Київ Бориспіль Дніпро щодня, Мікроавтобус Мерседес...
  2. Маршрутка Київ - Дніпро (Дніпропетровськ). Автобус Дніпро (Дніпропетровськ) - Київ. Ціна квитка,...

Регулярні спеціальні пасажирські перевезення, експрес Київ Бориспіль Дніпро щодня, Мікроавтобус Мерседес Спринтер. Розклад.

098 527 5757 073 522 35 55 095 639 41 42
Розклад: щодня з Дніпра (Дніпропетровська) о 13.30 і 22.30 з центрального залізничного вокзалу (платна парковка - площа Вокзальна, 11), через Решетилівку, Пирятин, з заїздом до Борисполя, Кінцева точка в Києві - автостанція «Київ» біля залізничного вокзалу (вулиця Симона Петлюри, 32) . Ціна пасажирського місця (квитка) 300 грн.
Розклад: щодня з Києва о 13.30 та 22.30 з автостанції «Київ» біля залізничного вокзалу (вулиця Симона Петлюри, 32), з заїздом до Борисполя через Пирятин, Решетилівки. Кінцева точка в Дніпрі (Дніпропетровську) центральний ЖД вокзал (платна парковка - площа Вокзальна, 11), Ціна пасажирського місця (квитка) 300 грн.

Маршрутка Київ - Дніпро (Дніпропетровськ). Автобус Дніпро (Дніпропетровськ) - Київ. Ціна квитка, розклад, маршрут через Бориспіль.

Організація і здійснення нерегулярних пасажирських перевезень. Організація і здійснення регулярних спеціальних пасажирських перевезень. Пасажирські перевезення здійснюються на комфортних мікроавтобусах Мерседес Спринтер. Автобуси обладнані телевізорами, відкидними спинками сидінь. Купити квиток можна на автостанції «Київ» при посадці в автобус, замовити квитки можна попередньо по телефону. Купити квитки на маршрутку. Ціна квитка на маршрутку. Замовлення квитків на маршрутку. Ціна поїздки з Дніпропетровська, ціна квитка з Дніпропетровська. Маршрутка в Дніпропетровськ.

Пасажирські перевезення Дніпро

Рейтинг сторінки

НікаБус

НікаБус

Пасажирські перевезення

Дніпро - Бориспіль - Київ

Ціна

UAH 300

00.00 - 00.24

Available in Stock

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.