Навигация
Реклама
Реклама

Дельфінарій в Козаче бухті (Севастополь, Крим): фото, як дістатися, опис

 1. Де знаходиться дельфінарій в Севастополі?
 2. Дельфінарій на мапі Криму
 3. Історія появи пам'ятки
 4. Відвідування дельфінарію в Козачій бухті
 5. Як дістатися до дельфінарію?
 6. Туристу на замітку

Любителі проводити відпочинок тільки на пляжі не знають про Крим головного. Можна цікаво провести відпустку навіть в місті, який не є курортом. По-першу чергу варто згадати кримський центр військово-морської слави. На південній стороні Севастопольської бухти туристи знайомляться з його головними визначними пам'ятками. Однак багато вражаючого, наприклад дресировані дельфіни, виявляється і в Козачій бухті. Дельфінарій в Севастополі порадує і дорослих, і зовсім молодих гостей.

ЗМІСТ

Де знаходиться дельфінарій в Севастополі?

Не знаєте, де в Севастополі знаходиться в Козачій бухті Дельфінарій? Карта пам'яток вказує нам на вулицю Епронівська. Тут кілька десятиліть розташовувався науково-дослідний центр «Державний океанаріум України». У корпусі, розташованому навпроти старого аеродрому, приїжджих привітно зустрічає «готель», створена для найрозумніших морських тварин.

Дельфінарій на мапі Криму

відкрити карту

Історія появи пам'ятки

Натхненник будівництва об'єкта - командувач військового флоту адмірал С. Горшков. В середині 60-х рр. минулого століття за військовим аеродромом народилася унікальна дослідницька база ВМФ, а через рік був затверджений список її співробітників. У той час об'єкт значився як «в / ч 13132-К». Створенням бази керував каперанг В. Калганов, він же фактично став першим начальником майбутнього океанаріуму. До праці залучали видних наукових діячів СРСР в сфері біології. В результаті виникло тут згодом НДІ (пізніше НДЦ) мало подвійне підпорядкування - Міністерству оборони і Міністерству науки.

Довгий час в зазначеному НДЦ розроблялися оздоровчі програми на основі дельфінотерапії Довгий час в зазначеному НДЦ розроблялися оздоровчі програми на основі дельфінотерапії. Місцеві іхтіологи враховують такі особливості дельфінів, як прагнення до міжвидового спілкування і занадто швидке розумовий розвиток. Наукові дослідження проводяться вже більше 15 років. Одночасно велися тут роботи і з благоустрою установи з прилеглим до нього «пляжної» територією. Зараз дельфінарій в Севастополі в Козачій бухті має статус найбільшого на європейському континенті.

Мало хто знає, що дельфіни - кращі підводні шукачі скарбів. З 1978 по 1994 рр. проживають тут тварини знайшли об'єкти, чия загальна вартість більше 50 мільйонів рублів. Багато з них - історичні цінності. «Морські стрибуни» добре бачать в каламутній воді, чого не може дозволити собі жодна сверхточная камера! До слова, саме тому дельфінів навчають виявляти водолазів-диверсантів і ворожі міни в умовах будь-якої видимості.

Відвідування дельфінарію в Козачій бухті

На відміну від Дельфінарію в Артбухті океанаріум не влаштовує видовищних шоу занадто часто. Його першочергове завдання - проведення сеансів взаємодії між ласкавими ссавцями і людьми. Насамперед мова йде про дітей з порушенням функцій опорно-рухової системи та вагітних жінок. Для поліпшення загального стану їм потрібно багато позитивно зарядженої енергії і морської води. Психоемоційна атмосфера відвідувача при спілкуванні з добрими тваринами вирівнюється, а ультразвук, що випромінюється ними, сприяє оздоровленню організму і профілактиці хвороб.

Найчастіше «водоплавні доктора» рятують від: Найчастіше «водоплавні доктора» рятують від:

 • мігреней;
 • депресивних станів;
 • синдрому хронічної втоми.

З соматичних відхилень можна назвати:

 • енурез;
 • «Жіночі» болю;
 • порушення роботи опорно-рухового апарату.

Графік роботи корисного закладу - кожен день з 2 години дня до 4 години вечора, крім неділі. В інший час можна просто спостерігати за трюками афалін і морських левів. Основна частина дельфінарію нагадує безліч «причалів» з дерев'яними настилами. Океанаріум - знакове місце в масиві старого військового аеродрому. Про нього знають усі місцеві мешканці. Також відомо, що ціни за сеанси або зйомку з дельфінами помірні. Якщо ж у вашій родині всі здорові - побалуйте себе хоча б оригінальними фото на пам'ять.

Як дістатися до дельфінарію?

Вас цікавить питання, як дістатися до дельфінарію Севастополя в Козачій бухті? Найближчий до старого аеродрому орієнтир - кінцева зупинка за «Маяк 1». Сюди ходить лише 105-й автобус. Далі доведеться пройти кілометр уздовж бухти вже пішки.

На машині доїхати до шуканої пам'ятки з центру ви зможете так:

відкрити карту

Туристу на замітку

 • Адреса: вулиця Епронівська, 7, Севастополь, Крим, Росія.
 • Координати: 44 ° 34'47 "N (44.579609), 33 ° 24'8" E (33.402221).
 • Телефон: + 7-8692-23-15-07.
 • Офіційний сайт:
 • Графік роботи: з 14:00 до 16:00, неділя - вихідний.

Не варто забувати, що дельфіни дбають не тільки про дозвілля приїжджих або дітей з проблемами. Пропонується на території цієї пам'ятки Севастополя і цікава програма «Плавання майбутніх мам». Під час вагітності жінки часто піддаються тривожним станам і навіть паніки, а їх ноги і спина часто відчувають нестерпний біль. плаваючи з афалінами , Жінка «в положенні» зніме напругу з голови і хребта, забуде, що таке стрес. В результаті Севастопольський дельфінарій в Козачій бухті служить відразу двом цілям: естетичної (пропонуючи відпускникам і городянам насолодитися виставою) і лікувальної (допомагаючи малюкам, які страждають на ДЦП, і майбутнім мамам). Пропонуємо вам в завершенні невелике відео про це дивовижне місце.


Це може бути цікаво:

Де знаходиться дельфінарій в Севастополі?
Як дістатися до дельфінарію?
Вас цікавить питання, як дістатися до дельфінарію Севастополя в Козачій бухті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.