Навигация
Реклама
Реклама

Названо найбільш залежний від туризму місто світу

цею материал Доступний по-русски

Канкун перетворився на мекку масового туризму в 1972 році, саме тоді туристичний сегмент став одним з найбільш швидкозростаючих в місті.

Канкун перетворився на мекку масового туризму в 1972 році, саме тоді туристичний сегмент став одним з найбільш швидкозростаючих в місті

У рейтинг міст, що залежать від туризму потрапила і Венеція \ УНІАН

Читайте також В Італії замок здають в оренду за $ 100

За даними всесвітнього ради з туризму і подорожей, туристи приносять місту близько 49,6% його ВВП, передає оглядач . Канкун перетворився на мекку масового туризму в 1972 році, саме тоді туристичний сегмент став одним з найбільш швидкозростаючих в місті. В даний час Канкун користується популярністю в основному серед американських і канадських туристів.

На другому місці в рейтингу - марокканський Марракеш (30,2% ВВП). Основними його відвідувачами є французи. На третьому - китайський Макао (29,3% ВВП).

Також в десятку залежних від туризму міст увійшли: Орландо (18,7% ВВП), Анталья (17,6% ВВП), Венеція (11,4% ВВП), Лас-Вегас, Бангкок, Дубай і Дубровник (17,4% ВВП). Число відвідувачів Дубровника помітно збільшилася після того, як місто показали в серіалі "Гра престолів". Тепер же наплив туристів змушує міську владу думати про те, як упорядкувати цей потік, який став значно відбиватися на повсякденному житті місцевих жителів і інфраструктурі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.