Навигация
Реклама
Реклама

Новий рік в Брюгге для дорослих і дітей

Брюгге - це одне з найцікавіших туристичних місць Бельгії, яке нагадує казковий місто, де лебеді спокійно плавають по озерах і каналах, а будівлі нагадують різнокольорові пряникові будиночки. Центр Брюгге - це ринкова площа, де розташовується найкрасивіший замок.

Приїхавши на Новий рік в Брюгге, обов'язково варто відвідати площу Гроті-Маркт, над якою височить велична дзвіниця, що здобула популярність після фільму «Залягти на дно в Брюгге». Під Новий рік в Брюгге стікаються тисячі туристів, щоб подивитися саме на дзвіницю.

Опинившись в Брюгге, потрібно обов'язково відвідати готичну базиліку Heilige Bloed. Ця пам'ятка вважається однією з найкрасивіших в місті. До базиліці має сенс прийти раніше, поки немає напливу туристів, можна навіть вранці першого січня, так як тиша в цьому місці відіграє особливу роль. Тут можна насолодитися вишуканою архітектурою.

Новий рік в Брюгге - це справжній подарунок долі, який сподобається і дорослим і дітям. Приїхавши в Брюгге, обов'язково відвідайте Єрусалимську церкву. Тут ви побачите усипальницю з чорного мармуру, готичні вітражі і витончену каплицю.

На Новий рік в Брюгге можна відвідати безліч визначних пам'яток. Найзнаменитіші - це музей Ганса Мемлінга, готична церква Богоматері, пішохідна площа Занд, собор Св. Сальватора, церкви Св. Якова і Св. Вальпургії, Єрусалимська церква. У Брюгге є Міннівотер, просто чарівне штучне озеро, навколо якого розташований затишний парк.

Дуже цікаво подивитися млин Св. Януса, яка працює до цих пір. Також ви можете відвідати деякі з 80 мостів над мальовничими каналами і більше двох тисяч інших визначних пам'яток, в числі яких готичний ансамбль Суконних рядів, палац Грютхузе, стародавні міські ворота Езельпоорт і багато іншого.

До речі, вас цікавлять знижки на відпочинок? Компанія "Турскідкі" пропонує вигідні ц єни на гарячі тури в Гоа і допоможе організувати бюджетний і цікаву відпустку за різними напрямками.

Розкажіть друзям!

До речі, вас цікавлять знижки на відпочинок?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.