Навигация
Реклама
Реклама

Розклад рейсів в Туреччину з аеропорту "Бориспіль" змінилося в зв'язку зі спробою перевороту

Всі аеропорти Туреччини, крім Анкари, працюють в штатному режимі Всі аеропорти Туреччини, крім Анкари, працюють в штатному режимі   territoria-kredita

territoria-kredita.com.ua

У зв'язку зі спробою проведення військового перевороту в Турці і змінився розклад рейсів з аеропорту "Бориспіль" в цю країну. Про це повідомили в прес-службі аеропорту в Facebook.

Зокрема, скасовані два рейси зі Стамбула авіакомпаній МАУ і Turkish airlines Inc, які повинні були прибути о 8:45 і 17:40. Рейси зі Стамбула з часом прибуття о 8:05 очікуються о 11:44, о 08:45 та 19:40 - скасовані (попередньо).

Також, попередньо, скасовані рейси в Стамбул о 10:15, 12:40 та 19:30.

Крім того, спізнюються рейси авіакомпанії Yanair в Анталію (YE 5605 - за розкладом о 3:05, очікується о 11:45, а також YE 5601 - за розкладом в 4:04, очікується о 11:00).

Решта 9 ранкових рейсів в Анталію були відправлені з невеликим запізненням (від 20 хвилин до двох годин).

Скасовано рейс Yanair з Анталії о 16:10, решта сьогоднішні рейси з цього аеропорту очікуються без змін, або з незначними (до 30 хвилин) змінами.

За даними диспетчерського центру "Борисполя", всі аеропорти Туреччини, крім Анкари, працюють в штатному режимі, тому очікується врегулювання ситуації з вильотами і прийняттям рейсів. Попередньо скасовані вечірні рейси можуть бути відновлені в розкладі.

Нагадаємо, вночі в Туреччині у зв'язку зі спробою перевороту були закриті всі аеропорти . Близько 30 громадян України знаходяться в аеропорту Стамбула , Вони в безпеці.

В ніч з 15 на 16 липня в Туреччині була спроба військового перевороту . У Стамбулі перекрили мости через Босфор, було блоковано державне телебачення.

Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим заявив про спробі військового перевороту в країні . За його словами, група військових спробувала скинути уряд.

"Деякі люди незаконно зробили незаконні дії за межами своїх повноважень", - сказав Йилдирим. Сили безпеки країни отримали наказ вжити всіх необхідних заходів.

Президент Реджеп Тайіп Ердоган, який перебував за межами країни, в режимі відеоконференції закликав прихильників виходити на вулиці і боротися з бунтівниками. На його заклик відгукнулися тисячі жителів Туреччини, які мітингували на вулицях і площах. Були сутички на вулицях. За попередніми даними в результаті нічних подій в Туреччині загинули 60 людей і близько 100 отримали поранення. Зокрема, був убитий соратник Ердогана і його 16-річний син. Були вибухи, стрілянина, захоплення будівель та приміщень.

Зараз заколотники масово здають зброю, в зв'язку зі спробою перевороту вже заарештовано 336 осіб. У країну повернувся Ердоган, він дав прес-конференцію, на якій назвав бунтівників зрадниками батьківщини, а також пообіцяв, що вони заплатять високу ціну.

Всі новини по спробі перевороту в Туреччині - онлайн-трансляції .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.