Навигация
Реклама
Реклама

Як вибрати круїз по бухті Халонг. Ціни на ексурсія і тури по затоці

 1. Коли краще їхати в бухту Халонг? сезон відвідування
 2. Екскурсія в Халонг Бей. З чого почати вибір? ціни
 3. Що входить в типовий 3 * круїз на 2 дня 1 ніч?
 4. Як виглядає каюта і корабель в Imperial Cruise Legend 3 *?
 5. Відгук про їжу на борту Imperial Cruise Legend 3 *
 6. Де шукати відгуки про круїзах в затоку Халонг?
 7. Фото кораблів популярних круїзів в Халонг Бей
 8. На що звертати увагу при покупці круїзу?
 9. Варто чи не варто їхати в бухту Халонг? наш відгук

Ми давно мріяли побачити затока Халонг - одну з візитних карток В'єтнаму. Так співпало, що ми опинилися у В'єтнамі як раз в невелику річницю і вирішили зробити собі подарунок: відправитися в в круїз по бухті Халонг. У цій статті зібрано інформацію про те, як вибрати екскурсію по Халонг Бей, ціни на тури, що зазвичай включено в тур, що немає, як виглядають кораблі різної зірковості та відгуки про турах в Халонг.

Про те, як виглядала наша екскурсія по Халонг 2 дні 1 ніч на кораблі, я розповіла в статті « Відгук про екскурсію по бухті Халонг «.

Про те, як виглядала наша екскурсія по Халонг 2 дні 1 ніч на кораблі, я розповіла в статті «  Відгук про екскурсію по бухті Халонг  «

Зі статті ви дізнаєтесь:

Коли краще їхати в бухту Халонг? сезон відвідування

Якщо почитати інтернет, то питання залишиться відкритим. Одні кажуть, їхати треба взимку. Інші - влітку. Треті запевняють, що тільки восени.

На ділі в Халонге є два сезони: дощове літо і суха холодна зима.

Осінь - дійсно хороший час для відвідування бухти Халонг. По-перше, не так багато людей і бухта не переобтяжена. Це дуже вагома причина приїхати в Халонг восени.

Жовтень-листопад - це кінець сезону дощів, але:

 • в жовтні ще не зовсім холодно, але доведеться виловлювати, вартувати сонячні дні
 • в листопаді вже не ллє, але вже досить холодно, без теплого одягу не обійтися

Ми з'їздили в затоку Халонг в середині жовтня. Приїхали в Ханой спеціально заради цього на 11 днів, 8 з яких лив дощ. 5 днів ми вичікували погоди у моря - в прямому сенсі 🙂 Але це того варте.

Екскурсія в Халонг Бей. З чого почати вибір? ціни

А вибір слід почати з усвідомлення свого бюджету. Скільки грошей ви готові віддати, щоб побачити затока Халонг? В'єтнам, хоч і дешевий, але не в цьому випадку.

Круїзи по Halong Bay розрізняються по зірковості і тривалості. Є одноденні, дводенні та триденні тури. Дво- і триденні тури розрізняються по зірковості: 2 *, 3 *, 4 * і 5 *.

Зірковість впливає на:

 • транспорт, в якому вас повезуть в Халонг Бей - у 5 * турів комфортабельні мінівени, у 3 * - дубові мінібаси.
 • корабель - чим дешевше тур, тим старіше корабель. Трохи нижче є фото кораблів круїзів різної зірковості, і 5 * разюче відрізняються від 3 *.
 • каюти - в 5 * круїзах більш комфортні каюти.
 • зручності на кораблі.
 • харчування.

Далі тури розрізняються за типом ночівлі: ночівля на кораблі або ночівля на суші.

Ціна на круїз залежить від тривалості і зірковості.

Найдешевший круїз, що нам пропонували, коштував 60 $.

Найдешевша ціна за круїз 3 * на 2 дня 1 ніч на кораблі, що ми зустрічали, - 90 $

Найдешевша ціна на круїз 4 * на 2 дня 1 ніч на кораблі - 125 $

Найдешевший 5 * круїз - 150 $

Вибрати недорогий, але хороший круїз по бухті Халонг - завдання не з простих. Подивіться один з відгуків про дешевий 2-х денному круїзі з ночівлею на суші. Чесно, ми сміялися до сліз. Обережно, присутня ненормативна лексика:

У підсумку ми вирішили взяти круїз 2 дня 1 ніч на кораблі як найбільш компромісний по ціні / якості.

Що входить в типовий 3 * круїз на 2 дня 1 ніч?

Круїз 2 дня 1 ніч насправді - це 8 годин на автобусі і менше доби на кораблі. Хоча за відгуками на Тріпадвізоре 3 дні і 2 ночі ще гірше і похмуріший.

Т іпічная програма круїзу - відвідування острова Титова, печера Surprising Cave, каякінг, кулінарний майстер-клас, рибалка на кальмарів, зарядка Тай Чи. В теорії все чудово, але на практиці часу мало, все виходить бігом-бігом, і розслабитися, просто полежати на верхній палубі на шезлонгу майже ніколи. І це сумно. Бухта Халонг прекрасна, але за поспіхом і біганиною краса її вислизає.

Харчування на борту у всіх однакове за кількістю: обід, вечеря, сніданок, обід. Напої ні у кого не входять у вартість круїзу, і свої напої, навіть воду, не можна брати на борт. Всі напої можна купувати тільки на борту. Нам заборонили купувати напої у підпливають на дерев'яних човнах жителів бухти. Ціни у них, природно, були нижче, ніж в барі.

Ціни у них, природно, були нижче, ніж в барі

Харчування на різних кораблях відрізняється тільки за якістю, але як зрозуміти, де добре годують? Ми перечитали безліч відгуків, завжди знаходилися люди, яким було мало і які були в захваті, а ще були ті, хто отруївся їжею на борту.

Маршрут по бухті у всіх 3 * круїзів приблизно однаковий. В тур. агентстві розповідають і показують його на карті. За фактом капітан возив нас не по маршруту, а туди-сюди по одному і тому ж місцю більшу частину часу. Тобто подивилися ми, можливо, половину того, що повинні були за розповідями турагента.

Майже у всіх на борту є вай-фай, але чи буде він працювати на конкретному кораблі? Ніхто гарантій не дасть. Чесно кажучи, інтернет в Халонге особливо і не потрібен. Така краса навколо!

Гаряча вода і кондиціонер в каюті працюють лише після 8 вечора, коли судно встало на ночівлю. В одних турагентствах про це говорять прямо, в інших чомусь брешуть. Зате вентилятор працює завжди.

Як виглядає каюта і корабель в Imperial Cruise Legend 3 *?

Ми перелопатили тонну відгуків з різних круїзів / кораблям, ось висновки: все 3 * круїзи приблизно однакові, десь трохи краще годують, десь трохи гірше каюти і старіше кораблі. Зрозуміти, що ти купуєш, майже неможливо. Це рулетка. Розповідають одне, на ділі - інше.

Ми хотіли купити круїз на човен Apricot, її впарюють багато контор, та й відгуки непогані. У самий останній момент довірилися в'єтнамки, яка радила Imperial Cruise, тому що від Apricot багато її клієнти залишалися незадоволені.

Потім ми бачили Apricot в бухті - страх і жах, абсолютно не те, що нам показували на картинках в глянцевих брошурах. Але найбільше здивування - у Apricot кілька човнів. Друга човен Apricot, яка плавала з нами по затоці, була явно краще Imperial Cruise, на якій були ми. Можливо, та перша, жахлива, була 3 *, а хороша, яка нас вразила, 4 *.

Возращаясь до Imperial Cruise Legend 3 *. Ось як виглядав сам корабель і наша каюта:

Відгук про їжу на борту Imperial Cruise Legend 3 *

Не знаю, чи на всіх круїзах так, але на Imperial Cruise Legend 3 * дуже цікава манера подачі їжі.

Уявіть: за столом сидить 6 осіб. Шість досить голодних людей, серед яких я - єдина дівчина. Нам спочатку приносять по малесенькій піалках киселевого супу. Ігор намагається його є, але з гіркотою на обличчі відставляє. «Мабуть, недостатньо голодний!» - каже він вголос.

Потім нам приносять 1 невелику тарілку з салатом з папайї і йдуть. Усе. Більше нічого. Ми всі чекаємо. За сусідніми столами така ж історія. Всі здивовано переглядаються, дивляться на сусідні столи, злегка шоковані «рясним» обідом. Проходить кілька хвилин, всі починають розкладати по тарілках салат з папайї.

Тільки після цього в'єтнамці виносять наступну закуску. Всі були настільки голодними, що відразу ж змітали поставлену їжу. Не знаю, чому в'єтнамці не попередили, що спочатку винесуть закуски, потім основне блюдо, а в самому кінці рис. Це було так безглуздо! Уявіть, з якою тугою і досадою дивилися всі на велику піалу рису посеред столу, коли все інше вже було з'їдено!

Таким був наш перший обід на кораблі. В інші рази всі пасажири вже знали, як діяти, і чекали їжі до кінця.

Але! В цілому їжа була смачна, з-за столу голодними ми не йшли. Хоча через дивну подачі постійно було відчуття, що їжі мало.

В автобусі, коли нас ще тільки везли до затоки, гід запитав, чи всі їдять м'ясо, морепродукти, у кого є алергія на якісь продукти? Потім всім не-м'ясоїди приносили страви без м'яса, навіть суп. Замість карі з м'ясом нам (за нашим столом ще 2 людини не їли м'ясо) принесли карі з креветками. Мені окремо (за красиві очі, чи що?) В кінці трапези кожен раз приносили креветки на грилі. Дуже смачні.

Дуже смачні

Де шукати відгуки про круїзах в затоку Халонг?

З цим справжня проблема. Багато відгуків на букінг - там навіть забронювати круїз можна, на Тріпадвізоре. Але підступ в тому, що на букінг, наприклад, фото не відповідають дійсності. Наш круїз - яскравий приклад. Навіть те, що нам показували в турагентстві в брошурі, на ділі виглядало інакше.

З Тріпадвізором все складніше і гірше. З одного боку там така ж проблема з фотографіями - офіційні фото кораблів і кают в повному обсязі відповідають реальності, а часом в круїз 3 * додані фото з круїзу 4 *. Наприклад, Imperial Cruise Legend 3 * на Тріпадвізоре: лежаки, каюти, судно «злегка» не ті.

Інша проблема в тому, що відгуки розмазані по країнам. Рейтинги та відгуки в залежності від країни сильно розрізняються.

Є ще третя проблема з Тріпадвізором. Це люди, які отримали апгрейд на корабель класом вище, а написали позитивний відгук на корабель класом нижче. Навіщо вони це роблять? Та ще й зі словами «ми на цьому кораблі не плавали, але нам все сподобалося, ставимо 5».

Круїз 3 * - це рулетка.

Фото кораблів популярних круїзів в Халонг Бей

Поки плавали в затоці, зустріли різні човни: і ті, які нам пропонували, і ті, про які ми не чули. Вирішили зробити побільше фотографій, може, вам полегшить вибір круїзу. Клікайте по фото, щоб збільшити.

Golden Bay Classic Cruise

На що звертати увагу при покупці круїзу?

Перед покупкою круїзу обов'язково уточніть:

 1. Включений трансфер - зазвичай автобуси забирають тільки з старого міста Ханоя. Якщо ви живете за межами старого міста, добиратися доведеться самим. Ми домовилися, що нам відшкодують вартість таксі.
 2. На якому автобусі вас будуть везти - все турагенти розповідають, що дорога в Халонг Бей займає всього 3.5 години. За фактом виходить мінімум 4 години, а якщо автобус великий, то з великою ймовірністю він застрягне десь в Ханойські пробках, і дорога розтягнеться на всі 5 годин.
 3. Що включено в програму туру - нам траплялися дуже дешеві тури, але без каякинга або кулінарного майстер-класу. На ділі виявилося, що на цьому можна було і заощадити.
 4. Включений в ціну круїзу податок - названа ціна цілком може бути низькою через те, що в'єтнамці не вважали податок. Як тільки ви погоджуєтеся взяти тур, вони оформляють папери і пишуть зовсім іншу вартість туру, вже з включеним податком. Якщо захочете заплатити карткою Visa / MasterCard, до вартості додасться ще кілька відсотків податку.
 5. Чи є навіс на верхній палубі корабля - здається, що дрібниця, але днем ​​сонце припікає, і під навісом, в тіні, було саме те.

Варто чи не варто їхати в бухту Халонг? наш відгук

Хто я така, щоб категорично заявляти «так» або «ні»? Ми з Ігорем багато де були, і нам є, з чим порівняти. Після тайського ЧОО Лана, карстових скель в Крабі та Пханг На затоку Халонг і його 3000 островів не справили на нас належного вау ефекту.

Затока Халонг - місце гарне, навіть фантастичне, і якщо вам незнайомі місця з попереднього абзацу, то обов'язково відвідайте Халонг.

Який вибрати тур - на 1 день, на 2 дні або на 3? Чи варто переплачувати за 4 * або 5 *? Однозначно, не варто брати тур 2 дні 1 ніч на березі. Якщо є можливість взяти 5 * тур, беріть, не пошкодуєте. Але брати найдешевший 4 * тур ми не стали і не порадимо - відмінностей від 3 * практично немає.

Привіт!
Мене звуть Тетяна, і я рада бачити вас на блозі «Життя непередбачуване!».
Я люблю подорожувати, а в блозі ділюся своїми враженнями, порадами та іншими корисними нотатками.

Сподобалася стаття? Поділіться їй!

Буду дуже вдячна, якщо ви оціните цю статтю:

Сайти, які допомагають мені:

 • Знайти дешеві авіаквитки - Aviasales і SkyScanner .
 • Заощадити гроші на готелі - RoomGuru .
 • Зняти квартиру у господаря - Airbnb .
 • Взяти авто в оренду в будь-якому аеропорту або місті - Rentalcars .
 • Знайти квитки на автобуси, пороми і потяги по Азії - 12go.asia .
 • Забронювати таксі з / в аеропорту - Kiwitaxi .
 • Купити вхідні квитки та екскурсії зі знижками - Klook .
 • Знайти екскурсії від місцевих жителів - Tripster .
 • Вибрати Турстраховки - Instore.travel і Cherehapa .
 • Знайти тур за найкращою ціною - Travelata і Level.Travel .

Ще цікаві статті про подорожі:

Коли краще їхати в бухту Халонг?
З чого почати вибір?
Як виглядає каюта і корабель в Imperial Cruise Legend 3 *?
Варто чи не варто їхати в бухту Халонг?
З чого почати вибір?
Скільки грошей ви готові віддати, щоб побачити затока Халонг?
Що входить в типовий 3 * круїз на 2 дня 1 ніч?
Харчування на різних кораблях відрізняється тільки за якістю, але як зрозуміти, де добре годують?
Майже у всіх на борту є вай-фай, але чи буде він працювати на конкретному кораблі?
Як виглядає каюта і корабель в Imperial Cruise Legend 3 *?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.