Навигация
Реклама
Реклама

Максим Галкін показав, як 4-річна Ліза літає на тарзанці в панда-парку

15:10, 16.09.2018

Вчора аудиторія мікроблогу Максима Галкіна в Instagram зросла до 4 мільйонів осіб . Телеведучий подякував шанувальникам за відданість і інтерес до його життя і пообіцяв, що буде радувати фанатів сімейними відео, які набирають найбільше переглядів, в рази частіше. Сьогодні чоловік примадонни поділився архівним відео з відпочинку в Юрмалі, показавши, як Ліза літає на тарзанці.

Галкін разом з Аллою Пугачовою і близнюками провів час в панда-парку, де діти продемонстрували вражаючу сміливість і спритність. При цьому, за словами ведучого, перебуваючи в Юрмалі, діти проводили на свіжому повітрі щодня. «В Юрмалі діти проводили майже кожен день по годині на таких тарзанках на деревах», - прокоментував Максим ролик (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.).

Максим Галкін показав, як 4-річна Ліза літає на тарзанці в панда-парку

Примітно, що шанувальники в першу чергу звернули увагу не на хоробрість близнюків, а на те, що в парку практично немає людей, і справедливо припустили, що територія була закрита для відвідування, поки там перебували зірки вітчизняної естради. Однак Галкін цю інформацію спростував: «Ні, просто парк великий і час небагатолюдно». Між тим, публіці було на що подивитися: 4-річний Гаррі наважився пройти по колоді, жодного разу не втративши рівновагу, а його сестра Ліза набралася сміливості для польоту на тарзанці і спритно пройшла по підвісній сходах. Примадонна при цьому зазначила, що малятку зовсім не було страшно.

До слова, канікули в Юрмалі для сім'ї Галкіна і Пугачової були насиченими. вони побували на дні народження Ігоря Ніколаєва і стали гостями Раймонда Паулса , Котрий дав юному Гаррі урок гри на роялі. Варто відзначити, що дитина з легкістю продемонстрував, що йому вдалося засвоїти за урок, до телеведучий після поділився відеозаписом з передплатниками.

Ліза Галкіна

Нагадаємо, що що відносини Алли Пугачової і Максима Галкіна зав'язалися ще в 2001 році, проте спочатку пара приховувала свій роман. Їх шлюб був офіційно укладений 23 грудня 2011 року. 18 вересня 2013 року у подружжя народилися близнюки Ліза і Гаррі. Пізніше Пугачова зізналася, що заморозила свої яйцеклітини ще 11 років тому. Дітей виносила сурогатна мати.

Читайте також:

4-річна дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової склала для батька казку

4-річна дочка Галкіна і Пугачової попросила маму намалювати її портрет

Максим Галкін показав зворушливе відео, як його 4-річна дочка Ліза читає вірші

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.