Навигация
Реклама
Реклама

Британські вузи для іноземців

У Великобританії на основі статистичних даних про учнів в вузах студентів вибрали самі інтернаціональні університети Сполученого Королівства.

Перше місце дісталося Букінгемському університету ( University of Buckingham ), В якому 59% студентів виявилося з-за меж Великобританії. Причому, в цьому вузі навчаються представники 89 національностей.

Букінгемський університет - досить молодий вуз, він був заснований тільки в 1976 році Букінгемський університет - досить молодий вуз, він був заснований тільки в 1976 році. Основні корпусу розташовуються в місті Букінгем, де вивчають права і природничі науки, а також бізнес, соціальні науки, гуманітарні дисципліни і педагогіку. Крім того, навчальний заклад має філію в Лондоні (в Grosvenor Place), а також співпрацює з Європейською школи економіки та коледжем в Сараєво.

Букінгемський університет знаменитий тим, що це єдиний приватний вуз Британії. Проте, наприклад, незважаючи на те, що навчальний заклад не отримує ні пенні з бюджету, протягом п'яти років (1993-1998 рр.) Його канцлером була Маргарет Тетчер.

«Букінгемський університет - приватний навчальний заклад. І в нього вступити, дійсно, простіше, ніж до багатьох державних ВНЗ », - пояснив EUROMAG популярність університету серед іноземців заступник директора Students International Сергій Кузьминцях.

Друге місце рейтингу дісталося одному з найкращих за всіма рейтингами вузів Британії - Лондонській школі економіки ( London School of Economics ), Де 44% учнів виявилися громадянами інших країн (НЕ Великобританії). Генеральний директор компанії Global Dialog В'ячеслав Личагіна назвав цей університет найпопулярнішим зі списку серед росіян. «Росіяни вважають за краще вкладати гроші в освіту у відомих університетах», - пояснив він журналу EUROMAG.

37% іноземних студентів навчаються музиці в Королівській академії музики ( Royal Academy of Music ), На відсоток менше - в Університеті Трініті св. Давида в Уельсі ( University of Wales Trinity St David ). Втім, цифра в 36% тільки виглядає «солідно» - насправді цей вуз - найменший в Королівстві: там щорічно беруть всього 382 студента.

А самим «англійським» вузом можна визнати Лінкольнского університетський коледж Бішоп Гроссетест ( Bishop Grosseteste University College Lincoln ), Де лише менше 1% студентів приїхали з-за кордону.

«Складно сказати, чому іноземці більшою мірою надходять в ці вузи - можливо, вони припускають якісь гранти для студентів з-за кордону», - каже заступник директора департаменту освіти BSI Group Ірина Наумова. Що ж стосується росіян, то, за її словами, вони надходять в Британії в кілька університетів, а потім йде обопільний вибір - і студент вибирає вуз, і вуз студента.

«Росіяни, як правило, люблять лондонські вузи, але на них світ клином не зійшовся: надходять і в Шотландії, і в Уельсі. З предметів досі популярні маркетинг, менеджмент, бізнес, хоча останнім часом намітився інтерес з природничих наук, і поки одиниці вибирають театральні вузи, але туди дуже складно вступити », - каже Ірина Наумова.

Сергій Кузьминцях додає, за статистикою його компанії, найбільш популярними у росіян такі вузи, як Лондонський університет королеви Мері (   Queen Mary, University of London   ), Единбурзький університет (   University of Edinburgh   ), Лондонський університет Метрополітен (   London Metropolitan University   ) Сергій Кузьминцях додає, за статистикою його компанії, найбільш популярними у росіян такі вузи, як Лондонський університет королеви Мері ( Queen Mary, University of London ), Единбурзький університет ( University of Edinburgh ), Лондонський університет Метрополітен ( London Metropolitan University ).

«До речі, серед інших іноземних студентів такі британські вузи, як Кембридж чи Оксфорд аж ніяк не популярні. Згідно з офіційною статистикою всіх заяв на вступ британським Статистичним агентством з вищої освіти, найбільш популярний у іноземців вуз - Університет Варвік ( University of Warwick ). За ним Лондонський університет Метрополітен і Університет Манчестера ( University of Manchester ) », - додав Сергій Кузьминцях.

Але, попереджає В'ячеслав Личагіна, «чим престижніший вуз, тим більше шансів пролетіти, і часто через не відмінних оцінок за першим дипломом».

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.