Навигация
Реклама
Реклама

Який спосіб перегонці браги кращий. Питна брага з соку і цукру. Брага з соку

 1. Користь чи шкода браги для організму?
 2. Рецепти приготування бражки
 3. секрети виготовлення
 4. Брага з соку
 5. Брага з варення
 6. Ароматна фруктова брага для пиття
 7. Брага з компоту для пиття
 8. Брага з меду для пиття
 9. Швидка брага для Пітт за 12 годин
 10. Як зробити брагу для пиття із зернових
 11. Брага з яблук для пиття

Брага із цукру зазвичай не кисне, і зберігається довго до її перегонки. Можна її поставити на холод. Брага може скиснути від підгодівлі, якщо її фортеця не велика, але це звичайно може мати місце лише під час початкового бродіння.

Чи можна пити брагу?

Брагу пити можна, але там багато шкідливих домішок , Краще її перегнати. Купіть якщо немає грошей, хоча б дешевий самогонний апарат і переганяють з відбором голів, тіла, хвостів. Дешевий апарат не зрівняється з нормальним, але все тки краще, ніж пити брагу.

Скільки підгодівлі додавати в цукрову брагу?

Так як у нас в брагу кисню обмежена кількість, він не може потрапити в нього в ході бродіння, так як виділяється вуглекислий газ при початковому аеробному диханні витісняє кисень з бродильної ємності, в ємності тиск більше, ніж зовні, туди вже не може потрапити кисень, і тому підгодівлі треба не багато.

Якщо ми використовуємо для бродіння дорогі дріжджі і наша мета збільшити їх кількість, то треба перед бродінням спеціально аерувати (наситити киснем) сусло. Для цього його можна інтенсивно перемішати блендором або використовувати акваріумний компресор. Аерувати сусло треба до початку бродіння або під час внесення дріжджів.

Яка підгодівля краще для цукрової браги ?

Основний будівельний матеріал для дріжджів це азот і фосфор.

 • Азоту багато в сої, молоці, какао, сочевиці, гороху.
 • Фосфору багато в сої, висівках жита або пшениці, молоці, какао.

Дріжджів також потрібен магній і калій.

 • Магнію багато в висівках жита або пшениці, какао, гречці, сої.
 • Калію багато в абрикосах, картоплі, висівках жита або пшениці, какао, сої, горосі, родзинках, томатній пасті .

Дріжджів потрібні вітаміни групи В, їх багато в томатній пасті, висівках жита або пшениці, кукурудзі, пшоні, горосі.

В якості мінеральної підгодівлі, для бриги використовують:

· Сульфат амонію, джерело азоту. Сульфат амонію в харчової промисловості зареєстрований як харчова добавка Е517. Її додають в борошно, щоб дріжджі інтенсивно розмножувалися і тісто піднімалося.

· В спиртової промисловості разом з сульфат амонію в сусло додають ортофосфорну кислоту, джерело фосфору. Ортофосфорну кислоту додають в кока колу, лимонад.

· У сусло додають замість сульфат амонію і ортофосфорної кислоти, діамонійфосфат.

 • Самогонники додають в брагу мінеральне добриво для рослин, під назвою азофоска. До складу азофоски входить азот, калій, фосфор і трохи сірки. Додають її 3-4 грами на літр сусла.

Калій та магній є в аптечному препараті "аспаркам". Вітаміни групи В також можна взяти з аптечних вітамінів.

Ось тепер все. Налаштуйте свій дистилятор!

До речі ... Можливі труднощі

У процесі приготування браги можуть виникнути деякі труднощі, які негативно позначаться на підсумковому продукті:

Час бродіння браги досить велика. Це можливо, якщо ви не дотримувалися температурний режим , Використовували неякісні дріжджі або маленьке їх кількість.

Бродіння припинилося, але смак напою залишається солодким. Швидше за все, ви порушили початкові пропорції цукру і води, або ж дріжджі виробили таку кількість спирту, що вони просто не можуть працювати далі.

Це легко виправити, просто додавши ще дріжджів.

Брага вже готова, але у вас немає можливості перегнати її зараз. Це небажано, так як рідина може попросту скиснути, але якщо виходу немає, то брагу можна зберігати в холодильнику кілька тижнів. Для цього варто перелити її в герметичну ємність, щоб знизити зараження шкідливими мікробами.

Скільки самогону з браги

Багатьох цікавить питання про те, скільки самогону з браги виходить. Кількість підсумкового продукту безпосередньо залежить від вихідної сировини. Так, з 1 кг цукру виходить 1 л напою, при цьому його фортеця становитиме 50%.

Схожа інформація:

 1. D) людські потреби обмежені, а виробничі можливості безмежні
 2. I. Організаційний момент. 1. Скільки відрізків на кресленні?
 3. I. Організаційний момент. 1. Скільки трикутників ви бачите на кожному кресленні?
 4. I. Релігія має кілька історичних форм і пройшла тривалий шлях розвитку
 5. II-В. Діагностування можливості виникнення пожежі від аварійних режимів роботи технологічного обладнання, приладів і пристроїв виробничого та побутового призначення

Брага є слабоалкогольних напоєм, якому є маса застосувань. Тому на питання про те, чи можна пити брагу НЕ переганяючи її, є однозначна відповідь - так! Такий напій люди п'ють вже не один рік, але він має як свої переваги, так і недоліки.

Потрібно знати, що брага є перебродило сумішшю різних продуктів , Які мають в своєму складі велику кількість вуглеводів, а значить, і цукру. Цей напій можна легко приготувати в домашніх умовах, причому не потрібно додаткових навичок або досвіду в самогоноваріння. Існує безліч рецептів приготування, вони засновані не тільки на різних пропорціях інгредієнтів, а й на різному сировину. А ще рецепти відрізняються складністю приготування.

Брага без перегонки

Зазвичай для браги, яку використовуватимуть без перегонки, в якості сировини використовують фрукти або ягоди. Але є рецепти приготування браги зі злаків і навіть овочів. Тому питання полягає не в тому, пити брагу чи ні, а в тому, наскільки смачним буде цей напій. Надалі речовина можна не тільки вживати, але і апараті для досягнення більшої міцності напою.

Простий рецепт браги на увазі змішування:

 • води;
 • дріжджів;
 • цукру.

Цю суміш потрібно залишити на кілька днів у теплому місці на пару діб. Залежно від пропорцій, тобто, сировина буде бродити від декількох годин до декількох діб.

Користь чи шкода браги для організму?

Звичайно, точаться суперечки про шкоду або користь браги. Однозначно дати відповідь на питання не можна, оскільки напій є слабоалкогольних. Як і будь-який алкоголь, він шкідливий для здоров'я, особливо при надмірному вживанні. Але сама по собі брага нешкідлива. Проблеми можуть виникнути в наступних випадках:

 • Якщо вживати брагу в великій кількості. Це викличе сп'яніння і алкогольне отруєння з інтоксикацією організму.
 • Якщо вживати неправильно приготовану брагу. У ній будуть міститися сивушні масла, які також викличуть інтоксикацію.
 • Якщо робити брагу з компонентів, на які є алергія, а також якщо є непереносимість спирту.
 • Якщо пити брагу, яка непридатна для вживання через термін придатності.

Щоб уникнути неприємностей, можна контролювати прийом напою, а також осадити брагу за допомогою желатину, бентоніту або настоянки каркаде, що прибере надлишок сивушних масел .

А ось серед цілющих властивостей браги можна виділити такі, як:

 • Допомога при дисбактеріозі. При цьому суміш повинна настоятися не більше двох годин. Якщо брага буде настоюватися довше, то в ній утворюється спирт.
 • Угамування спраги, адже ми п'ємо пиво або квас саме з такою метою, а брага нічим не гірше.
 • Розслаблення організму, корисне після важкого дня.
 • Лікування артриту, гіпертонії, захворювань кровоносних судин.

Найчастіше брага виходить смачною з ягід і фруктів, які мають аромат. Наприклад, з яблук, малини, вишні. Рецепти приготування напою будуть відрізнятися, оскільки ступінь солодощі у фруктів різна.

Рецепти приготування бражки

Брагу можна приготувати з вишневого варення:

 • На один літр варення потрібно взяти 3 літри води, стакан цукру і три столові ложки сухих дріжджів.
 • Варення потрібно змішати з водою і цукром, перемішувати до повного розчинення цукру. Якщо цього не відбувається, можна додати трохи окропу. Температура вийшла суміші не повинна перевищувати 30 градусів за Цельсієм - в таких умовах дріжджі будуть працювати найкраще.
 • У суміш додають сухі дріжджі і залишають її на три доби в теплому і темному приміщенні.
 • Після закінчення терміну брагу потрібно процідити і поставити ще на три доби.
 • Напій вважається готовим, коли перестає утворюватися піна і брагу можна зливати без осаду. Після чого напій можна освітлити або відразу розлити по пляшках.
 • Вжити брагу потрібно протягом п'яти днів, а зберігати напій слід в холодильнику.

Якщо замість вишневого варення брати яблучне, то рецепт відрізняється тільки пропорціями. Кількість цукру залежить від солодощі яблук, але зазвичай яблука солодше, ніж вишня. Тому на літр яблучного варення потрібно всього 2-3 столові ложки цукру. А щоб зробити напій смачніше і бродіння швидше, можна додати в варення хліб. У такому вигляді варення з хлібом зберігається добу, після чого додається цукор, вода і дріжджі, а далі - за рецептом.

Звичайно, є рецепти приготування браги без використання дріжджів, але пити її можна в будь-якому вигляді. Правда, без додавання дріжджів напій буде бродити довше - від одного тижня до трьох.

Коли в якості сировини використовується малинове варення , То перед тим, як в нього додати дріжджі, потрібно ці дріжджі розчинити в теплій воді з додаванням родзинок. Процес бродіння прискориться, а неприємний запах піде. Пити таку брагу можна вже на третій день відстоювання напою.

Якщо немає варення, в якості інгредієнтів можна використовувати сік. Правда, рецепт приготування буде відрізнятися. Головне завдання в процесі приготування - це витримка соку. Якщо цей показник маленький, то напій виявиться слабким і не матиме насиченого смаку. Більш того, він може бути неприємним навіть за запахом. Ідеальною брагою вважається напій, який має приємний смак, а також вміст спирту близько 8%.

щоб використовувати яблучний сік для виготовлення браги, потрібно керуватися наступним рецептом з такими пропорціями напою:

 • 10 літрів соку;
 • 50 грам дріжджів;
 • два невеликих лимона;
 • 2 кілограми цукру.

Перед тим як купувати сік, зверніть увагу, щоб він був прямого віджиму або власноручного приготування без додавання консервантів. Потім в сік потрібно додати лимонну цедру. Отримати цедру можна, натерши помиті лимони на тертці.

Дріжджі потрібно попередньо розкришити і залити склянкою теплої води. У такому вигляді вони повинні стояти півгодини. На поверхні води повинна утворитися піна, тоді дріжджі будуть готові до додаванню в сік.

Потім потрібно змішати дріжджі з соком і додати в суміш цукор. Цукор краще всипати дрібними порціями, помішуючи вміст ємності, для того, щоб домогтися повного розчинення. Далі напій відправляється на зберігання в тепле місце на 10 днів. А після закінчення терміну брагу фільтрують і використовують.

Ще часто з соків використовується виноградний. З нього готують не тільки бражку, а й вино, чачу або самогон. Головне - вгадати з сортом винограду. Найкраще підходять «Мускат», «Лідія», «Ізабелла». Виготовляти брагу з виноградного соку можна навіть без дріжджів, оскільки сам виноград добре бродить. До того ж для таких цілей підійде тільки натуральний домашній сік .

І дійсно, брага може виступати повноцінним напоєм. Правда, в магазинах вона не продається через короткий термін зберігання. Рецепти з виготовлення можна доповнювати, експериментувати з інгредієнтами, щоб домогтися цікавого смаку. Залежно від складу браги визначається її подальше використання.

Багато людей, які виготовляють самогон в домашніх умовах роблять його виключно за допомогою браги. Так називається маса, яка містить в собі спирт і отримана за допомогою бродіння з ряду продуктів, таких як буряк, картопля, цукор, фрукти та багато інших. Але чи можна пити брагу як самостійний алкогольний напій ? Безумовно. Брага - це традиційно російський напій, який із задоволенням пили ще наші предки. Але це абсолютно не означає, що у кожної бражки будуть однаково приємні смакові відчуття. Все тут буде залежати від основних інгредієнтів і техніки виготовлення. І для того щоб у вас надалі не виникали питання щодо того, чи можна пити брагу без перегонки, уважно вивчіть загальні принципи її виробництва і деякі найбільш смачні рецепти.

секрети виготовлення

При очевидній доступності та невибагливості приготування, можна з легкістю зіпсувати напій, зробивши його несмачним. Різновидів рецептів, при яких брагу можна вживати не переганяючи, є велика кількість. Для цих цілей використовують солодкі фрукти, мед, соковиті ягоди і навіть зернові культури. Крім основних продуктів, що становлять браги це:

 • Дріжджі. Їх необхідно підбирати з оглядкою на головний компонент, завжди перевіряти термін придатності і використовувати тільки свіжий продукт. Кращим рішенням буде використовувати сухі дріжджі, тому як пресовані можуть спотворити смак і відбитися на якості.
 • Вода. Найкращою вважається вода з колодязя або ключа. Але якщо цей варіант вам не підходить, то можна використовувати і водопровідну. Правда, її краще попередньо відфільтрувати або дати час відстоятися, щоб позбутися від запаху. Кип'ятити воду ні в якому разі не можна, тому що в цьому випадку з неї повністю зникає кисень.
 • Цукор. Важливо стежити за тим, щоб в процесі приготування використовувався тільки той продукт, який не містить ніяких домішок.

Брага з соку

Для приготування такої браги краще вибрати сік, наприклад, яблучний, приготований в домашніх умовах. Через те, що покупної сік в своєму складі може мати речовини, що перешкоджають утворенню дріжджів, попередньо можна його перевірити. Робиться це дуже просто - в половину склянки соку додайте 1 столову ложку цукрового піску , Половину чайної ложки дріжджів і приберіть отриману суміш в тепле місце. Якщо через півгодини на поверхні ви побачите піну, то такий сік для приготування браги придатний.

Складові:

 1. Будь-який вид соку - не менше 10 літрів.
 2. Цукровий пісок - 1 кг.
 3. сухі винні дріжджі - 15 гр.

Підігрійте сік, додайте до нього дріжджі і цукровий пісок і помістіть отриману суміш в резервуар для бродіння, який потрібно закрити кришкою або рукавичкою. Помістіть в тепле місце і щодня збовтувати рідина за допомогою кругових рухів. Весь процес приготування займе у вас не менше 14 днів. По його завершенні потрібно прибрати з напою весь осад і можна подавати до столу!


Брага з варення

Не варто навіть задавати питання чи можна пити брагу, приготовану з варення. Це один з найбільш смачних рецептів , Тому відповідь буде очевидний. Звичайно можна. Для цього вам необхідно взяти варення, воду і дріжджі. Якщо на банці з варенням ви помітили цвіль, то її краще не пускати в справу.

Отже, до 10 літрам води додайте 5 літрів варення і перемішайте. Брага вийде особливо ароматною, якщо сюди ж помістити трохи тих же свіжих ягід або фруктів, що і в варення. Отриману рідину нагрійте до 50 градусів, після чого дайте їй охолонути до 25 градусів. Потім перелийте все в резервуар для бродіння і додайте туди ж 20 грам дріжджів, розмішайте і закрийте. Надішліть ємність в тепле приміщення і кожен день збовтувати не відкриваючи. Приблизно через 14 діб процес бродіння підійде до кінця, рідина при цьому стане більш світлої. Вам залишиться лише позбутися від осаду і можна сміливо пити брагу.

Ароматна фруктова брага для пиття

Брага для пиття зі свіжих ягід або фруктів готуватися дуже легко. Послідовно дій буде такою:


Послідовно дій буде такою:

Брага з компоту для пиття

Якщо ви дістали вирішили дістати компот, а він при цьому виявився зіпсованим, не варто засмучуватися. З нього вийти дивовижно смачна бражка.

Вам знадобиться:

 • 10 літрів компоту;
 • 2500 гр. цукрового піску;
 • 20 гр. сухих дріжджів.

Кількість цукрового піску може знадобитися трохи більше, або трохи менше. Все залежить від того, наскільки солодкий компот ви використовуєте. Тому щоб не зіпсувати бражку, краще попередньо спробувати сусло, яке не повинно бути приторно-солодким, і вже після цього внести необхідні корективи.

Процес приготування нічим не відрізняється від стандартних варіантів. Компот необхідно підігріти і додати до нього цукор. Розмішуйте до повного розчинення, після чого перелийте все в резервуар для бродіння і засипте дріжджі. Накрийте рукавичкою або гідрозатворів і приберіть в тепле місце. Щодня ретельно перемішайте рідину.

Брага з меду для пиття

Ні у кого не повинно виникнути питання як пити брагу з меду, адже медовуха - це напій, який йде корінням в далеке минуле і був так любимо і шануємо ще нашими предками. Секрет її приготування дійшов і до нас з вами. Візьміть 600 грам меду, 4 літри води, 10 грам сухих дріжджів, 5 шишок хмелю і спеції за вашим смотрению, наприклад, мускатний горіх або корицю.

Важливо! Для приготування медовухи Не застосовуйте посуд з алюмінію, так як це може зіпсувати її зовнішній вигляд через появу темних плям.

 1. Закип'ятіть воду і додайте туди мед. Тримайте рідина на середньому вогні протягом 5-6 хвилин. В процесі уважно стежте за тим, щоб вона кипіла, і знімайте пінку.
 2. Коли піна більше не буде утворюватися, додайте шишки хмелю і спеції. Накрийте кришкою і дайте охолонути до температури не менше 27 градусів.
 3. В цей час задійте дріжджі. Для цього опустіть їх в солодку теплу воду.
 4. З'єднайте всі в резервуарі для бродіння, закрийте і залиште в темному місці.

Для приготування буде потрібно не більше 6 днів. Смак у такої браги буде солодким з невеликими нотками гіркуватості алкоголю.

Швидка брага для Пітт за 12 годин

Як очистити брагу для Пітт всього за 12 годин? На практике це можна сделать, только напій цею буде назіватіся квасом. За цею годину в ньом утворюється НЕ більше 3 градусів алкоголю. Склад і пропорції при виготовленні квасу будуть трохи іншими.

СКЛАДОВІ:

 • бородинський хліб - 500 гр;
 • вода - 8 л;
 • цукровий пісок - 2 кг;
 • сухі дріжджі - 15 гр.

В першу чергу обсмажте хліб до утворення рум'яної скоринки. Підігрійте воду і додайте в неї цукор і дріжджі. Все з'єднайте і прикрийте марлею. Через 12 годин квас буде готовий і його можна пити, досить лише видалити осад.


Як зробити брагу для пиття із зернових

Цей спосіб приготування браги не найпростіший, для нього краще вибрати зернові в формі солоду. Можна використовувати сорти пшениці, ячменю.

 1. 500 грам ячмінного солоду і 500 грам житнього солоду потрібно розмолоти і змішати з 5 літрами води. Отриману суміш наставити протягом 8 годин.
 2. Після утворення сусла залежить в нього 7 грам сухих дріжджів, 250 грам хмелю і зброджувати.
 3. Через 10 днів в отриману брагу покласти 5 аркушів м'яти і приблизно 150 грам меду, залишити ще на 24 години. Щоб брага не зіпсувалася, зберігати її потрібно в холодильнику.

Брага з яблук для пиття

Щоб приготувати смачну, ароматну брагу з яблук для пиття в домашніх умовах використовуйте різні сорти.

  1. Промити, обсушити, вичистіть від гнилі, серцевини і кісточок 30 кг яблук. Після цього підготовлені плоди наріжте маленькими шматочками або перейдіть на м'ясорубці. Підійде також блендер або проста терка.
  2. Отримане пюре закладіть в резервуар для бродіння і додайте 18 літрів води.
  3. Підігрійте 2 літри води і додайте в неї 4 кг цукрового піску і 300 грам пресованих дріжджів. Залийте в резервуар.
  4. Поставте гідрозатвор або рукавичку і залиште в теплому місці на тиждень.
  5. Не забувайте щодня перемішувати брагу, а після того, як вона просвітлиться, потрібно позбутися від осаду.

Користь чи шкода браги для організму?
Чи можна пити брагу?
Скільки підгодівлі додавати в цукрову брагу?
1. Скільки відрізків на кресленні?
1. Скільки трикутників ви бачите на кожному кресленні?
Користь чи шкода браги для організму?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.