Навигация
Реклама
Реклама

Дитячий Музей Брукліна, Нью-Йорк. Готелі поруч, фото, відео, як дістатися - Турістер.Ру

  1. Виставки
  2. Історія
  3. Відгуки туристів
  4. Інші музеї Нью-Йорка

Дитячий Музей Брукліна - багатоцільовий музей в Кроун-Хайтс (Crown Heights), Бруклін. Заснований в 1899 р, він став першим музеєм США, присвяченим виключно дітям. Маючи в своєму розпорядженні багаторівневої підземною галереєю, музей пережив розширення і реконструкцію, відкрившись знову до 20 вересня 2008 року і став першим зеленим музеєм в Нью-Йорку.

  • Заснований: 1899
  • Розташований: 145 Бруклін-Авеню, Бруклін

Виставки

Колекції та виставки музею відображають історію розвитку навчання дітей. Відмінність музею - уявлення живої природи дітям, які виросли в місті, але після Другої Світової Війни технологічні та культурні знання виявилися важливішими. Підземна галерея, в якій музей розташовується після 1975 року, була обрана як найбільш зручне місце для великих виставок. Музей мав намір не тільки залучити інтерес молодої аудиторії, але також і змінити в деякій мірі їх мислення. .

Історія

Музей був заснований за пропозицією Бруклінського Інституту Мистецтв і Науки (зараз це музей Брукліна) 16 грудня 1899 року в Адамс-Хауз (Adams House). Музей працював під управлінням Бруклінського Інституту і отримував близько 70 000 $ з бюджету Нью-Йорка щорічно крім приватних пожертвувань. Відвідуваність різко зростала, досягнувши в жовтні 1905 р 13 000 відвідувачів.

У 1929 р музей відкрив прибудову Сміт-Хауз (Smith House). У 1930 р Адміністрація Прогресивної Роботи (Works Progress Administration) забезпечила музей декількома сотнями робочих, постраждалих в результаті Великої Депресії.

У 1975 р музей змінив своє становище, переїхавши під Брауер-Парк (Brower Park) з Вікторіанських будинків, які були зруйновані. У 1996 р музей знову був реконструйований. З'явилися мініатюрні амфітеатри і безліч нових галерей. Два роки по тому він став частиною Серця Брукліна (Heart of Brooklyn), культурного співтовариства, спрямованого на просуванням туризму в Брукліні.

У 2005 р він потрапив в список 406 нью-йоркських художніх і соціальних установ, які отримали частину гранту в 20 мільйонів $ від Корпорації Карнегі, завдяки пожертви мера Нью-Йорка Майкла Блумберга.

У тому ж році почалося розширення музею, вартістю в 43 мільйони доларів, подвоїти площу музею і забезпечило приплив 400 000 відвідувачів щорічно. Для виконання зобов'язання про цілісність навколишнього середовища і ефективному використанні енергії, в музеї були використані геотермальні стіни для охолодження і нагрівання.

Відгуки туристів

Ще немає відгуків.

Інші музеї Нью-Йорка

Дитячий Музей Брукліна - багатоцільовий музей в Кроун-Хайтс (Crown Heights), Бруклін

15 туристів було тут

Музей Метрополітен (Metropolitan Museum of Art) - найбільший в Нью-Йорку і один з найбільших ...

15 туристів було тут

Американський музей природної історії, або Американський музей природознавства, розташований на ...

11 туристів було тут

Музей сучасного мистецтва, що розташувався на Манхеттені в Нью-Йорку - один з перших і ...

10 туристів було тут

Трагедія 11 вересня не просто назавжди змінила вигляд Нью-Йорка, але і сприяла небаченого об'єднання ...

8 туристів було тут

Музей воскових фігур в Нью-Йорку - один з 10 філій знаменитого Лондонського музею мадам Тюссо.Марія ...

6 туристів було тут

Музей Гуггенхайма в Нью-Йорку носить ім'я свого засновника - потомственого промисловця-мільйонера,

3 турістa були тут

Військово-морський музей «Інтрепід» в Нью-Йорку знаходиться на березі річки Гудзон, в ...

2 турістa були тут

Це один з унікальних нью-йоркських музеїв, присвячених фольклорному мистецтву, створеному руками ...

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.