Навигация
Реклама
Реклама

БОКО Которської бухти

Боко-Которська Бухта, Котор, Пераст, Герцег Нові, паром

Спочатку ми планували чергувати поїздки по країні з пляжами. Один день подорож, на наступний - розслабляємося на пляжі. Але після того, як ми познайомилися з красивою природою Чорногори, лежати на пляжі не хотілося. У нас виникло непереборне бажання продовжити вивчення цієї прекрасної країни. Адже попереду було ще стільки всього интресном, що витрачати час на марне лежання на пляжі не хотілося. Ми вирішили в цей день поїхати в одне з найкрасивіших місць прибережної Чорногорії, місце яке просто зобов'язаний відвідати кожен приїхав в Чорногорію - БОКО-Которської бухти. Або просто Бока Которської, тому як слово БОКА насправді і перекладається - БУХТА. Тому багатьом чорногорців смішно чути: БУХТА Которської бухти)))

Тому багатьом чорногорців смішно чути: БУХТА Которської бухти)))

МИ добре виспалися, зібралися, і вже хотіли виїжджати в напрямку Котора, як раптом, в цей момент я помітив на машині досить велику вм'ятину / подряпину поруч із заднім лівим колесом. В аеропорту я її не бачив, і в акті прийому-передачі ми її не відзначили. Були різні думки. Могли подряпати тут на стоянці, могли подряпати на паркувальних майданчиках раніше, і нарешті, я міг просто не помітити подряпину в аеропорту. Поруч ніякої машини не було. Увечері стояла якась, але яка саме я не запам'ятав. Вирішив, після повернення, переглянути відео про те, як ми брали авто в оренду, в надії на диво.

Загалом, виїхали трохи засмучені. По дорозі заїхали на заправку ЕКО в Будві, що має погану славу, про цю заправці я вже писав у статті про оренду авто в Чорногорії у пункті Вартість бензину і процедура заправки авто в Чорногорії

Заправилися, і поїхали в бік Тивата / Котора. День був ясний, сонячний і навіть досить жаркий, припікало, з цього довелося підняти дах на кабріолеті.

Перед Тіватом будьте обережні і уважні - там постійно чергують поліцейські. Ховаються за знаками 50. Бачили їх там неодноразово.

По дорозі з Будви в Котор є два повороти, дві дороги, які обидві приведуть в Котор. Перший поворот - дорога через перевал, довший шлях. По цій же дорозі можна піднятися на гору Ловчен по Которської серпантину, і побачити шикарну панораму на всю бухту і Котор, про яку я вже розповідав, а також можна проїхати далі в мавзолей Негуша, парк Ловчен, Цетіньє, Негуши і т. Д.

Ми вибрали другий варіант. Другий поворот з круговим рухом, перед ним встановлено знак КОТОР зі стрілочкою на право (координати: 42.391823, 18.737813).

Ми згорнули за вказівником, і через тунель досить швидко (5-7 хвилин) дісталися до Котора. Відразу за тунелем по праву сторону гірський масив Ловчен, зліва - затока, а попереду - Котор. Проїжджаючи центральною вулицею, перше що впадає в очі це - красень середземноморський лайнер Seabourn Odyssey, пришвартований прямо в центрі, навпроти Старого міста. Зліва порт і яхти, лайнер, праворуч - старе місто.

Зліва порт і яхти, лайнер, праворуч - старе місто

Відразу за старим містом, по праву сторону, стоянка для авто. Вартість - 0,8 євро / годину. Координати парковки в Которі: 42.426287, 18.769575

Ми поставили машину на стоянку, і вирушили гуляти по старому місту Котору.

Старе місто дуже невеликий, безліч старовинних вуличок, кам'яних будівель, старовинні церкви, храми, невеликі площі, кафешки, магазинчики. Дуже гарні краєвиди відкриваються зі стін оточують місто, на затоку і порт.

За 3 євро можна піднятися на фортечну стіну, яка розташована на горі над старим містом. Звідти відкриваються приголомшливі види. Того разу ми підніматися туди не стали, так як було дуже жарко. Але я зробив це іншим разом, пізніше додам сюди опис і відео.

У 10 метрах від старого міста знаходиться ринок. На нього краще йти раніше вранці. Самий ринковий день - субота, в інші дні торгівля йде мляво. Після 12.00 продавці згортаються. У той час коли ми туди прийшли, нічого цікавого там не було.

Праворуч від порту є невеликий парк, по якому ми теж прогулялися, помилувалися відпливає красенем лайнером Seabourn Odyssey і вирішили їхати далі. На огляд міста у нас пішло трохи більше двох годин.

В цілому, Котор дуже сподобався, на мій погляд, це один з найкрасивіших міст Чорногорії, і не дарма Котор був внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

[Youtube] https://www.youtube.com/watch?v=w5w6qSC2T-w&list=PLGtvExNDcVqU7L4vbNIHvJnw2qkhzDbnO&index=21 [/ youtube]

Оглянувши цей чудовий місто, ми попрямували далі, у напрямку до Герцег Нові. Відразу ж за що Його розташоване селище Доброта. Це практично передмістя Котора. Хвилинах в 20-25 від Котора розташувався містечко Пераст. Подейкують, що тут купили собі будиночок Майкл Дуглас і Кетрін Зета Джонс. Влітку основну дорогу через Пераст закривають для руху транспорту.

Можна поставити машину десь при в'їзді, і прогулятися в місто, пройтися по набережній, прокотитися на човні на сусідні острови СВЯТОГО ГЕОРГІЯ і Госпа од Шкрпела. На госпо, в церкви, зберігається ікона Пресвятої Богородиці, яка була покровітельнецей всіх моряків не тільки Адріатики, а й усього Середземномор'я.

Дуже рекомендую забратися на дзвіницю церкви Святого Миколи в самому центрі Пераста. Вхід коштує всього 1 євро, але задоволення отримаєте гарантовано: види з дзвіниці відкриваються просто приголомшливі!

Після можете прокотитися на острів Госпа од Шкрпела, як це зробили ми. Екскурсія на човні коштує 5 євро з людини.

Потім був Рисан, Морін, Костаніца, Каменарі і інші невеликі селища. Тут сподобається тим, хто любить тихий, спокійний, відокремлений відпочинок. Уздовж всієї бухти розташовані мідійні ферми. Всю дорогу нас супроводжував білий красень круїзний лайнер Seabourn Odyssey, за яким ми спостерігали в Которі.

Герцег Нові досить велике місто. Ми поставили машину в центрі, на стоянці, пройшлися вздовж набережної, помилувалися місцевими пляжами-плитами. Але так нічого цікавого для себе і не знайшли.

[Youtube] https://www.youtube.com/watch?v=80DIt4qVGD4&list=PLGtvExNDcVqU7L4vbNIHvJnw2qkhzDbnO&index=22 [/ youtube]

На зворотній дорозі, прокотилися на поромі. Сподобалося. Це була наша перша морська прогулянка в Чорногорії. Пором відходить від селища Каменарі (координати: 42.466978, 18.674766)

і приходить в лепетання (координати: 42.465586, 18.685530), а це зовсім поруч з Тіватом. Тому економія в часі на зворотну дорогу близько 40-50 хвилин.

[Youtube] https://www.youtube.com/watch?v=ZeE9MTj-nbQ&list=PLGtvExNDcVqU7L4vbNIHvJnw2qkhzDbnO&index=23 [/ youtube]

Увечері переглянув відео «як ми брали машину на прокат», і зітхнув з полегшенням, т. К. Подряпина, яку я виявив вранці на машині, чітко була видна на відео. Так що, моя порада, - детально знімайте на відео машину, коли берете напрокат. Іноді це буває корисно. При здачі машини, правда, ніяких питань з цього приводу не було.

Загалом подорож по Боке виявилося вельми насиченим і цікавим. Особливо сподобався Котор. Із задоволенням, приїдемо сюди ще раз!

На наступний же день у нас була запланована дуже цікава поїздка на катері вздовж Будванської рів'єри до острова Світи Стефан і на місцевий пляж Гаваї, а також вечірня прогулянка в найреспектабельнішому місці Черногрії - в Мілочер, але про це вже в наступній частині.

На наступний же день у нас була запланована дуже цікава поїздка на катері вздовж Будванської рів'єри до острова Світи Стефан і на місцевий пляж Гаваї, а також вечірня прогулянка в найреспектабельнішому місці Черногрії - в Мілочер, але про це вже в наступній частині


Читати далі: ДЕНЬ Шостий. Морська прогулянка від Будви до Світи Стефана, Острів Святого Миколая і пляж Гавана, вечірня прогулянка по Мілочера, Королівський пляж
Читайте також: Оренда авто в Чорногорії від А до Я
ЗМІСТ

Морська прогулянка від Будви до Світи Стефана, Острів Святого Миколая і пляж Гавана, вечірня прогулянка по Мілочера, Королівський пляж   Читайте також:   Оренда авто в Чорногорії від А до Я     ЗМІСТ

Com/watch?
Com/watch?
Com/watch?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.