Навигация
Реклама
Реклама

Дадунхай, Ялунвань і Санья Бей - порівняння трьох найпопулярніших бухт Санья. Збираємо валізу і вирушаємо в Дадунхай.

  1. Санья Бей Біч (Sanya Bay Beach)
  2. Санья (Sanya city)
  3. Дадунхай (DadongHai)
  4. Serenity Coast
  5. Бухта Ялунвань (Yalong Bay)
  6. Haitang Bay

Розглянемо головні туристичні бухти і пляжі в Санья на Хайнані: Санья Бей Біч, місто Санья, Дадунхай, Serenity Coast, Ялунвань, Haitang Bay, їх особливості та відмінності.

Санья Бей Біч (Sanya Bay Beach)

Санья Бей Біч (Sanya Bay Beach) -простірается на 25 км і є громадським пляжем, де найчастіше дуже тісно і брудно. Особливо, під час китайського Нового Року і високого сезону. Але від китайців тут точно нікуди не сховається, це ж їхня головна здравниця країни. Усе узбережжя Санья Бей Біч всипане ресторанами з морською кухнею і міжнародними мережевими готелями.

Санья (Sanya city)

Санья (Sanya city) - швидко зростаючий і розвивається місто. Місцеві жителі здаються привітним і доброзичливими, їх можна побачити танцюючими на пляжі, що продають місцеву їжу або сувеніри, але всі вони завжди посміхаються.

Обов'язковою місцем для відвідування вважається ринок № 1, де можна купити свіжі місцеві продукти, морепродукти, перли. Увечері можна перетнути річку Санья і потрапити в менш наповнене туристами місце, більш дешеве і веселе. Якщо пройти подалі від туристичних зон, то можна побачити, як живуть місцеві жителі.

В Times Coast Bar Street повно барів, ресторанів і клубів. Це місцевий бар стріт в Санья.

Дадунхай (DadongHai)

Дадунхай (DadongHai 大 东海) - улюблене місце зустрічі відпочиваючих в Санья, де розташовано також багато ресторанів, кафе і барів. Бари вздовж пляжу жваві і обслуговують китайців та іноземців, зокрема російських туристів. Summer Mall - великий торговий центр в Дадунхай, тут можна купити імпортні продукти харчування, але ціни на них будуть дорожче.

Serenity Coast

Serenity Coast (Banshanbandao) - великий житлової та курортний комплекс з декількома міжнародними готелями, яхт-клубом, полем для гольфу і Міжнародною школою, відкритої в 2014 році.

Бухта Ялунвань (Yalong Bay)

Бухта Ялунвань (Yalong Bay 亚龙湾) - це 7,5-кілометрову ділянку пляжу, розташований в 40 хвилинах їзди від аеропорту, також на нього легко можна дістатися на швидкісному поїзді, через станцію Yalong Bay station. Даний курорт був відкритий як місце відпочинку високого класу з розкішними готелями, полем для гольфу, ресторанами і нової пристанню для яхт. Пляж доглянутий і привертає вимогливих гостей і місцевих жителів. Це місце, яке безперечно варто відвідати, але треба бути готовим, що ціни тут будуть вище в порівнянні з іншими курортами Санья.

Haitang Bay

Haitang Bay (海棠 灣) - найближча активно розвивається бухта, що займає 42,8 кілометрів пляжу. У найближчі кілька років тут планується будівництво міжнародних готелів. Haitang Bay знаходиться в 35 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Phoenix по шосе G98. В даний момент вже відкрито кілька розкішних, а також мультиплекс і виставковий центр.

Санья Хайнань, Китай

Гарячі джерела Чжуцзян Наньтянь

Парк «Край світу» в Саньє (Хайнань)

Як дістатися з Саньї в Хайкоу на швидкісному поїзді

Шопінг в Саньє

11 способів дістатися в Санья

Хайнань: курорти, джерела

Особливості відпочинку на Хайнані. Готелі та ресторани острова

Найсвіжіші статті мого блогу читайте тут .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.