Навигация
Реклама
Реклама

Троє в човні або рекорную сплав по річці і морю. Проект «Великий Буг. Повір у мрію"

17 вересня стартує сорокаденний сплав по Південному Бугу, Дунаю і Чорному морю, в якому беруть участь троє українських спортсменів. За 4,5 тижні хлопці планують пройти 1200 км і встановити новий рекорд України за тривалістю сплаву на байдарках. За пригодами екстремалів зможуть в онлайн-режимі спостерігати всі бажаючі.
17 вересня стартує сорокаденний сплав по Південному Бугу, Дунаю і Чорному морю, в якому беруть участь троє українських спортсменів
Такий маршрут організатори експедиції обрали не випадково. В Україні є всього дві річки, де любителі гострих відчуттів займаються рафтингом - це Черемош в Карпатах і Південний Буг в центральній частині України. Південний Буг відомий своїми порогами третьої категорії складності - Мігейські в Миколаївській і Печорський у Вінницькій області. Учасники сплаву досвідчені веслярі і по Бугу сплавлялися не раз.

За словами активіста і учасника сплаву Олега Тамарова, ділянку від Вінниці до Райгород спортсмени проходили 8 разів і 5 разів від Гайворона до Южноукраїнська. Але ще ніхто в Україні не проходив Південний Буг від витоку до гирла і потім по Чорному морю. Комбінований сплав річка + море набагато складніше річного на море велике значення мають погодні умови, вітер, прибій, вогкість, заколисування.
- Після закінчення сплаву можна буде писати наукову роботу з психології на тему «Особливості життя маленького колективу в екстремальних умовах», - жартує Олег.
Гребти місяць в замкнутому колективі само по собі екстремально. Через зовнішньої небезпеки і фізичного навантаження загострюються всі емоції. Але бути все сорок днів втрьох спортсменам не доведеться - на різних ділянках маршруту до них на деякий час будуть приєднуватися любителі рафтингу. Наприклад, пороги Миколаївської та Вінницької областей рафтери подолають в компанії однодумців, а на морську частину подорожі в Очакові до них приєднається досвідчений провідник.

- Наша головна мета привернути увагу жителів до внутрішнього туризму, - ділиться Олег Тамаров. - У нас така чудова природа, багато цікавих маловідомих місць, де можна займатися активними видами спорту і просто відпочивати сім'єю.
Сплавом чоловіки «зачеплять» Вінницю, Гайворон, Южноукраїнськ, Миколаїв, пройдуть Одесу і фінішують в місті Ізмаїл. Стежити за їх пригодами можна буде протягом всієї подорожі - кожен день хлопці будуть викладати інформацію в соціальних мережах під тегами # БольшойБуг # ПоверьвМечту # МандруйУкраїною # СпожівайУкраїнське.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.