Навигация
Реклама
Реклама

Ксенія Бородіна розповіла, чому не любить відпочивати на Сейшелах

22:24 18.10.2018

вчора Ксенія Бородіна поскаржилася шанувальникам, що впадає в депресію далеко від сім'ї . Кілька днів тому телеведуча прилетіла на Сейшели. З собою вона взяла старшу дочку Марусю , А чоловік Курбан Омаров і малятко Тея залишилися в Москві. Зірка розповіла, що не може розслабитися, сумує за рідним і рахує дні до повернення додому.

Фоловерів зірки неоднозначно сприйняли цей пост. Одні обурилися, що 9-річна Маруся пропускає школу, інші здивувалися, що Ксенія не взяла сім'ю з собою, а треті були вражені тим, що зірка не відчуває себе щасливою в такому райському містечку, як Сейшели. Бородіна зрозуміла, що потрібно написати другий пост, за мотивами першого. «Я дивлюся у вас накопичилося багато питань до мене) # рубрікахочувсезнатьгдеподвох, - жартівливо почала телеведуча (орфографія і пунктуація автора тут і далі дані без змін. - Прим. Ред.). - Дитина нічого не пропустив, перед вильотом у нас були поставлені оцінки в чверті і плюс ми взяли з собою Книги, в кінці цього тижня у нас починаються канікули довгоочікувані ».

- Дитина нічого не пропустив, перед вильотом у нас були поставлені оцінки в чверті і плюс ми взяли з собою Книги, в кінці цього тижня у нас починаються канікули довгоочікувані »

Старша дочка Ксенії Бородіної Маруся на Сейшелах

На питання про те, чому сім'я Бородіної полетіла на острови не в повному складі, Ксенія відповіла, що летіти всім разом на такий короткий час просто не було сенсу. Крім того, нагадаємо, що веде « Дому-2 »Прилетіла на Сейшели не відпочивати, а працювати: у скандального проекту там є друга знімальний майданчик.

«Чому я не люблю Сейшели ?! Приїжджаю сюди, тому що доводиться знаходиться по роботі, звичайно види тут приголомшливі, пляжі дуже красиві, але в іншому все ((( », - відповіла на головне питання Бородіна. За словами телеведучої, на Сейшелах несмачна їжа і дуже мало розваг:« Я навіть зараз не про клуби, вони мені не потрібні, але типу кінотеатру, боулінгу, якихось водних розваг майже немає нічого. Я мовчу вже про торговельні та Дитячі центри їх тут годі й шукати !!! Хороші Ресторани тільки при готелях, так все дико дорого, просто невиправдано, поїхати в ресторан на березі посидіти, гр язно і не смачно ».

Хороші Ресторани тільки при готелях, так все дико дорого, просто невиправдано, поїхати в ресторан на березі посидіти, гр  язно і не смачно »

Ксенія Бородіна розповіла, чому не любить відпочивати на Сейшелах

На Сейшели Бородіна радить їхати тільки тим, хто хоче влаштувати красиву фотосесію на пляжі. Тим, хто хоче комфортно провести час, краще вибрати інше місце: «Пам'ятайте пляжі все тут загальні !!! Приватних немає, навіть якщо пляж при готелі, на лежаках звичайно вам не дозволять лежати, але присісти поруч на своєму рушник ви можете! Ніяких екскурсій, ну може на водоспад і сад метеликів на кшталт))) ». На закінчення Ксенія розповіла, що відпочивати краще в Таїланді або на Балі.

Ксенія Бородіна і Курбан Омаров одружилися в липні 2015 року. В цьому ж році Ксенія стала мамою вдруге, подарувавши чоловікові дочку Тею. Через рік після реєстрації шлюбу в молодій сім'ї трапився розлад, і подружжя роз'їхалися. Пізніше Ксенія розповіла, що втомилася від ревнощів і постійних зрад чоловіка. Однак згодом пара знайшла в собі сили примиритися і зберегти відносини і сім'ю. Як зізнався Омаров, їм з Ксенією довелося пройти через багато випробувань, але вони лише переконалася в щирості почуттів один до одного. Тепер телеведуча не уявляє собі життя без улюбленого чоловіка і дітей.

Тепер телеведуча не уявляє собі життя без улюбленого чоловіка і дітей

Ксенія Бородіна з молодшою дочкою Теона

Ксенія Бородіна з молодшою дочкою Теона

Ксенія Бородіна з чоловіком

Читайте також:

Ксенія Бородіна зізналася, що далеко від сім'ї впадає в депресію

Ксенія Бородіна шукає няню для своїх дочок

«Чому я не люблю Сейшели ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.