Навигация
Реклама
Реклама

бухти Севастополя

Вихід з Балаклавської бухти

Місто-герой Севастополь пишається не тільки своєю славною історією. Щорічно тисячі туристів приїжджають сюди, щоб відпочити в прекрасному південному морському місті. Сучасні готелі і пансіонати, а також приватний сектор і гостьові будинки радо відкривають свої двері всім бажаючим. Є тут можливості і для дитячого відпочинку. Але гості міста та Криму приїжджають до Севастополя не тільки для того, щоб відпочити, а й помилуватися на визначні пам'ятки, яких тут чимало.

Унікальність береговому рельєфу і міського пейзажу надають бухти. їх в Севастополі тридцять три. Три гряди кримських гір гордовито сходяться в цьому місці, утворюючи на суші живописні ущелини, глибокі суворі каньйони і прекрасні долини. Бухти Севастополя йдуть углиб суші довгими ярами (балками). Вони ділять берег на тринадцять частин.

Найбільша з них - Севастопольська бухта врізається углиб берега більш, ніж на 8 км. Вона вважається однією з найбільш зручних у світі, так як її скласти миси є природними цитаделями. Бухта ділить місто Севастополь на Південну і Північну частини. Вона є морськими воротами міста.

Другий за величиною і значимістю для міста є Південна бухта, так як в ній знаходиться причал для великих теплоходів, лайнерів, морський вокзал, торговий порт. Туристів вона привертає великою кількістю ресторанів, барів і місць для відпочинку в Севастополі .

До Херсонському заповіднику підводить Карантинна бухта. У заповіднику знаходиться собор Святого Володимира.

Знаменитий пляж «Сонячний» розташований на березі бухти Сонячна. Сама "тиха" бухта Балаклавська . Вона захищена з трьох сторін горами, що надає їй особливу мальовничість. Це улюблене місце яхтсменів, так як в бухті не буває великих хвиль.

Для любителів галасливого відпочинку підійде поїздка на берег бухти Омега. Сдесь в достатку знаходяться розважальні заклади, бари і кафе.

Чорне море в Севастополі

Корабель в бухті Севастополя

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.