Навигация
Реклама
Реклама

Бухта Шарм-ель-Майя

Всі країни / Єгипет / Шарм ель шейх / Бухта Шарм-ель-Майя

Години роботи: в бухту Шар-ель-Майя можна потрапити цілодобово, без вихідних. Олд Маркет, як правило, відкритий щодня, з 12.00 до 00.00.

Як дістатися: найзручніший, але і найдорожчий спосіб дістатися до Бухти Шарм-ель-Майя - таксі, яке довезе Вас з будь-якої точки міста. Більш економний варіант - місцеві маршрутні таксі. В цьому випадку, необхідно вийти за територію готелю, до головної дороги, і зловити маршрутне таксі (зазвичай темно-сині мікроавтобуси марки Тoyota). Практично, у всіх кінцева зупинка - Старе місто (Олд Маркет), на ній і слід вийти і пройти до Бухти Шарм-ель-Майя.


Багато місцевих жителів називають цей район просто Шарм, а туристам воно більше відоме як Старе місто, Олд Маркет, Олд Шарм, або Шарм-ель-Майя ....

Багато місцевих жителів називають цей район просто Шарм, а туристам воно більше відоме як Старе місто, Олд Маркет, Олд Шарм, або Шарм-ель-Майя

Бухта Шарм-ель-Майя - найбільш східна і найбільш популярна бухта Синайського півострова. Тут швартуються численні яхти і приватні човни, готові в будь-який момент відправитися в плавання. Відома бухта ще й тим, що до неї примикає, так званий Старе місто, тут же знаходиться головна мекка шопінгу Шарм-ель-Шейха - знаменитий базар - Олд Маркет.

Відома бухта ще й тим, що до неї примикає, так званий Старе місто, тут же знаходиться головна мекка шопінгу   Шарм-ель-Шейха   - знаменитий базар - Олд Маркет

Старе місто, як зрозуміло з назви, найстаріший район Шарм-ель-Шейха, і найближча до морського порту міста - «Травко Марина». Насправді, Старе місто не такий вже і «старий», вулиць зі старими будівлями, мечетей та інших подібних пам'яток з бурхливою історією тут немає - Шарм-ель-Шейх місто, порівняно, молодий.

Насправді, Старе місто не такий вже і «старий», вулиць зі старими будівлями, мечетей та інших подібних пам'яток з бурхливою історією тут немає - Шарм-ель-Шейх місто, порівняно, молодий

Головна принада туристів з усіх кінців курорту - східний базар Олд Маркет. Всі, хто хоча б раз відвідав цей курорт, прагнуть потрапити на базар, в передчутті безмежного шопінгу. Вся справа в тому, що тут, цілком прийнятні ціни, а в порівнянні з Наама-Бей, навіть, дуже низькі. Втім низька ціна - це завдання туриста. Як і на будь-якому східному ринку, головне тут - це торг, треба вміти торгуватися, хотіти торгуватися, і торгуватися до переможного кінця, знизивши ціну на будь-яку річ в кілька разів.

Як і на будь-якому східному ринку, головне тут - це торг, треба вміти торгуватися, хотіти торгуватися, і торгуватися до переможного кінця, знизивши ціну на будь-яку річ в кілька разів

Вхід і вихід - великі ворота, архітектурно виконані в давньоєгипетському стилі і позначають межі ринку. Праворуч від входу, як зазвичай, на всіх ринках - пункт обміну валюти, а потім прохід до кафе біля скелі з водоспадами. Сувенірні крамниці зі статуетками єгипетських богів, папіруси, масла, спеції, верблюди і кальяни - від усього цього розбігаються очі. Крім сувенірних крамниць тут є і спеціалізовані, де можна купити вироби з верблюжої і крокодилової шкіри або якісний єгипетський хлопок.

Крім сувенірних крамниць тут є і спеціалізовані, де можна купити вироби з верблюжої і крокодилової шкіри або якісний єгипетський хлопок

Старе місто безпосередньо виходить до самої бухті Шарм-ель-Майя. Бухта прикрита з усіх боків високим берегом, завдяки чому, тут ніколи не буває високих хвиль і сильного вітру. Шарм-ель-Майя, безумовно, сама безвітряна бухта курорту, тут дуже добре відпочивати, навіть, в середині зими.

Шарм-ель-Майя, безумовно, сама безвітряна бухта курорту, тут дуже добре відпочивати, навіть, в середині зими

Бухта Шарм-ель-Майя знаменита своїм піщаним берегом. Тут пологий піщаний вхід в море, так як корали знаходяться далеко від берега. Купання тут дуже добре для сімей з дітьми: безвітряно, море тепле, можна купатися і плескатися недалеко від берега, здіймаючи хмару бризок. А, щоб подивитися корали і поплавати з маскою, потрібно відплисти на човні, або йти вздовж берега до найближчого коралового рифу.

А, щоб подивитися корали і поплавати з маскою, потрібно відплисти на човні, або йти вздовж берега до найближчого коралового рифу

Як і у всіх інших районах курорту, уздовж всього затоки в дві-три лінії стоять готелі на будь-який смак і гаманець. Пляжі бухти дуже хороші, широкі, чисті, обладнані всім необхідним. Туристи не проживають в готелях, можуть потрапити на обладнані пляжі за невелику вхідну плату.

Туристи не проживають в готелях, можуть потрапити на обладнані пляжі за невелику вхідну плату

На пляжах багато традиційних водних видів розваг: катання на «бананах», кайтінг, водні лижі, плавання на човні з прозорим дном, і багато іншого. Найчистіша вода затоки прекрасно підходить для заняття дайвінгом і сноркелинга.

Найчистіша вода затоки прекрасно підходить для заняття дайвінгом і сноркелинга

Бухта Шарм-ель-Майя - безперечно, найкращий вибір для відпочинку з дітьми в Шарм-ель-Шейху. Прекрасні пляжі, наявність Старого міста поруч і східного базару прекрасно доповнюють захоплюючий відпочинок біля моря. А відсутність вітру і хвиль робить погоду тут комфортної в будь-який час року.

Читайте також:

Каїр - великий і могутній

Церква Святого Георгія - шматочок християнства в мусульманській країні

Бедуїнські села - сафарі по-єгипетськи

Храм Дакка - типовий зразок древніх Нубійських храмів

Тури до Єгипту - спецпропозиції дня

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.