Навигация
Реклама
Реклама

Як приготувати брагу для самогону з цукру, меду або варення

Ще за часів Київської Русі люди активно готували брагу з кленового або березового соку. Але так як в ті часи ніхто не знав про самогонних апаратах і не чув про процес дистиляції, то її вживали без перегонки.

Часи змінилися, тому я пропоную вам зробити справжній якісний самогон. Поділюся з вами рецептом браги, яка складається з цукру, меду, варення. Постараюся акцентувати вашу увагу на особливо важливих технологічних нюансах самогоноваріння.

Щоб отримати три літри готового продукту, в ємність наливають 10 літрів теплої води, 3 кг цукру і 300 г пресованих дріжджів (можна взяти 60 г сухих). Все ретельно перемішати і залишити для бродіння на 12 днів, після чого перегнати.

У домашньому господарстві часто можна знайти варення, яке зацукрувався і ніхто його вже просто так їсти не хоче. Візьміть його і додайте води в співвідношення 1: 4 (на одну частину варення - чотири частини води), добре перемішайте і поставте на вогонь. При нагріванні постійно помішуйте, щоб маса стала однорідною. Тепер необхідно цієї суміші дати можливість охолонути до кімнатної температури. Додайте в теплу масу розведені дріжджі (200 г пресованих або 50 г сухих), при бажанні ще 100 г цукру, що активізує процес бродіння.

Після перегонки ви отримаєте до 3 літрів відмінного самогону.

Рецепт приготування браги з меду теж досить простий Рецепт приготування браги з меду теж досить простий. У двадцяти літрах теплої води розчиніть 3 кг меду, 3 кг цукру, 300 г пресованих або 60 г сухих дріжджів, все добре перемішайте і поставте на 10 днів у тепле місце для бродіння. По закінченню зазначеного терміну можна виробляти дистиляцію. Якщо чітко дотримуватися зазначені пропорції, то у вас вийде близько 6 літрів доброго самогону.

Тепер ви знаєте ті маленькі хитрощі, як приготувати брагу для самогону з цукру, меду або варення, але дозвольте вам ще розкрити деякі секрети якісного приготування браги для самогону.

1. Розвести дріжджі. На перший погляд нічого складного немає, але якщо ви заллєте дріжджі гарячою водою, то вони загинуть, і очікуваного бродіння не буде. Тому дріжджі слід розводити тільки теплою водою (до 30 ° C).

2. Заповнити бродильно ємність. Спочатку засипають цукор, а потім доливають воду, так щоб отриманий склад не перевищував половини обсягу ємності. В процесі бродіння буде з'являтися багато піни і для неї необхідна достатня кількість вільного місця. Слідкуйте за тим, щоб цукор не осідав на дні ємності, при необхідності акуратно перемішуйте вміст.

Сама ємність не повинна бути оцинкованої, ви можете використовувати пластикові бочки, але з гарантією того, що вони підходять для харчових продуктів.

3. Додати дріжджі. Цей крок досить простий, тому що необхідно просто додати розведені дріжджі в ємність і все добре розмішати.

4. Позбутися неприємного стійкого запаху в квартирі. Ємність закривається кришкою, але запах браги все одно буде чути в квартирі, тому можна виконати таку хитрість. Використовуйте водяний затвор, кінець трубки направте в воду або, є можливість, виведіть його через кватирку на вулицю. Повірте, ви відчуєте, що це справжній вихід вирішення цієї проблеми.

5. Стежити за бродінням. Активне бродіння буде йти тільки при наявності оптимальної температури-26-28 ° C. Якщо в приміщення прохолодно, то вам доведеться брагу підігрівати. Найпростіше це робити за допомогою акваріумних нагрівачів. Головне, все 12 днів стежити за температурним режимом, а потім підготувати самогонний апарат і отримати прекрасний самогон.

Не забудьте про підходящої закуски. Відмінний самогон під відмінну закуску - це верх блаженства.

Я думаю, ви переконалися, що приготувати брагу для самогону з цукру, меду або варення абсолютно нескладно. Якщо ви уважно прочитали всю інформацію, то проблем у вас не виникне ніколи. Продукти все є в магазині, а знання у вашій голові.

схоже

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.