Навигация
Реклама
Реклама

Брюгге

плануючи тур в Бельгію , Відведіть більше часу на поїздку в Брюгге , Місто, званий перлиною Фландрії (столицею якої він за старих часів був), Бельгії, та й усієї Європи. І не дарма - вузькі вулички і численні канали, обрамлені старовинними, як би іграшковими будиночками, зачарують абсолютно будь-якого приїхав в Брюгге. За це експерти компанії «ДВМ-тур» можуть поручитися.

«Північна Венеція», сиріч мальовничі канали, ідеально підходить для медового місяця, романтичної подорожі і - чому б і ні? - спокійною затишною старості. До того ж місць для роздумів про сенс життя в Брюгге більш ніж достатньо. Це і прекрасний кафедральний собор Христа Спасителя, і романський-готична базиліка Святої Крові, і барокова церква святої Вальпургії - різні стилі, але незмінно вражають уяву. Так, і не забудемо про символ цих країв, про млинах, яких в місті кілька. Було б дивно, якби Брюгге не входив до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут нам вас здивувати нічим - входить!

У відомих далеко за межами Бельгії музеях любить мистецтво турист знайде роботи відомих майстрів, таких, як Мікеланджело Буонарроті, Ван Ейк, Мемлинг. Шанувальники творчості Сальвадора Далі стікаються в Брюгге з усього світу в музей, що носить ім'я це знаменитого майстра. Багатьом з'їзді в тур в Брюгге припав до душі і Фольклорний музей, що увібрав в себе не одну сотню предметів бельгійського народної творчості.

А ще Брюгге припаде до смаку тим, хто любить гастрономічні тури. Місцеві жителі стверджують, що справжній бельгійський картопля-фрі можна покуштувати тільки в Брюгге. У нас немає ніяких підстав не вірити їм, а також тим, хто стверджує, що місцеві шоколатьє роблять самий що ні на є справжній бельгійський шоколад. І все це подається в затишних кафешках, яких в місті незліченна безліч! Любителів ж пива Брюгге порадує не тільки смачним, але і оригінально покликав пивом. Не забудьте забрати з з Північної Венеції кілька пляшок «брюггской дурника».

«Північна Венеція», сиріч мальовничі канали, ідеально підходить для медового місяця, романтичної подорожі і - чому б і ні?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.