Навигация
Реклама
Реклама

Як позбутися від мурашок в квартирі швидко і ефективно?

  1. Чим небезпечні мурахи
  2. Як захистити свій будинок від мурах
  3. Як боротися з мурахами

Якщо ви помітили одного - двох мурах на кухні або в житловій кімнаті - відразу ж починайте діяти. Тому що у вашому будинку вже працюють мурахи-розвідники в пошуках їжі і затишного місця для гнізда. Варто вам проігнорувати перший сигнал, як незабаром у вашому будинку розлучиться ціле мурашиної натовп. Але не варто панікувати. Професійне знищення мурах в Ізраїлі - досить швидка і безпечна процедура. Ми розповімо вам не тільки про те, як позбутися від мурах, але і підкажемо, як убезпечити свій будинок від цих, хоч і цікавих, але непроханих гостей. Якщо ви помітили одного - двох мурах на кухні або в житловій кімнаті - відразу ж починайте діяти

Чим небезпечні мурахи

В Ізраїлі існує велика кількість видів мурах. Найпоширенішими з них вважаються будинковий фараонів мураха і малий вогняний мураха, навала якого в 2006 привело в якесь замішання жителів країни. Давайте розглянемо кожного окремо.

Фараонів мураха любить тепло і дуже швидко розмножується. Наприклад, новий дев'ятиповерховий будинок мурахи заселяють повністю за один рік. А влітку вони буквально атакують будинки, приносячи безліч неприємностей: болючі укуси, інфекції і антисанітарію. Виявити домашнього мурашки можна під плінтусом, в шафі, під підлогою і в кухонних ящиках. Як правило, в будинок комах приваблює солодке, особливо хліб і печиво.

Вогняний мураха виявився в Ізраїлі нещодавно. Вважається, що його завезли разом з деревиною з Південної Америки. З тих пір отруйна комаха створює не малу паніку в міністерстві по захисту навколишнього середовища, судорожно намагається знайти рішення даної проблеми. Справа в тому, що укус вогняного мурашки викликає важку алергічну реакцію, що нагадує хімічний опік. Практично відразу після укусу виникає сильний біль, почервоніння, з'являється набряк, пухирі, у деяких людей починається нудота і блювота. У алергіків ж може трапитися анафілактичний шок. Якщо вогненний мураха вжалить домашня тварина, воно може осліпнути і навіть загинути. Побачити небезпечного мурашки складно за рахунок маленького розміру (всього 1 -2 мм). Зате яскравий окрас шкідника дозволяє розпізнати його на світлих меблів або в ліжку.

Мурахи-женці (лат. Messor). Ізраїль.

Як захистити свій будинок від мурах

В першу чергу, потрібно зробити так, щоб мурашки в квартирі не з'являлися. Для цього дотримуйтесь простих порад:

  • Не залишайте брудний посуд на кухні. Слідкуйте за чистотою миски домашньої тварини.
  • Щодня покидати підлогу. Простежте, щоб залишки їжі не потрапляли під плінтуси або під кухонні меблі.
  • Банки з медом і варенням зберігайте в холодильнику. Солодощі та печиво упаковуйте в контейнери з щільною кришкою.
  • Приберіть з поличок ароматні креми і солодкі туалетні води.

Але якщо мурахи вже опинилися в вашому домі, діяти потрібно негайно.

Як боротися з мурахами

В інтернеті досить багато рецептів, як позбутися від мурах народними методами. Однак ефект від них недовгий. Пастки з дріжджів, мильної води або часнику діють не більше місяця, і не вирішують проблему. Тому що самостійно виявити гніздо і перекрити всі можливі ходи для мурашок практично неможливо. А хімічні засоби від мурах в Ізраїлі настільки різноманітні, що без професіоналів користуватися ними просто небезпечно для життя.

Не ризикуйте здоров'ям ваших близьких - зверніться в компанію «Екосвіт». Наші фахівці швидко і надовго позбавлять ваш будинок від мурах за допомогою засобів, безпечних для людини і домашніх тварин. Знищивши гнізда мурах і обробивши ходи спеціальними препаратами, ми надовго захистимо ваш будинок від нашестя небезпечних комах.

Питання задала Анна. Хайфа.

Схожі статті:

Цікаві факти про мурах

Компанія Екосвіт є лецензірованной компанією по виведенню мурах в Ізраїлі. Ми використовуємо тільки сучасні метододи обробки органічними речовинами, нешкідливими для людей і навколишнього середовища. Працюємо по всій країні: Ашдод, Ашкелон, Беер-Шева і Кір'ят-Гат, а також по всьому центру від Явне, Реховота до Рішон Ле Ціона, Бат Яма, Холона і Тель Авіва, включаючи північ Ізраїлю: Петах Тиква, Герцелия, Нетанія, Хайфа та Крайот.

Телефонуйте 058-5858338

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.