Навигация
Реклама
Реклама

Бухти Шарм-ель-Шейха.Тури в Єгипет. Єгипет. з Харкова. Хургада з Києва. Гарячі путівки з Харкова

Бухти Шарм-ель-Шейха. Тури до Єгипту за оптимальними цінами!

1. Наама Бей
Це безвітряна бухта, з піщаними пляжами і щодо розчищені від коралів дном. Для любителів поплавати на глибині вхід в море можливий по понтонах, а на живих коралових рифах можна помилуватися рибками. Підводна життя бухти, звичайно ж, не настільки жвавих через штучно виділеного пляжу, проте все ж є, на що подивитися.
Наама Бей - негласна столиця Шарм-ель-Шейха, уздовж довгої вулиці розкинулися численні ресторани, торгові центри, нічні клуби Pacha, Little Buddha, Хард Рок кафе. Неповторна атмосфера сходу панує навколо - аромати спецій і пахощів витають в повітрі, сувенірні магазинчики рясніють килимами і гобеленами ручної роботи, всілякими статуетками, фігурками, антикваріатом.

2. Набк Бей
Бухта знаходиться приблизно в 10 кілометрах від аеропорту Шарм-ель-Шейх. Пляжі Набк Бея ваблять натовпи туристів своїми прекрасними і зручними пологими піщаними берегами, казковими коралами і рибами, що мешкають в море. У бухті Набк Бей найбільш помітні часи припливів і відливів моря, а за часів відпливу море йде досить далеко. Але незважаючи на багато зручності пляжу узбережжі Набк відоме своїми вітрами і хвилями, про що варто пам'ятати в зимові сезони.
Недалеко від бухти знаходиться заповідник «Національний парк Набк», в якому можна подивитися на екзотичні рослини і птахів, що мешкають тут в умовах дикої природи. На узбережжі знаходиться багато готелів, що пропонують туристам послуги різних цінових категорій.

3. Бухта Рас Ум Ель Сід
Бухта Рас-Ум-Сід з її чудовими кораловими рифами - одне з найпопулярніших місць для дайвінгу. Її назва означає в перекладі з арабського "материнський мис". Берегова лінія плавно опускається вниз на глибину близько 20 метрів від поверхні, створюючи дайверам максимально комфортні умови для спостереження за різноманітною життям морських мешканців.
Поруч з бухтою знаходиться стіна прекрасних горгонових коралів. У численних печерах і гротах ховаються, мурени, крилатки, величезні групери і сотні скляних рибок. Під час сильних течій неподалік від рифа можна зустріти зграї барракуд і тропічних ставрид. Чудовий пляж славиться величезним кораловим стовпом, що опускається вниз на 60 метрів. Досвідчені дайвери регулярно здійснюють тут нічні занурення.

4. Бухта Рас Насрані
Бухта розташована недалеко від головного аеропорту Шарм ель Шейха в Єгипті. Одна з найкрасивіших бухта вражає недосвідченого глядача видом різнокольорових коралів і великим кількість яскравих рибок, за якими можна спостерігати навіть не маючи спеціальних пристосувань.
Рас Насрані вважається одним з кращих місць Шарм-ель-Шейха для тих, хто любить розглядати підводний світ Червоного моря. Уздовж берега Червоного моря Рас Насрані проходить пішохідна доріжка, по якій можна прогулятися надвечір, насолоджуючись видом нічного неба з яскравими зірками.

5. Бухта Білого Лицаря
У Шарм-ель-Шейху є маленька бухта з гордим і красивою назвою White Knight, що в перекладі означає Білий Лицар. Вона добре захищена від вітру і хвиль, тим самим викликаючи до себе численне увагу завзятих дайверів. Глибокий мальовничий каньйон, що починається на глибині 8-10 метрів і йде в глибину
приблизно 40-50 метрів своїми крутими уступами, є головною підводного пам'яткою бухти Білого Лицаря.
Є тут одна дуже цікава печера, розташована на глибині 27 метрів, але новачкам не під силу підкорити її. Багато з дайверів слідують по маршруту, який охоплює найяскравіші пам'ятки каньйону, а потім повертаються назад до боту.

6. Бухта Шаркс Бей

Район і бухта Шаркс Бей - це популярне місце відпочинку з розвиненою туристичною інфраструктурою і багатим кораловим рифом на узбережжі. Тут розташовуються комфортабельні готелі, широка мережа розважальних закладів (на вулиці Сохо Сквер), різні ресторани і сувенірні магазини. Відпочиваючим в районі Шаркс-Бей також пропонується широкий спектр водних розваг. Хоча бухта і називається «Акулячої», але зустріти тут живих акул - досить рідкісне явище. В Шаркс Бей пірнають часто початківці дайвери і любителі поплавати на невеликих глибинах з маскою. Коралові плато тут починаються від самого берега.

Цей район Шарм-ель-Шейха розташований всього в 5 км від аеропорту, тому поїздка до його готелям проходить стрімко.

Підбір туру - безкоштовно!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.