Навигация
Реклама
Реклама

З чого робити брагу для самогону

Брага являє собою основу самогоноваріння. І оскільки технологічно перегонка самогону являє собою досить складний процес, то перш ніж приступати до процесу виготовлення, слід спершу розібрати теоретичну базу, а вже потім пробувати себе на практиці.

Те ж саме стосується і того, на чому наполягати самогон. А брага може бути найрізноманітнішою. Існує досить багато рецептів того, як виготовити повноцінну брагу, і кожен з них прийнятний для певної якоїсь мети.

Якщо ми варимо самогон, грунтуючись виноградної брагу, то потрібно взяти одне відро виноградних вичавок, сто грам дріжджів, і п'ять кілограм цукру.

Процес настоювання повинен тривати 3-5 днів, після чого самогон необхідно переганяти. На виході така брага для самогону дає чистими п'ять літрів якісного спиртного напою зі смаком, що не поступається магазинному.
Інша брага для самогону - вишнева. Для цього потрібно роздобути спочатку 20 кг вишень. Кількість цукру і дріжджів йде стандартно - так само як і в виноградної брагу. Всю вишню необхідно ретельно очистити від кісточок. Після вся ця м'якоть розбавляється з дріжджами і цукром, після чого здійснюється процес настоювання в темному і теплому місці.

Кісточки ж перемелюють і товчуться, після чого змішуються з усім вмістом. Після вся ця брага для самогону переганяється, і на виході людина має 8 літрів готового самогону.
Рецепти браги для самогону зараз знаходяться у вільному доступі, і дістати їх не складе особливих труднощів. Так що кожен бажаючий може отримати саме той рецепт, який допоможе йому як зробити перші кроки в самогоноваріння, так і виготовити майстерний і рідкісний напій, щоб було чим похвалитися перед друзями.
У разі якщо брага для самогону вишнева, то готовий напій є повністю прозорим. Якщо ж в процесі перегонки колір самогону мутніє, то необхідно це помутніння збирати в окрему ємність. Якщо ж цього зробити не вдалося, то краще перегнати весь напій ще раз, щоб бути точно впевненим в його якості та смакових особливостях. Що стосується кісточок, то вони надають напою особливий присмак, схожий зі смаком і запахом мигдалю.
Існує ще досить багато різновидів браги для самогону. Найбільш популярними поряд з перерахованими вище є грушева, картопляна, кавова, журавлинна і крохмальна браги. Журавлина, яка виступає в ролі браги, перетирається на друшляк, після чого він заливається водою і кип'ятити 15 хвилин. Однак тут необхідно контролювати процес кип'ятіння, адже інгредієнти додаються в строго визначеному порядку по закінченню заданого терміну.
Грушева ж брага складається з підгнилих плодів цього дерева. У неї додаються 400 грам цукру і 50 грам дріжджів. Після закінчення терміну настоювання слід подвійна перегонка.
Звичайно, всі здорові люди усвідомлюють шкоду самогону, який даний напій приносить здоров'ю людини.

Однак в деяких випадках самогонний апарат і брагу можна використовувати і як засіб лікування від деяких недуг. Власне, навіть сьогодні лікарі часто прописують вживання тієї чи іншої настоянки на спирту.

Тому не все так однозначно, і тому процес створення спиртових настоянок в домашніх умовах виправданий, тим більше що кожен сам визначає, як йому дані настойки використовувати.

Матеріал підготовлений експертами Інтернет-магазину Купіталон.ру. При копіюванні матеріалів з сайту, гіперпосилання обов'язкове

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.