Навигация
Реклама
Реклама

Блакитна бухта Геленджик | Відпочинок в Блакитній бухті 2018

Відпочинок в Блакитній бухті (Геленджик)

Наближається літню відпустку, а Ви ще не вибрали, де будете відпочивати цього літа Наближається літню відпустку, а Ви ще не вибрали, де будете відпочивати цього літа. Хочеться гарного настрою, чистого блакитного моря, відмінного засмаги. Є одне містечко, тихий куточок під назвою Блакитна бухта. Знаходиться в 10 км від центру Геленджика.

По суті, Блакитна Бухта - це Геленджикский мікрорайон, знаходиться вона на тонкому мисі, в північній його частині, біля підніжжя Туапхатской гори. Якщо тиша і спокій набридли і Вас долає тяга до веселощів і шуму, Ви можете вдатися до їм в Геленджику, що по сусідству. Зате у Вас буде перевага - в будь-який момент можна усамітнитися і готелі Блакитної бухти по вартості номерів - більш бюджетний варіант, ніж в Геленджику.

А найголовніше - Блакитна Бухта славиться чистим і прозорим морем А найголовніше - Блакитна Бухта славиться чистим і прозорим морем. Пляж Блакитної бухти усіяний галечником, а безпосередньо біля моря він піщано-гальковий. Вода тут під стать назві бухти - прозора і блакитного кольору. Навколо - чудові пейзажі: справа долина у пологого схилу хребта Тапхат, де ростуть дуби, ялівець, пицундская сосна, а в напрямку Кабардинки - стрімкий берег з пластів мергелю. Сюди спеціально роблять рейси прогулянкові теплоходи з екскурсіями, для купання в чистій воді. Красива природа, чисте і цілюще повітря - все це Блакитна бухта!

Поруч з морем чудова паркова зона океанології. По дорозі до моря Ви зможете придбати фрукти, напої, сувеніри, а також корисні для купання предмети, купальник наприклад, крем для засмаги, рушник або пляжну сумку, а вже на пляжі Вам точно нудьгувати не доведеться, перелік розваг не розчарує Вас.

Відпочинок в Блакитний Бухті оптимальний для тих, хто приїхав саме заради Чорного Моря і цінує спокій і тишу!


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.