Навигация
Реклама
Реклама

Повільна робота інтернету? Фрегат підкаже що робити

Коли відсутній або дуже повільно працює Інтернет або браузер повільно відкриває сторінки, то користувачі майже завжди вважають, що винен провайдер. Насправді причин може бути десятки, і багато хто з них можна усунути самостійно.

Важливо знати, що швидкість роботи Інтернету дуже сильно падає в вечірній час (орієнтовно з 18:00 до 23:00) через величезного навантаження на сервера і канали зв'язку (в першу чергу онлайн відео і завантаження файлів). В цей час неминуче буде спостерігатися деяке падіння швидкості у всіх користувачів, навіть які мають доступ до Інтернету по надшвидких лініях на максимальних тарифних планах.


Давайте розберемо основні причини

Комп'ютерні віруси, трояни, руткіти та інші зарази. Якщо ви стикаєтеся з низькою швидкістю Інтернету постійно, причиною цього може бути діяльність вірусів. Шкідливі програми, влаштувавшись на жорсткому диску ПК, часто скачують і завантажують в інтернет великі обсяги інформації, а також використовують комп'ютер для розсилки спаму. Вирішення цієї проблеми - установка ліцензійного антивіруса, глибоке сканування дисків і видалення всіх підозрілих файлів і програм.


Фонові програми і переповнений кеш браузера, які віддають / приймають інформацію з мережі. Це можуть бути як необхідні, типу torrent-клієнт або Download Master, так і нав'язаний програмний код, типу SkyMonk. Також включимо в список програми, призначені для оновлення ПЗ системи (Google Update, служба Windows Update, Bonjour і т.д.). Skype, ICQ, поштові клієнти, мережеві екрани і фаєрволи антивірусів можуть регулярно «красти» трафік. Їх закриття може підвищити швидкість інтернету


Мережева карта використовує екзотичний протокол (щось крім TCP / IP).


Фізичний брак ресурсів. Це може бути один канал, один роутер на 10 комп'ютерів, або дідусів тарифний план зі швидкістю

256 кбіт / сек анлім, або комп'ютер Athlon 750 MHz, 256 Мб ОЗУ і т. П.


Браузер. Найчастіше причиною "гальм" є некоректні налаштування, а також "важкі" або несправні плагіни (доповнення, розширення). Найпростіший спосіб - завантажити інший браузер. Якщо ж хочеться спробувати "пожвавити" конкретний браузер, то необхідно в меню вибрати плагіни (доповнення, розширення) і видалити або відключити всі, крім Adobe Flash і Java. Якщо все одно Інтернет працює дуже повільно на цьому браузері, то необхідно в меню скинути настройки браузера за замовчуванням. Якщо конкретний браузер і далі працює некоректно, то можна ще спробувати видалити його і встановити знову.


Закінчилося місце на системному диску (зазвичай це диск С). Кнопка "Пуск" => "Комп'ютер". Якщо диск C "горить червоним", то це зовсім не означає, що в ньому причина всіх бід. Для нормальної роботи достатньо, щоб було вільно 1-2 Гб місця, великі обсяги можуть знадобитися тільки при встановленні великих програм. Якщо ж обсяг вільного місця прагне до нуля, то необхідно звільнити місце на системному диску і перенести всі великі об'єкти з робочого столу і папки "Мої документи" в інше місце, наприклад, на диск D (або видалити, якщо вони вже не потрібні).

Роутери і неправильне налаштування. Якщо інтернет гальмує періодично, перевірте захищеність доступу і до вашого комп'ютера, і до самої мережі. Часто буває, якщо стоїть дозволений доступ до підключення, ваші сусіди цим користуються. Якщо wifi гальмує, то обов'язково використовувати не тільки пароль до мережі, але і шифрування. Але це не особливо велика захист, тому радимо зробити наступне: під'єднати всі свої пристрої і вбити їх в список дозволених МАК-адрес. Так ви створите хороший фільтр і чужу адресу не зможе подключіться.Каждий роутер має свої технічні особливості швидкісні обмеження. Наприклад, у вашого роутера прокачування може бути тільки до 20 Мбіт, а ваш провайдер подає швидкість 50 Мбіт. Таким чином, у вас буде швидкість не більше 20 Мбіт. Виправити це можна прошивкою або заміною самого роутера.

Мережевий кабель. Здається, що якщо кабель цілий, зобов'язаний працювати. Насправді причина слабкої інтернету може бути саме в кабелі. Коштувати трохи його придавити або перевернути не так і сигнал стає слабкішим. Тому важливо, щоб кабель від входу в квартиру йшов рівно, нічого не огинав, що не був передавлений. Стан штекерів і контактів усередині проводу - часта причина проблем. Щоб перевірити наявність дефектів дроти, його «прозванивают» спеціальним приладом. На жаль, зробити це можуть тільки працівники провайдера.
Якщо у вашій квартирі роутер роздає інтернет відразу на кілька гаджетів, наприклад, комп'ютер, ноутбук, телевізор і пару смартфонів), то і номінальна швидкість з'єднання буде розподілятися між ними, причиною чого може стати низька швидкість завантаження даних.

Крім цього, «красти» ваш інтернет можуть і сусіди - особливо, якщо ваш Wi-Fi не захищений паролем.

Проблеми з обладнанням провайдера. Якщо падає сигнал інтернету і у вас немає проблем: кабель в нормі, роутер працює як треба, потрібно перевіряти сигнал від самого провайдера. Можливо, його обладнання перестало подавати потрібну швидкість.

Радимо просто зателефонувати в підтримку або підключити інтернет від провайдера Фрегат і користуватися якісним безкоштовним інтернетом цілих 14 місяців!

Радимо просто зателефонувати в підтримку або підключити інтернет від провайдера Фрегат і користуватися якісним безкоштовним інтернетом цілих 14 місяців


Високошвидкісний якісний інтернет за новою АНТИКРИЗОВОЇ акції "Бонус 2000": Без Ліміту зі швидкістю 100 Мбіт / сек цілих 14 місяців, разово сплативши при підключенні всього 150 грн !!! Ніяких додаткових платежів або прихованих умов! 2000 Грн будуть зараховані відразу ж при підключенні до Вашої особистої кабінет!

Компанії Фрегат - 15 років! Ми працюємо вже в 17 містах України!
Досить переплачувати - підключайтеся до Фрегат!

Абонентський відділ знаходиться по вул О.Кошевого 11
Працює цілодобова гаряча лінія, сервіс і група швидкого реагування
Телефонуйте прямо зараз на гарячу лінію провайдера Фрегат

098 734 44 44, 099 734 44 44

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті

Поспішайте - до кінця акції залишилося кілька днів !!!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.