Навигация
Реклама
Реклама

Лікування бронхіту в санаторіях Чехії, Угорщини та Литві, ціни 2019

 1. Переваги лікування в Європі
 2. Лікування в Чехії
 3. Лікування в Угорщині

Серед захворювань органів дихальних шляхів бронхіт займає одне з перших місць. Хронічний перебіг хвороби може призвести до бронхіальної астми та емфіземи легенів.

Санаторно-курортне лікування в Європі дозволяє зняти загострення, запобігти подальшому погіршенню бронхолегеневих функцій, підвищити реактивність організму, продовжити ремісію або взагалі повністю позбутися від недуги.

Переваги лікування в Європі

Лікування бронхіту на пульмонологічних курортах Чехії, Угорщини, Литви має чимало переваг. В європейських санаторіях високий рівень сервісу, відмінна лікувально-діагностична база з сучасним обладнанням, досвідчені лікарі і уважний медперсонал в цілому. Привертає також можливість побувати в Європі, а за вартістю лікування санаторії в східно-європейських країнах цілком порівнянні з російськими курортами.

Але головною перевагою лікування в Європі є перевірена часом висока ефективність методик. Основними факторами терапії бронхіту є:

 • Кліматотерапія - всі курорти розташовані в передгірській лісовій зоні або на узбережжі, де багата природа і повітря благотворно впливають на органи дихання.
 • Бальнеотерапія -в санаторіях роблять сірководневі, йодобромні, хлоридно-натрієві, азотно-кисневі ванни. Процедури мінеральних ванн тривалістю 10-15 хвилин проводять за схемою, в залежності від виду і типу води.
 • Інгаляції, промивання, зрошення - лужні, масляні, з травами, з використанням бронхолітичних препаратів і т.п.
 • Спелеотерапія - природні соляні печери, а там, де їх немає, в санаторіях є штучні печери з особливим мікрокліматом.
 • Кисне-, озонотерапія - для насичення організму киснем застосовуються барокамери, коктейлі та ін.
 • Грязелікування - ванни і аплікації з цілющими грязями і торфом активізують процеси кровообігу.
 • Фізіотерапія, електрофорез.
 • Озокерито- і парафінотерапія.
 • Функціональна терапія - дихальна гімнастика, спеціальний масаж, лікувальна фізкультура, теренкур.

Курс лікування бронхіту в європейських санаторіях складає в середньому 3 тижні.

Лікування в Чехії

У Чехії кілька курортів з пульмонологічної програмою, де буквально за один курс можна впоратися з недугою або досягти тривалої ремісії. Лугачовице, Есеник, Карлова Студанка і Маріанські Лазні, поряд з іншими напрямками, спеціалізуються на захворюваннях дихальних органів. Тут є все, що необхідно для такої категорії пацієнтів: прозоро-чистий передгірний повітря, мінеральні води з високим вмістом вільного діоксиду вуглецю і сірководню, перевірені часом лікувальні методики, сучасна медико-технічна база.

Багатьох приваблюють Маріанські Лазні, молодий, але широко відомий в Європі курорт. Тут більше 40 природних джерел з холодними водами середньої і високої мінералізації, збагаченими солями, вуглекислотою, залізом. В околицях міста добувають унікальний за властивостями сухий вуглекислий газ (Маріїн газ) вулканічного походження. Ці природні чинники є основою лікування на курорті.

В Маріанські Лазні багато санаторіїв з програмою реабілітації хронічного і обструктивного бронхіту. У їх числі - мережа DANUBIUS, HVEZDA, NOVE LAZNE, VLTAVA, BUTTERFLY, NEAPOL, IMPERIAL, CENTRALNI LAZNE, GRANDHOTEL PACIFIC, LABE, SVOBODA і ін. В санаторіях є потужні бальнеологічні центри, басейни, тенісні корти, фітнес-зали з сучасним обладнанням .

Ефективність лікувальних процедур (ванни, інгаляції, газові уколи, фізіотерапія, соляна печера і т.д.) на тлі курортотерапіі надзвичайно висока. Переважна більшість пацієнтів на один курс в санаторії сягають глибокої ремісії або повного лікування бронхіту.

Лікування в Угорщині

Для лікування хронічного бронхіту ідеально підходять Хевіз, Шарвар та Тапольца - угорські курорти з гірським кліматом і морською водою, лікувальними грязями, термальними водами і соляними печерами.

У санаторіях Хевиза (NATURMEDHOTELCARBONA, DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA , DANUBIUS HEALTH SPA RESORT HEVIZ , EUROPAFIT, AQUAMARIN, AGNES , AMIRA BOUTIQUE , HUNGUEST HOTEL PANORAMA та ін.) пропонують пакети лікування з великим набором терапевтичних процедур (на курс лікування до 30-40). Унікальні води озера Хевіз швидко знімають симптоматику бронхіту, а інші способи впливу дозволяють залікувати хронічне запалення в бронхо-легеневих шляхах.

Унікальні води озера Хевіз швидко знімають симптоматику бронхіту, а інші способи впливу дозволяють залікувати хронічне запалення в бронхо-легеневих шляхах

На курорті Шарвар, крім термальних вод, в лікувальному процесі використовується знаменитий «шарварскій кристал», який отримують з води методом випарювання солей. У місцевих санаторіях (рекомендуємо SPIRIT HOTEL THERMAL SPA, DANUBIUS HEALTH SPA RESORT SARVAR) є свої соляні печери, штучно створені, але за ефективністю не поступаються природним.

Курорт Тапольца славиться карстовими і термальними печерами. Для хворих з бронхітами в санаторії HUNGUEST HOTEL PELION створені відмінні умови: бальнеологічні процедури проводяться в корпусі, а лікувальна печера з особливим мікрокліматом знаходиться прямо під готелем, куди веде спеціальний коридор.

З бронхітом також можна поїхати на угорські курорти Бюкфордо, Егер, Будапешт, Залакарош.

Лікування в Литві

Литовський курорт Друскінінкай розташований серед соснових лісів, чистих озер і річок. Тут не буває різкого перепаду температур і атмосферного тиску, дихається легко і вільно. Загалом, на цьому курорті сама природа пропонує лікування хворим з недугами дихальних шляхів.

У Друськинінкає бронхіт лікують хлоридними натрієво-кальцієвими водами, які визнані солоними в Європі. Мінеральні води вживають всередину, їх використовують для ванн, інгаляцій, зрошень і інших гидропроцедур. В лікувальному процесі застосовується пелоїдотерапія (процедури з цілющими грязями, торфом на основі скипидару і трав). У санаторіях (рекомендуємо BELORUS , EGLES + , EGLES SANATORIUM , DRUSKININKAI , DZUKIJA ) Широкий спектр лікувальних процедур: гала- і кріотерапія, барокамера, масажі, фітотерапія, дихальна гімнастика, ЛФК в басейні і ін.

Лікувальні програми в санаторіях Друскінінкая пропонують в різних варіантах з кількістю щоденних процедур від 3 до 8. В залежності від перебігу бронхіту, ступеня тяжкості можна вибрати відповідний курс лікування, навіть на 3-4 дні.

Сюди нерідко приїздять з дітьми, щоб підлікувати дитини або попередити розвиток хвороби. Комплекс лікувальних і оздоровчих процедур в Друськинінкає можна вдало поєднувати з відпочинком всією сім'єю.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.