Навигация
Реклама
Реклама

Позбудеться чи російський ринок пілотів «ВІМ-Авіа»?

Росавіація опублікувала у вівторок, 31 жовтня, оновлений список вакансій для співробітників «ВІМ-Авіа». Згідно з ним командири лайнерів типу А319 можуть розраховувати на зарплати від 270 до 362 тис. Руб., А другі пілоти - від 220 до 230 тис. Руб. За словами джерела, близького до «ВІМ-Авіа», їх фахівці отримували набагато більше.

Вона вам не Іспанія: як події в Каталонії позначаться на туризмі?

Суперечки навколо статусу автономії можуть змінити напрямки турпотоків

Обстановка в Іспанії напружена до межі. Сотні тисяч жителів Барселони в неділю, 29 жовтня, вийшли на марш проти незалежної Каталонії. Поки в світі гадають, чим закінчиться протистояння центральної влади та регіону, експерти турринку обговорюють можливі наслідки заколоту для галузі.

Думки авіаційних експертів з цього приводу розділилися. Одні вважають, що це дійсно низькі ставки для ринку, так як мінімальна зарплата пілотів знаходиться в діапазоні 300-400 тис. Руб. І співробітники «ВІМ-Авіа» - в більшості випадків льотчики вищої кваліфікації - швидше за все, стільки і отримували. Підсумок прогнозують такий: незважаючи на дефіцит кадрів в сфері авіації, що залишилися без роботи пілоти виберуть пропозиції іноземних авіакомпаній, які вигідно відрізняються розміром зарплат. Що тільки погіршить і без того напружену ситуацію з нестачею кваліфікованих льотчиків в нашій країні.

Інші вважають, що оголошені суми - це «голі» оклади і до них повинні Плюсувати різні професійні надбавки: добові, командировочні, премії за льотні години і т. Д. В результаті і вийде цифра, яка, на думку спостерігачів, відповідає середньому рівню на ринку. «Звичайно, в представлених зарплатах має місце деяке обмеження« чужих »співробітників, але це стандартна ситуація: то ж, наприклад, зараз відбувається з працівниками Air Berlin, які переходять в Lufthansa», - зазначає співрозмовник порталу TourDom.ru.

Крім того, він звернув увагу на те, що в оновленому списку вакансій велика кількість - від «Аерофлоту», в якому прийняли рішення не вказувати розміру окладу. За його словами, нацперевозчік має можливість запропонувати пілотам більш високі зарплати, ніж менш великі авіакомпанії. Більш того, за інсайдерською інформацією, кілька місяців тому «Аерофлот» запустив акцію для новоспечених працівників: при влаштуванні на роботу їм виплачується по 250 тис. Руб. Однак експерт не виключає, що колишні льотчики «ВІМ-Авіа» віддадуть перевагу іноземних роботодавців. На його думку, їх рішення може бути пов'язано з престижністю роботи за кордоном і низку переваг, яких не можуть запропонувати всі російські перевізники: соцпакет, спеціальна страховка, оплачене житло і переліт сім'ї. Однак він нагадав, що для отримання місця за кордоном пілот повинен володіти рядом переваг, перше серед яких - добре знання мови.

При передруці матеріалів або частковому цитуванні посилання на портал www.TourDom.ru обов'язковаВона вам не Іспанія: як події в Каталонії позначаться на туризмі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.