Навигация
Реклама
Реклама

Навчання Бруно Оскар Грьонінг

  1. Людина - як батарея і щоб виконувати свої функції йому необхідно знову і знову приймати нову життєву...
  2. Як найкраще може людина приймати «Heilstrom»
  3. Бруно Оскар Грьонінг дає людям вчення

Навчання Бруно Оскар Грьонінг виходить від впливу духовних сил на людину Навчання Бруно Оскар Грьонінг виходить від впливу духовних сил на людину. Вплив цієї сили набагато більше, ніж здатні сприйняти її більшість людей.

Людина - як батарея і щоб виконувати свої функції йому необхідно знову і знову приймати нову життєву енергію

Бруно Оскар Грьонінг порівнює людини з батареєю. У повсякденному житті кожна людина витрачає сили. Але не кожен здатний сприймати необхідну відновну силу в достатній кількості. Також як порожня батарея не здатна функціонувати, так і знесилений організм не здатний виконувати свої функції. Напруженість, нервозність, страх за життя і, нарешті, хвороби є наслідком всього цього.

Бруно Оскар Грьонінг роз'яснював, як кожен з нас може знову відновити свої сили, тобто енергію. Віра в хороше і бажання бути здоровим - це основні передумови. Людини всюди оточує ця цілюща енергія, йому залишається тільки її правильно сприймати. Бруно Оскар Грьонінг говорив, що невиліковних хвороб немає, це підтверджують повідомлення про зцілення , Перевірені лікарями. Тут відбуваються зцілення чисто духовним шляхом, і не залежать від фізичної присутності Бруно Оскар Грьонінг.

Як найкраще може людина приймати «Heilstrom»

Для сприйняття цієї енергії, шукає допомоги сидить розкривши долоні. Руки і ноги не перехрещені, щоб не перешкоджати течією цілющої енергії. Думки про хвороби і турботах перешкоджають сприйняттю енергії, а думки про хороше, навпаки, допомагають сприймати її.

Коли цілюща енергія протікає по тілу, вона натрапляє на хворі органи, і починає процес відновлення. При цьому можуть відчуватися болі, які показують на ознака очищення організму від хвороби. А так як хвороба не приходить від Бога, вона поступово усувається. Це може в деяких випадках відбуватися і спонтанно. У цих випадках необхідно, щоб людина не думав про хвороби, а вірив, що у Бога невиліковних немає.

Щоб зберегти своє здоров'я, друзі Бруно Оскар Грьонінг щодня роблять Einstellen на сприйняття цілющої енергії. Здоровий організм є основою життя в співзвуччі з самим собою, з побратимами і з природою.

Бруно Оскар Грьонінг дає людям вчення

Мета Навчання Бруно Оскар Грьонінг - зробити кожну людину здоровою і життєрадісною, вільним від тілесних і душевних недуг.

Як про це говорив Бруно Оскар Грьонінг: «Це моє вчення - виражена життєва мудрість, по якій вже багато моїх друзів живуть і досягають успіху. Завдяки прийняттю цього вчення, в них відбулася корінна зміна, яке в багатьох випадках призвело до успішного одужання! »

Бруно Оскар Грьонінг прагнув тільки до однієї мети - допомогти страждаючим. Він дав їм в дорогу своє вчення, яке грунтувалося не так на інтелектуальних роздумах, а виходило з інтуїтивних відчуттів духовних закономірностей. Хто впритул займеться цим вченням, виявить і дізнається невідчутний комплекс, що поширюється далеко за межі аспекту зцілення, у того буде здоровим не тільки тіло, а й душа. Бруно Оскар Грьонінг закликав людей вірити в Добро і втілювати це Добро в справи.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.