Навигация
Реклама
Реклама

Освіта в Великобританії англійською мовою

 1. Освіта в Великобританії це:
 2. Вища освіта в Великобританії: підготовчі курси
 3. Вища освіта - Higher education
 4. ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Англійська система освіти вважається еталонною. В її основі лежать багатовікові традиції виховання і викладання - строгі вимоги до дисципліни, класичні методичні моделі, всебічна підготовка студентів до великих досягнень і жорсткої конкуренції в світі бізнесу, політики та інноваційних технологій. Стандарт якості освіти в Англії настільки високий, що щорічно в країну приїжджають вчитися більше 2 мільйонів іноземних студентів з усіх куточків світу. Освіта в Великобританії дає можливість отримати глибокі знання, набути навичок світського спілкування, завести зв'язку в сфері політичної і підприємницької еліти.

Освіта в Великобританії це:

Освіта в Великобританії це:

 • Найкращі в світі вузи - Оксфордський університет, Лондонська школа економіки, Кембридж.
 • Випускники британських установ освіти високо цінуються в кожній країні, фахівці мають можливість швидко просуватися по кар'єрних сходах.
 • Лондон - столиця елітарного освіти в сфері бізнесу і фінансів.
 • Професійні викладачі, унікальний тандем інноваційної та класичної методик викладання і виховання, модернізовані навчальні корпуси дозволяють в повній мірі розкрити творчі та академічні можливості учнів.
 • хороші курси англійської в Англії стануть базою для вступу, навчання, і, в подальшому, успішної кар'єри. Англійська мова - це мова політики, підприємництва, наукових та інформаційних технологій. Відвідування мовних курсів, і подальше надходження в англійський коледж чи університет дасть можливість зануритися в середу носіїв мови, навчиться не просто говорити, а думати англійською.
 • Вартість. У реальності вона виявляється не набагато вище, ніж в інших розвинених державах. Англійські програми на ступінь бакалавра тривають 3 роки, а магістратура 1 рік, в інших країнах для проходження всього курсу знадобиться 4 і 2 роки відповідно. За рахунок інтенсивності програми, зменшується її термін, і, як наслідок, витрати на навчання і проживання.
 • Під час навчання є можливість заробляти. Всі іноземні учні мають право підробляти протягом 20 годин в тиждень під час навчання, і влаштовуватися на повний робочий день на канікулах.
 • Оплачувані стажування. Багато програм не виключають можливості стажуватися протягом 1 року. Це значно збільшує шанси отримати високооплачувану роботу в Англії.

Вища освіта в Великобританії: підготовчі курси

Для успішного вступу в британський навчальний заклад тільки шкільного атестата про середню освіту не вистачить. Найкращим шляхом для вступу в коледж або вуз Англії є підготовчі програми (Foundation). Щоб потрапити в таку програму потрібно:

 • Отримати атестат про закінчення 11-класів
 • Здати IELTS - міжнародний іспит на знання англійської
 • Написати твір про себе

Участь в підготовчих програмах допоможе не тільки поглибити знання мови, а й посилено займатися питаннями, дисциплінами і остаточно визначитися з вибором вузу.
Здобути освіту у Великій Британії на англійській мові можна тільки з дуже тямущою мовної базою. Крім випробувань з дисциплін, що надходить потрібно успішно пройти кваліфікаційні випробування на знання англійської. Необхідний рівень по IELTS не менше 6.0 або 6.5.

Вища освіта - Higher education

За результатами освоєння навчальних програм учням присвоюються 3 ступеня освіти: бакалавр, магістр або доктор.

 • 1 ступінь - бакалавр (Bachelor Degree) Навчання проходить 3 або 4 роки, якщо в обраному вузі проходження практики є обов'язковим. Навчання за медичними спеціальностями, стоматології, інженерної архітектурі проводиться протягом 5 років.
 • 2 ступінь - магістр (Master Degree) Програми для присвоєння магістерського ступеня є поглиблене вивчення дисциплін за програмою бакалаврату або науково-дослідні курси тривалістю 1 рік.
 • 3 ступінь - доктор (Doctoral) Програми повністю складаються з науково-дослідницької роботи. Після 2-3 років навчання учень захищає дисертацію і, в разі успіху, йому присвоюється докторський ступінь.

Компанія Контур-ЛАМН надає інформаційну поддережку для навчання за кордоном.

Грамотні фахівці підберуть саме ті програму навчання, вуз або коледж, схему навчання, які точно відповідають вашим побажанням і можливостям.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Сподобалася сторінка? Ставте лайк:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.