Навигация
Реклама
Реклама

Анапа санаторій «Мала Бухта» | Офіційні ціни 2016 на відпочинок і лікування

Лікувальну Анапу уособлює санаторій «Мала бухта», завдяки якому знаменитий курорт може в повній мірі розкрити свої цілющі перспективи

Лікувальну Анапу уособлює санаторій «Мала бухта», завдяки якому знаменитий курорт може в повній мірі розкрити свої цілющі перспективи.

«Мала бухта» - це величезний білий парус, у вигляді якого збудовано будівлю лікарні. Ви без праці відшукаєте його, оскільки в якому районі Анапи ви б не знаходилися, силует цієї будівлі буде гордо виднітися на тлі міських панорам.
Для санаторію було вибрано воістину унікальне місце - з одного боку до нього підступають передгір'я Кавказу, а з усіх інших санаторій надійно прикритий хвилями Чорного моря. Завдяки цьому з будь-якого номера санаторію вам забезпечений фантастичний природний пейзаж, витканий з соковитих південних фарб.
Вашими сусідами буде найчистіше повітря, принесений морем, збагачене киснем і морськими солями, чудова природа і спекотна сонячна погода. У подібній компанії легко поліпшити самопочуття, навіть не вдаючись до процедур, адже натуральні інгаляції забезпечують оптимальне вплив на організм.
Невимушена обстановка, сприятливе природне і сервісне оточення - це і є секрет того, чому відпочинок в «Малій бухті» завжди чудовий.

Територія санаторію знаходиться в бездоганно доглянутому стані, а інфраструктура постійно оновлюється, щоб кожен клієнт відчував себе бажаним гостем Територія санаторію знаходиться в бездоганно доглянутому стані, а інфраструктура постійно оновлюється, щоб кожен клієнт відчував себе бажаним гостем. За всіма цими атрибутами варто команда професіоналів, завдяки чому будь-які питання і завдання вирішуються миттєво, відповідно до побажань гостей.
Особливу увагу ми приділяємо юним гостям санаторію, щоб їм було, чим зайнятися і де витратити невичерпну енергію з користю для здоров'я. Провести час пізнавально пропонує ігровий клуб. Тут ви можете залишити дитину під наглядом досвідченого вихователя і спокійно віддаватися відпускними розваг. А самі дітям неодмінно сподобаються ігрові майданчики і велика територія для активного відпочинку на свіжому повітрі.

Даний сайт є офіційним джерелом.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.