Навигация
Реклама
Реклама

Устриці Нью-Йорка. 5 кращих устричних барів НЙ від Vodkatonik

  1. Grand central oyster bar
  2. Grand Central Terminal, 89 E 42nd St, New York, NY 10017
  3. ROKC
  4. 3452 Broadway, New York, NY 10031
  5. Maison Premier
  6. 298 Bedford Ave., nr. Grand St., Williamsburg
  7. Grand Army bar
  8. Grand Army, 336 State St, Brooklyn, NY
  9. Fish

Ми вже згадували, що устриці є особливим символом Нью-Йорка і своєю історією йдуть прямо до відкриття Америки. У зв'язку з цим в Нью-Йорку можна знайти безліч хороших ресторанів з морепродуктами, і звичайно ж, устрицями. Пропонуємо вам дізнатися куди варто зайти за кращими устрицями в місті!

Grand central oyster bar

Grand central oyster bar

Цей легердарний 96-ти річний бар - Grand Central Oyster бар розташовується в не менше легендарному однойменному будівлі і грає важливу роль в світі морепродуктів Нью-Йорка. Якщо ви є прихильником устриць, цей ресторан повинен бути першим у вашому списку до відвідування в Нью Йорку. Загальна атмосфера всередині приємна і затишна, ви можете сидіти за спеціальним баром для устриць, якщо ви плануєте по'есть швидко, або зайняти столик. У них також є салон з повним меню і це окреме приміщення з більш химерним інтер'єром. Ресторан знаходиться прямо поруч з завантаженим входом в Grand Central і коли ви устріваетесь в ресторані, здається що ви ховаєтеся від інших людей нагорі. Ми також були дуже здивовані, в хорошому сенсі, цінами цього закладу. Наші очікування були іншими. Середня ціна за 1 устрицю становить близько 2,5-2,75 $, що не дорожче за інші менш популярних місць. Напої також були за дуже доступними цінами. Ну а найголовніше, звичайно ж, це якість, которе було на висоті! Нам довелося замовити ще ..и еще..і ще! Це місце заслуговує слави, яка у нього встояв на протязі багатьох років і ми однозначно рекомендуємо відвідати цей бар і спробувати кращі устриці Нью-Йорка.

Щасливі години - Пн-Ср з 4:30 pm до 7pm і Сб-Нд з 1pm до 5pm. Устриці Blue Points всього за $ 1.25 / шт + пиво по 5 $.

Grand Central Terminal, 89 E 42nd St, New York, NY 10017

ROKC

ROKC

ROKC знаходиться в для кого-то далекому, а для кого-то прямо біля будинку Гарлемі. Але не дивлячись на можливе віддалене розташування, обов'язково відвідайте це місце! Це японський коктейль-бар з легкими закусками, раменом за оригінальним рецептом і шикарним вибором одних з найкращих устриць в Нью-Йорку. Побувши там один раз ви точно не будете замислюватися про розташування і станете постійним гостем! Оригінальні коктейлі від кращих барменом міста, які працювали в багатьох популярних секретних барах і вирішили що пора відкрити своє власне дітище, і прості, але тануть у роті страви залишили незабутні емоції і навіть не розорили гаманець! На вибір щодня пропонується близько 10 різних устриць.

Щасливі години - Пн- Пт з 4pm до 7pm і Сб-Нд з 2pm до 7pm. Устриці за $ 1.5 / шт.

3452 Broadway, New York, NY 10031

Maison Premier

Maison Premier

Maison Premier донині вважається одним з кращих барів Нью-Йорка. Багато разів він ставав переможцем цієї категорії, і звичайно ж не можна не згадати що відомий він своїм шикарним вибором морепродуктів. Устриці тут дивні, персонал пізнавальний і доброзичливий, а коктейлі підірвуть ваш розум. Натхненний лобі готелів минулих днів, обідами в паризьких кафе, пізніми нічними вечерями і абсентом цей заклад приваблює своїм інтер'єром і шиком. Широкий вибір устриць, близько 30 різних варіантів, пропонує також рідкісні сорти. Якщо ви не знаєте які вибрати, вам завжди порадять 5 устриць на вибір шефа. Цей заклад не найдешевше, але, як то кажуть, за якість і досвід завжди доводиться платити. Зверніть увагу також і на соуси, які подаються разом з устрицями. Вони виходять за рамки основних коктейлів і соусу тартар. Тут ви знайдете безліч оригінальних добавок.

Щасливі години - Пн- Пт з 4:00 pm до 7pm і Сб-Нд з 11am до 1pm. Устриці і молюски за $ 1 / шт.

298 Bedford Ave., nr. Grand St., Williamsburg

Grand Army bar

Grand Army bar

Цей відносно новий бар / ресторан в Брукліні - Grand Army bar користується великою популярністю серед любителів смачно поїсти і насолодитися коктейлем. Він відкрився всього трохи більше року тому і відразу виправдав ажіотаж навколо його запуску. Напої тут натхненні старими американськими залізничними лініями, меню складається з унікальних закусок, а устриці подаються з піпетками наповненими різноманітними соусами. У меню ви знайдете близько 5-7 видів устриць і отримаєте повноцінне опис від офіціанта чим вони відрізняються. Персонал тут дуже доброзичливий і чуйний, до того ж явно добре розбирається в тому, що вони подають. А це завжди приємно усвідомлювати. Морепродукти дуже свіжі і за вашим бажанням ви можете замовити цілу рибну тарілку з 20-ю устрицями, восьминогом, креветками та іншими смаколиками.

Щасливі години - Пн- Пт з 5pm до 7pm. Устриці за $ 1 / шт.

Grand Army, 336 State St, Brooklyn, NY

Fish

Fish

Цей заклад більш повсякденне, ніж всі перераховані вище, але їжа тут високої якості. Цей ресторан пропонує також одне з кращих пропозицій в місті! Всього за 9.99 $ ви можете замовити 6 устриць і келих домашнього вина. хіба Fish не варто того, щоб заїхати в West Village? Тут не можна зарезервувати столик, але можна залишити ім'я в черзі на нього. Будьте готові що вам доведеться почекати, так як воно користується великою популярністю. Ресторан невеликий, столики розташовуються близько один до одного, але це створює затишну доброзичливу атмосферу. Устриці завжди свіжі і ви можете спостерігати як їх подають. Побувавши раз, ви швидше за все станете постійним гостем!

Щасливі години - Кожен день акція 9.99 $

280 Bleecker St New York, NY 10014

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.