Навигация
Реклама
Реклама

Хайнань, відгуки про відпочинок. Курорти Дадунхай і Санья бий

У попередньому огляді ми познайомилися трохи ближче з островом Хайнань і прогулялися по пляжам курорту Ялонг бей. Але перш ніж відправитися вивчати острівні пам'ятки давайте приділимо зовсім небагато уваги ще двох найпопулярніших курортних містечках на півдні острова. У попередньому огляді ми познайомилися трохи ближче з островом Хайнань і прогулялися по пляжам курорту Ялонг бей

Йтиметься про курорт Дадунхай і про саме місто Санья. Постараюся коротко, хоча тут, власне, докладно і не вийде - розповідати особливо нічого. За півдня ми прокотилися в Дадунхай і прогулялися по центру Саньї. А допомагав нам китаєць Боря - таксист з Саньї.

Заздалегідь я не планував жодних екскурсій і вже будучи на місці вивчаючи опису місцевих пам'яток натрапив на згадки про Борю на одному з туристичних форумів. Борю там предствляет не інакше як "зіркою рунету" і всіляко нахвалювали. З огляду на, що всі пересування на місцевості ми планували здійснювати на таксі, то я довго не думав і зателефонував за вказаним номером. Боря, як і передбачалося, виявився досить поступливим і буквально через хвилину ми вже визначили місце і час нашої зустрічі. Якщо буде необхідність - телефон Борі на візитці.

А ось і сам Боря, сподіваюся, переплутати хто є хто тут буде важкувато :)

А ось і сам Боря, сподіваюся, переплутати хто є хто тут буде важкувато :)

Отже, слухаючи по дорозі розповіді нашого російськомовного водія-екскурсовода про життя місцевого населення і про "веселих російських туристах" ми дісталися до бухти Дадунхай - улюбленого місця дислокації тих самих "російських туристів", про які розповідав нам китаєць. Ну що сказати, з першого погляду видно, що саме таке метечко може сподобатися російським. Відразу згадався курорт Ріміні в Італії і навіть Брайтон в Нью Йорку ... У мене тільки одне пояснення такого дивного вибору: такі місця "відкривають" для себе найперші туристи-першопрохідці, які шукають для себе щось нове, може бути незвичайне, щось екзотічесое, але не дуже дороге і, як правило, починають освоювати подібні містечка, поки не розпещені туристичним увагою і, відповідно, де і житло дешевше і послуги "не кусаються". Приїжджають на Батьківщину і навперебій розповідають про "райському містечку" з "божественними цінами". І тільки ідіоти в якихось 20-ти кілометрах за "те ж саме" платять втридорога ... Починається масове освоєння таких туристичних закутків, рівень комфортності залишається колишнім, а ціни, на жаль, все одно зростають. Але все одно трохи нижче, ніж у відомих туристичних місцях. Зате "слава" про таких зручних і недорогих курортах живе дуже довго і сюди приїжджає все більше і більше туристів. Адже далеко не всі ж розпещені хорошим сервісом ... Та ще й на Батьківщині буде не соромно сказати, що відпочивав не в якійсь там Туреччини, а аж в Китаї! Не, в Китаї теж якось попсово звучить ... О! На Хайнані! Саме те - звучить загадково. Чи зрозуміють тільки посвячені. Загалом, моя думка: навіщо летіти сюди, коли приблизно те ж саме можна знайти на курортах Краснодарського краю? Ну а про Туреччину я взагалі промовчу, там точно можна краще влаштуватися. Я маю на увазі пляжний відпочинок. Якщо ви все-таки мрієте неодмінно побувати на Хайнані, то, напевно, варто звернути увагу на курорт Ялонг Бей , Там якось затишно буде.

Знову ж, сильно не штовхайте, це мій особиста думка. А тепер трохи фото. Багато фото тут за визначенням бути не може, краси тут "кіт наплакав". Хіба що можна зібрати справжню колекцію китайських приколів, цього тут хоч відбавляй!

Отже, центр Дадунхая, саме тусовочне місце: площа на набережній, пляж. М'яко кажучи, не особливо привабливий антураж:

М'яко кажучи, не особливо привабливий антураж:

А ось і пляж. Погодка була не айс, але пляж від цього не сильно гірше виглядав, ніж в сонячний день:

Погодка була не айс, але пляж від цього не сильно гірше виглядав, ніж в сонячний день:

Картинку можна збільшити

Втім, для любителів більш цивілізованого і спокійного проведення часу тут теж знайдуться гідні віддушини у вигляді п'ятизіркових готелів з власними пляжами, наприклад

Чудовий мережевий готель Mandarin Oriental , Sanya Shanhaitian Hotel , Anantara Sanya Resort & Spa

Якщо оселитися в одному з подібних готелів, то відпочинок можна буде назвати таким, що відбувся. З одного боку ви "відгородилися" від занадто вже демократичною дійсності, а з іншого боку всі торгові центри та весела тусовка зовсім поруч, так що при бажанні не треба буде стрибати в таксі і їхати півгодини, як, припустимо, з Ялонг бей.

А повеселитися в Дадунхай можна навіть не дочекавшись вечора, досить просто прогулятися вулицями і заглянути в торгові точки. "Китайський російський" - це розвага на кілька днів вперед :)

Китайський російський - це розвага на кілька днів вперед :)

В одному з торгових центрів :)

В одному з торгових центрів :)

Загалом, Дадонхай у нас особливого інтересу не викликав, поблукавши трохи по місцевому ТЦ в пошуках якихось сувенірів ми знову ж переконалися, що з сувенірами в Китаї "якось не дуже" ... Вирішили з'їздити в епіцентр курортного кругообігу в самий центр Саньї. За розповідями нашого гіда Борі в Саньє є пішохідна торгова вулиця, де можна купити що завгодно. А по шляху нам довелося зазирнути на заправку. Якого ж було здивування, що на тлі всенародного пофігізму деякі правила в Китаї все-таки дотримуються неухильно. Наприклад, обов'язково висаджують пасажирів і відкривають капот і багажник на газовій заправці:

Наприклад, обов'язково висаджують пасажирів і відкривають капот і багажник на газовій заправці:

А ось про Санью мені вам, на жаль, розповісти практично нічого. Боря провіз нас по всьому центру, нічого примітного, місто як місто, суєта і все навколо на китайському. Хіба що запам'ятався квартал новобудов, який китайці називають "Велике дерево"

Хіба що запам'ятався квартал новобудов, який китайці називають Велике дерево

Торгова вулиця теж виявилася "стометрівкою", нашпигований дешевим китайським фастфудом, "китайської ювеліркою" і іншої дурницею.

Торгова вулиця теж виявилася стометрівкою, нашпигований дешевим китайським фастфудом, китайської ювеліркою і іншої дурницею

З приводу вибору Саньї в якості точки базування для відпочинку можу сказати одне: великий вже різниці між Дадунхай і Саньей я не побачив. Основний пляж тут розташований через дорогу від готелів, навіть вийшовши з п'ятизіркового готелю вам доведеться перетинати потік автомобілів. Це мінус. Але ціни на проживання в Саньє трохи нижче, причому материкові китайці в курсі і готелі не пустують.

Ось такий не дуже барвистий вийшов огляд. Може бути не вистачило часу, може бути позначаються спогади про відпочинок на італійській Рив'єрі, але ні в Дадунхай, ні в Саньє "погляду зачепитися нема за що". Давайте краще покатаємося по тропічним паркам Хайнань, там дійсно є на що помилуватися.

Далі буде

Загалом, моя думка: навіщо летіти сюди, коли приблизно те ж саме можна знайти на курортах Краснодарського краю?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.