Навигация
Реклама
Реклама

Що таке гідрозатвор і навіщо він потрібен?

  1. Зворотній клапан
  2. індикатор брожженія
  3. Устранітель неприємного запаху
  4. Як встановлюється гідрозатвор?

Гідрозатвор в самогоноваріння - річ досить незначна за розміром, але важлива виконуваних функцій.

Для чого ж він потрібен, і що з себе представляє?

Справа в тому, що вуглекислий газ безперервно утворюється в бродильної ємності, виділяють близько чотирьох кубічних метрів на кожен літр виробленого в процесі бродіння спирту.

Але цей газ потрібно не просто відводити, а відводити так, щоб в брагу не попадав кисень разом з повітрям.

Зворотній клапан

В іншому випадку паралельно із спиртним бродінням можуть розвинутися і інші, шкідливі для правильної браги процеси, наприклад, освіту оцтової кислоти і скисання браги. Таким чином гідрозатвор в процесі бродіння повинен виконувати функцію зворотного клапана, для відводу вуглекислого газу з бродильної ємності.

індикатор брожженія

По-друге, гідрозатвор служить своєрідним індикатором того, що йде бродіння, а за швидкістю виділення бульбашок газу можна судити про його інтенсивності. До речі, це найбільш вірогідний метод визначення готовності браги - "пузиріння" в гідрозатвори припинилося, а значить припинилося утворення вуглекислого газу, і бродіння закінчено.

Всі інші "народні" методи визначення готовності браги, такі як спалахування парів киплячої браги, або потухання сірники над брагою можуть сказати лише про те, що в брагу вже є якесь -то кількість етилового спирту або над її поверхню накопичується вуглекислий газ.

Устранітель неприємного запаху

І по-третє, гідрозатвор може служити ще і для відводу виділяється в процесі бродіння вуглекислого газу не в атмосфреу приміщення, а прямо в каналізацію.

Це особливо актуально для квартири, адже гідрозатвор з відведенням в каналізацію повністю усуває запах в оселі при бродінні браги.

Як встановлюється гідрозатвор?

Якщо ви хочете проводити бродіння в будь-якої ємності з горловиною, то додатково ви можете придбати гумові пробки для гідрозатвори, які одягаються на горловину.

Вам залишається тільки виміряти загальний діаметр горловини і вибрати відповідну пробку. Ми радимо вам гідрозатвор GreenAlco , В комплекті з яким вже йде гумова пробка d14мм.

Гідрозатвор встановлюється на герметичну ємність зверху, і за рахунок щільної гумової пробки на стику ємності і гідрозатвори, а також водної прошарку усередині нього, забезпечується повна герметичність ємності для бродіння.

Таким чином, відбувається плавний вихід вуглекислого газу, рясно виділяється в процесі бродіння, і не маєте доступу кисню всередину ємності. Забезпечується стабільність процесу бродіння і високу якість продукту!

Матеріал підготовлений експертами Інтернет-магазину Купіталон.ру. При копіюванні матеріалів з сайту, гіперпосилання обов'язкове

Для чого ж він потрібен, і що з себе представляє?
Як встановлюється гідрозатвор?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.