Навигация
Реклама
Реклама

Захоплюючий сплав по Південному Бугу на катамаранах

Наш туристичний клуб пропонує вам захоплюючий і незабутній   рафтинг на Південному Бузі Наш туристичний клуб пропонує вам захоплюючий і незабутній рафтинг на Південному Бузі . Яскравий, захоплюючий відпочинок для активних людей, який подарує вам заряд бадьорості, нові цікаві знайомства і розваги. Наші тури включають в себе не тільки сплави по бурхливих річках, а й цікаві екскурсії по історичних метам і активні розваги.

У період з травня по вересень триває сезон для любителів рафтингу. Для турів на Південному Бузі вам не потрібно особливої ​​фізичної сили, навичок і підготовки, завдяки тому, що з відпочиваючими завжди знаходяться досвідчені інстроктора, а спорядження використовується надійне і сучасне, ви можете розслабитися і отримувати справжнє задоволення від сплаву по Південному Бугу.

Рафтинг на Південному Бузі - відпочинок з елементами екстріму

По Південному Бугу ми спускаємося на катамаранах, цей плавзасіб прекрасно підходить для початківців і не дуже досвідчених любителів активного відпочинку. Просте та надійне в управлінні катамарани, розраховані на 2-8 посадочних місця. На кожному катамарані, поруч з відпочиваючими є досвідчений інструктор, який під час підкаже і допоможе в подоланні будь-яких труднощів. За стрімким водним потокам, катамарани будуть занурюватися в воду, такий сплав подарує вам незабутні і яскраві враження.

У нас ви знайдете рафтинг тури на будь-який смак, ви зможете відпочити самостійно або в компанії друзів. Незалежно від тривалості сплаву, ви обов'язково зарядитесь позитивними емоціями.

Чи не велика, але захоплююче водну подорож по Південному Бугу почнеться в Стрільчинці, де потім ми подолаємо подорож тривалістю в 18 км. Пройдемо Печерські пороги, оцінимо красу занедбаних млинів і костел. Спільними силами зберемо хмиз і розведемо багаття, вдосталь насолодившись чистим повітрям і красою природи.

Для тих, хто любить більш довгі сплави, ми пропонуємо триденний тур. На Сокільське порозі, ми зможемо випробувати різноманітні техніки веслування і піднімемо рівень своєї майстерності. Дзвониха порадує красою скель, пройдемо Печерські пороги. Обривисті берега, красиві ліси і скелі не перестануть дивувати своєю різноманітністю. Село Сокілець подарує вам екскурсії до старих руїн млини. Широкі алеї Печерського парку, купання в річці, старі скульптури перенесуть в старовинні часи. Потужні Київські пороги подарують вам неймовірні відчуття, не тільки від сплаву, а й від купання в цьому джакузі від природи. На завершення сплаву вас чекає екскурсія в Немирівське городище, яке обнесено 9 метровим валом, навколо якого рів.

Крім цього, любителів природи чекає захоплююча рибалка, купання, стрибки зі скель і купання в річці, вечірні посиденьки біля багаття, гітара і нічліг в наметах. Сплави по Південному Бугу - запам'ятаються вам надовго і ви обов'язково захочете повернутися ще.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.