Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Брюгге

  1. Історія з географією
  2. Коротко про важливе


Є думка, що центр бельгійської Західної Фландрії місто Брюгге - не просто один з наймальовничіших міст Старого Світу, а й місце, найбільш яке зберегло середньовічну чарівність і старий колорит. Тут проживає трохи більше 100 тисяч чоловік, а кількість пам'яток, старовинних будівель, ажурних мостів і прекрасних храмів перевищує число подібних в найбільших містах світу. Для шанувальника неквапливого споглядання вічних цінностей тури в Брюгге - гідний спосіб зайняти себе під час канікул або відпустки.

Історія з географією

Всього 17 кілометрів відділяють бельгійське місто від берега моря, а в самому Брюгге існує система судноплавних каналів, що дала йому неофіційне прізвисько "Північна Венеція". Понад півсотні мостів пов'язують берега каналів, а саме слово "Брюгге" походить від німецького, що означає "міст".
Перші згадки про Брюгге з'явилися ще в III столітті, а вже чотириста років по тому він виступив в ролі головного у Фландрії. Розвиток морської торгівлі дозволило місту розквітнути і розбагатіти, поки Антверпен не взяв верх, і жителям Брюгге не довелося знову задовольнятися малим.
Сьогодні тури в Брюгге дозволяють не просто доторкнутися до історії Європи, а й відчути середньовічний дух, який як і раніше панує на вулицях бельгійської Північної Венеції.

Коротко про важливе

  • Міжнародного аеропорту в місті немає, але, прилетівши до Брюсселя, можна сісти на поїзд і всього через півтори години вийти на пероні старого залізничного вокзалу Брюгге. Не набагато довше йдуть поїзда з Амстердама або Антверпена.
  • Найприємніша і суха погода, що дозволяє довго і з комфортом гуляти по місту, настає в травні. Термометри невблаганно наближаються до +18, вітер стає теплим, а опади - рідкісні і короткочасні. У листопаді знову холодає, небо затягують хмари і дощі проливаються набагато частіше.
  • Найвигідніший спосіб пересуватися по місту - автобусна мережа De Lijn. Квитки краще купувати добові, що дають право здійснювати необмежену кількість поїздок за фіксовану суму. Вони продаються у водія будь-якого автобуса. Брати під час туру в Брюгге авто напрокат - не дуже вдала ідея, так як знайти місце для парковки буває досить проблематично.
  • Обідати краще далеко від головних площ, де ціни для туристів завищені багаторазово. Найпопулярніший товар для шопінгу в Брюгге - знаменитий бельгійський шоколад і діаманти чудової огранки.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 19.02.2015

фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.