Навигация
Реклама
Реклама

брі ван де камп - Найцікавіше в блогах

Дивилася на канікулах по ТБ серіал «Відчайдушні домогосподарки» ... Я його просто обожнюю) Давно бачила, та й без нових на той час серій ... Зараз подивилася деякі свіжим поглядом, а якісь були в новинку) Але що залишилося однаковим для мене - я любила і люблю героїню Брі Ван де Камп! Саме її стиль життя, характер.
Люблю те, що навіть якщо їй погано, вона не показує це оточуючим - для всіх вона справжня леді, яка може контролювати свої емоції. І нічого не повинно просочуватися крізь стіни її будинку. Вона шанувальник традицій і часто робить все за правилами. Вона піклується про будинок, шанує затишок.
Для мене вона просто ідеальна!
І найприємніше, що мені є чому в неї повчитися. Тому що мені якраз не вистачає люб'язних посмішок чисто з етикету (навіть якщо сама людина мені не милий), і не вистачає скритнічества. Саме в хорошому його розумінні: що якщо я сама щось роблю, дізнаюся, просвіщати, топчу кудись дорогу - щоб не присвячувала в це інших. Просто мене-то ніхто ні в що не присвячує .. а я частенько про щось пробалтивается на халяву (((((Так що, відтепер будемо солідні і горді!
А поки, милуємося на леді-Брі!
Дивилася на канікулах по ТБ серіал «Відчайдушні домогосподарки»
***
Різьба по дереву на замовлення може допомогти здійснити Вам свою мрію! Немає нічого оригинальней подарунка, зробленого ексклюзивно з дерева! Звертайтеся сюди: http://vk.com/rezba_nsk . І неодмінно залишитеся задоволені :)

***
Якщо Ви готуєтеся до посиденьок з друзями, напевно Вам знадобляться свіжі анекдоти , Яких ще ніхто не чув. Таким способом Ви зможете стати центром компанії, а нові і цікаві історії розважать всіх оточуючих.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.