Навигация
Реклама
Реклама

«Будда бар» засудили до перейменування

Прокуратура вирішила, що красноярське заклад ображає почуття віруючих. Власникам доведеться змінити назву, прибрати зображення божеств, а також заплатити штраф Прокуратура вирішила, що красноярське заклад ображає почуття віруючих

Фото: Zuma / ТАСС

Заклад «Будда бар», розташоване в Красноярську, визнали який ображає почуття віруючих. Обласна прокуратура винесла закладу штраф в розмірі 30 тисяч рублів. Відомство вирішило, що бар ображає почуття віруючих буддистів Калмикії, Туви і Бурятії. Про це у себе на сторінці в Facebook написала представник закладу Наталя Мязина. За її словами, бар також зобов'язали змінити назву і прибрати все статуї і зображення буддистських божеств протягом місяця. В інтерв'ю Business FM Мязина розповіла: рішення прокуратури, можливо, опротестують.

На думку учасника буддійського центру «Карма Каг'ю» в Красноярську Олександра Ільяшевіча, бар чи ображає почуття віруючих.

Подібний інцидент стався закладі з аналогічною назвою в Новокузнецьку. Тоді співробітники прокуратури міста повідомили, що до них звернулася жінка, яка заявила про порушення. Відомство визнало оформлення закладу неприйнятним. як пише «Інтерфакс» , Раніше опитування ВЦВГД показало, що більшість росіян вважають неприпустимим неповагу до почуттів віруючих і ставлять їх вище за свободу самовираження.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.