Навигация
Реклама
Реклама

Чому Internet Explorer 6.0 досі популярний в світі?

Новий браузер для старого комп'ютера

За даними журналу "Домашній ПК", Internet Explorer 6.0 досі є одним з найпопулярніших браузерів в світі. Інформацію можна знайти тут .

Як свідчать автори дослідження, в світі Internet Explorer 6.0 використовує 7,7% користувачів. І це не дивлячись на старання великих компаній на кшталт WordPress , Youtube, Facebook, ВКонтакте, Microsoft побороти згубну пристрасть користувачів до downgrade.

Як відомо, навіть Opera зробила все від неї залежне, щоб на старих комп'ютерах з Windows 98 її дітище після 10-ї версії просто не працювало. Всі ці приклади яскраво свідчать про те, що розробники програмного забезпечення просто ігнорують сегмент ринку застарілих платформ і систем.

Проте, число активних користувачів тієї ж Windows 98 в світі може досягати 70 мільйонів. Ви запитаєте, який зв'язок між Windows 98 / Me і Internet Explorer 6.0? А зв'язок пряма. Справа в тому, що IE 6.0. - останній браузер Microsoft, що працює в середовищі Windows 9x. Отже, 7,7% користувачів IE 6.0 - власники морально застарілих ПК, про яких забули майже всі розробники програмного забезпечення для інтернету.

Ми не будемо акцентувати свою увагу на причинах такого великого відсотка користувачів Windows 98 і IE 6.0 в світі. Краще подивимося, які наслідки несе цей факт.

По-перше, стара версія браузера несе загрози національній безпеці, наприклад, можливість втрати важливих паролів. По-друге, користувачам, обмеженим старою версією IE 6.0, не вдасться повноцінно використовувати багато можливостей сучасних інтернет-ресурсів. Але, як то кажуть, є проблема, значить, її необхідно вирішувати.

Останньою версією Opera, яку хоч якось можна використовувати під Windows 98, значиться версія 10.62. Для морально застарілого ПК це не панацея, по крайней мере, це краще, ніж нічого. Але версія 10.62 "зжирає" 111 мегабайт оперативної пам'яті в режимі повної бездіяльності, а також має погане властивість періодично подвисать. Погодьтеся, користування таким програмним забезпеченням є сумнівним задоволенням.

На превеликий щастя, ще не всі забули про багатостраждальних користувачів старого заліза. Так, розробники сучасного браузера K-meleon до сих пір випускають версії свого дітища з підтримкою Windows 98. При цьому в неактивному стані K-meleon займає всього 9 мегабайт оперативної пам'яті . Що називається, відчуйте різницю.

Браузер використовує потужний движок Gecko розробки Mozilla Foundation. При цьому браузер гнучкий в налаштуванні, має відмінну масштабованість функцій і дозволяє лише після натискання однієї гарячої клавіші відключати роботу Java і флеш-анімації на сайтах. Що дуже актуально для застарілих ПК.

За допомогою K-meleon можна відвідувати сучасні сайти навіть на Pentium 133 або 166 з 32 мегабайтами оперативної пам'яті . В цьому ваш покірний слуга переконався особисто.

Розробники K-meleon ще раз наочно довели тезу про те, що не існує старих комп'ютерів, буває лише відсутність бажання розробників писати під них софт.

Роман КАРПАЧ,
www.fdd5-25.net ,
www.twitter.com/fdd525net

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.